Michał Karbownik podczas meczu z Koroną - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Karbownik: Przespaliśmy początek

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Pierwsze piętnaście minut było bardzo złe w naszym wykonaniu. Nie weszliśmy dobrze w mecz, po prostu przespaliśmy początek. Potem jednak z każdą minutą czuliśmy się coraz mocniejsi i dominowaliśmy nad przeciwnikiem. W każdym meczu chcę pokazywać się z jak najlepszej strony. Muszę na skrzydle robić przewagę w ofensywie i właśnie tak staram się grać na boisku - mówi Michał Karbownik.

- W meczu z Koroną nasze umiejętności indywidualne potwierdziły się. Każdy zawodnik pokazał, że może wnieść sporo jakości i przyczynić się do zwycięstwa. Novikovas miał problemy zdrowotne, dlatego opuścił boisko.

- Wszelkie kwestie mojego transferu pozostawiam menadżerowi. Chcę grać jak najlepiej na boisku, aby ewentualnych ofert był coraz więcej. Nie zwracam uwagi na to, jakie sumy za mój transfer są wymieniane w mediach. Skupiam się na dalszej pracy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Zlb82 - 02.12.2019 / 13:43, *.t-mobile.pl

Już zaczyna się cyrk, tak naprawdę nic jeszcze nie pokazał a Loczek i menago już robią podkretke!!!! Prezesino tak to Ty Nam Wielkiej Legii nie zbudujesz!!! Chłopak jeszcze ze dwa lata powinien u Nas chasac i wtedy za dobry sos w świat. Najmarniej rok. Ale to nie przy tym korpoludku!!!

odpowiedz
Zenek - 01.12.2019 / 10:27, *.centertel.pl

masz Michał niewątpliwie duży talent ale na samym talencie daleko nie zajdziesz. Skup się tylko na ciężkiej pracy i treningach a zrobisz karierę na Zachodzie. Tego Ci życzę :)

odpowiedz
Matt - 01.12.2019 / 00:09, *.tpnet.pl

Granie z myślą o ofertach pokazuje nam co warty jest sport w dzisiejszych czasach. Profesjonaliści, biznesmeni, celebryci.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 30.11.2019 / 23:07, *.inetia.pl

Zostań chłopaku w Legii, nie bądź kolejnym wolskim, żurkowskim, żyrą... Jesteś młody i nie wiesz czy dasz radę w nowym otoczeniu, gdzie będziesz sam i nie będziesz znał języka.
Życzę Ci jak najlepiej, ale jeszcze do 20-21 lat pograj W Warszawie.

odpowiedz
Marcin - 01.12.2019 / 06:13, *.play-internet.pl

@Szmu(L)ki: dokładnie tak

odpowiedz
Wolfik - 01.12.2019 / 10:31, *.mm.pl

@Szmu(L)ki: Tak powinno być. Pół roku temu większość kibiców piłkarskich w Polsce nie wiedziało o jego istnieniu. Trzeba najpierw ograć się w kraju, coś wywalczyć z drużyną, sprawdzić się w pucharach. Dojrzeć, by nie zmarnować kariery. A standardowym przykładem jest Kapustka, wypchnięty na siłę z klubu przez niemal wszystkich (Prezesa, trenera, menago).

odpowiedz
Artur - 01.12.2019 / 19:00, *.25.51

@Szmu(L)ki: chyba zle mu zyczysz....im wiecej w Polskiej pseudolidze tym wiekszy dystans potem do nadrobienia w dobrej lidze. Wiadomo, ze mlody nie moze przejsc od razu do dobrego klubu (np. bayern, barca) bo tam mlodzi sa o 5 dlugosci lepsi. Musi przejsc do sredniaka europ. jak Szymi i potem ewentualnie do lepszego. Wazne jest, by jak najszybciej wyjechal (dla Legii to malo korzystne, ale dla niego tak) , by dystans do prawdziwych pilkarzy sie nie powiekszal. Z perspektywy Legii lepiej by zostal. Z perspektywy tego chlopaka (jesli mu dobrze zyczymy) wazne, by wyjechal chocby jutro. Pozdro

odpowiedz