Walerian Gwilia wraz z innymi legionistami - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Gwilia: Cel? Szybki powrót na pierwsze miejsce

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Początek meczu nie był dla nas łatwy, ale potem bardzo ładną bramkę zdobył Luquinhas. Kłopoty miał Arvydas, który źle się czuł. Najważniejsze jednak, że później każdy zaczął grać lepiej. W drugiej połowie zagraliśmy już zdecydowanie lepiej - powiedział Walerian Gwilia po meczu z Koroną.

- Wynik 4-0 to bardzo dobry rezultat. Musimy kontynuować naszą zwycięską serię. Teraz mamy mało czasu, ponieważ już we wtorek czeka nas mecz w Pucharze Polski. Bardzo cieszę się, że przeciwko Koronie strzeliłem gola, chociaż zawsze najważniejsze będzie to, że drużyna zdobyła trzy punkty. Naszym celem jest jak najszybszy powrót na pierwsze miejsce w tabeli. Jeżeli będziemy wygrywać każde kolejne spotkanie, to na pewno niebawem wskoczymy na pozycję lidera.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Jerry - 01.12.2019 / 10:14, *.t-mobile.pl

Gwilia to lamus. Gra na alibi. Podaje do tyłu i do najbliższego. Wogóle nie skacze i nie walczy o górne piłki. To że strzelił gola to zasługa Luquinhasa. Gdyby tego nie wykończył to byłby superlamusem.

odpowiedz
Szymon - 01.12.2019 / 09:35, *.chello.pl

Eh. Nie ma siły do niego. Promotor sukcesu. Wszedł i każdy gra lepiej. Chyba warto zobaczyć mecz w tv by tak dobitnie ocenić

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.