Paweł Gil, Igor Lewczuk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

W Łęcznej bez Lewczuka

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Igor Lewczuk nie będzie mógł wystąpić we wtorkowym meczu 1/8 finału Pucharu Polski z Górnikiem Łęczna. W obu poprzednich spotkaniach pucharowych obrońca Legii został ukarany żółtą kartką i teraz czeka go jeden mecz pauzy. Po jednym upomnieniu otrzymali Jose Kante i Dominik Nagy.

Bilans żółtych kartek legionistów w PP:
2 - Igor Lewczuk
1 - Jose Kante, Dominik Nagy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Yorick - 02.12.2019 / 17:27, *.orange.pl

No to wchodzi Wieteska, trzeba będzie trochę mocniej zapiąć pasy...

odpowiedz
Take The (L) - 02.12.2019 / 12:07, *.vectranet.pl

W sprawie ESA: czemu mamy tyle samo punktów co Pogoń i mamy lepszy od niej stosunek bramek, a jesteśmy za nią?

odpowiedz
Mv Andi - 02.12.2019 / 13:06, *.play-internet.pl

@Take The (L): Dwa razy w plecy to wystarczy!!!

odpowiedz
Wolfik - 02.12.2019 / 14:38, *.mm.pl

@Mv Andi: No właśnie chyba nie do końca (to znaczy nie w tej chwili). Oczywiście masz rację, że decydują mecze bezpośrednie ale ten fakt bierze się pod uwagę na koniec sezonu. Sądzę, że w tej chwili tabela jest nieco "naciągana" - tzn. wyprzedzamy fakty.

odpowiedz
Jaro109 - 02.12.2019 / 15:11, *.zielonka.pl

@Take The (L): przegralismy z nimi dwa mecze tak to wyglada chyba

odpowiedz
kamyk - 02.12.2019 / 10:10, *.play-internet.pl

Ciekawy jestem czemu nikt nie wziął pod uwagę że w tym samym dniu odbędą się mecze pucharowe w PP naszych drużyn !!! Są tacy co chcieliby obejrzeć oba spotkania a z Ząbek do Łęcznej nie da się lecieć samolotem by po meczu rezerw zdążyć na mecz pierwszej drużyny. Druga sprawa to czemu Legia II w nagrodę że tak daleko zaszła w tych rozgrywkach nie powinna zagrać swojego meczu na płycie głównej Ł3 , myślę że frekwencja byłaby zadowalająca . Niby też Legia a traktowana jak przyrodnia siostra . Trochę to niesmaczne.

odpowiedz
tomiacab - 02.12.2019 / 11:44, *.129.240

@kamyk: zgadzam się w 101%

odpowiedz
Dziadu70 - 02.12.2019 / 17:05, *.jmdi.pl

@kamyk:
myślę że boisko w ząbkach przy takiej pogodzie może być atutem dwójki.

odpowiedz
Arek - 02.12.2019 / 19:45, *.tpnet.pl

@kamyk: oni sami wolą grać w Ząbkach, gdzie grają na co dzień. A na Łęczną to chyba zakaz mamy, ale pewny nie jestem.

odpowiedz
Dor - 02.12.2019 / 20:15, *.mm.pl

@kamyk: Możesz jechać do ząbek daleko nie jest i w miarę ładny stadion

odpowiedz
Dominik - 02.12.2019 / 09:05, *.centertel.pl

Nagy to trenuje w ogóle?

odpowiedz
Legion - 02.12.2019 / 09:29, *.246.20

@Dominik: Tańczy w Enklawie

odpowiedz
Raf - 02.12.2019 / 22:17, *.mm.pl

@Dominik: Uprzedziles temat, który mimowolnie pojawił się podczas ankiety z Vuko w "Ekstraklasie po godzinach". Na pytanie kto bryluje na parkiecie (tanecznym) padła odpowiedź, że ten, którego nie ma w dwudziestce. A tu już nie trzeba być geniuszem, by się domyślić... Król parkietu jest Nagy...

odpowiedz