Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Zwycięstwo dedykujemy Arvydasowi

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Zacznę od gratulacji dla drużyny za zwycięstwo i awans. Dedykujemy je Arvydasovi Novikovasowi, bo najważniejszą dzisiejszą wiadomością jest, że szczęśliwie przeszedł zabieg na sercu. Wszystko jest w porządku i szybko będzie mógł dołączyć do drużyny na boisku. Cieszę się, że mogliśmy dziś zagrać dla niego.

Zagraliśmy dobre spotkanie, mimo że zimno i zmarznięte boisko nie ułatwiały nam pracy. Pełna koncentracja od pierwszej do ostatniej minuty dała okazje do strzelenia bramek. Po kilku niewykorzystanych sytuacjach zdobyliśmy dwie bramki. Duże brawa, bo doceniam takie mecze, które przez innych są z góry widziane jako wygrane, a wszystko jest w nich możliwe. Zagraliśmy dziś solidnie i konkretnie.

Dokonałem tylko 1 zmiany, bo byłem zadowolony z naszej gry, poza tym żaden zawodnik nie zgłaszał konieczności zmiany.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Vuko WON - 05.12.2019 / 10:39, *.vectranet.pl

To teraz będzie Śląsk-Legia 3:1

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 04.12.2019 / 23:15, *.t-mobile.pl

Langil wróć.

odpowiedz
Tęcza - 04.12.2019 / 22:28, *.t-mobile.pl

"Vuković: Zwycięstwo dedykujemy Arvydasowi"

odpowiedz
bronek49 - 04.12.2019 / 17:50, *.chello.pl

Vukowic przy wyniku 2-0 powinines zrobić więcej zmian i dać odpocząć innym zawodnikom bo za kilka dni czeka Legie ciężki mecz ze Śląskiem , i kiedy wreszcie zabronisz temu super grajkowi Gwilli wykonywania stałych fragmentów bo robi to tragicznie , Antolic w tej chwili robi to najlepiej i tak niech pozostanie

odpowiedz
Vuko WON - 04.12.2019 / 14:52, *.vectranet.pl

Komu?

odpowiedz
Szymon - 04.12.2019 / 05:54, *.t-mobile.pl

Po co gra ta n gruzińską NIECHLUJA?

odpowiedz
filand - 04.12.2019 / 00:47, *.t-mobile.pl

Ablacja to metoda leczenia arytmii serca. Podczas ablacji, za pomocą prądu, celowo uszkadza się serce w miejscu, które powoduje arytmię, czyli zaburzenie rytmu serca. Jakie są wskazania do ablacji? Na czym dokładnie polega zabieg? Jaka jest jego skuteczność? Jakie są powikłania po ablacji? /https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-krwionosny/ablacja-metoda-leczenia-arytmii-serca-aa-zQ7E-B2aL-xVZH.html/
Powodzenia Arvydas...

odpowiedz
Wujo - 03.12.2019 / 23:44, *.chello.pl

Świetnie Vuko

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.