Kamil Kiereś - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Kiereś: Godnie pożegnaliśmy się z Pucharem Polski

źródło: Legionisci.com

Kamil Kiereś (trener Górnika): Zakończyła się nasza przygoda z Pucharem Polski. Staraliśmy się poważnie podejść do tych rozgrywek, wystawialiśmy mocny szkielet składu. Życzyliśmy sobie trafić na mocnego, ekstraklasowego rywala i tak się stało. Duże święto było dzisiaj w Łęcznej, kibice dopisali. Wiadomo, że Legia była zdecydowanym faworytem i to było widać na boisku.
Wygrali zasłużenie, ale my jako drugoligowiec pokazaliśmy się z przyzwoitej strony. Mieliśmy plan na to spotkanie, bo w piłce różne rzeczy się zdarzają, więc mieliśmy też marzenia.

Pierwsze 20 minut było dobre w naszym wykonaniu, realizowaliśmy założenia taktyczne, a Legia nie mogła się przebić pod naszą bramkę. Później podkręcili tempo, wysoki pressing powodował, że szybko traciliśmy piłkę. Legia napędzała akcję, a po jednej z nich zdobyła bramkę. W przerwie pomyśleliśmy, że spróbujemy coś odmienić, ale szybko stracona bramka popsuła nasze plany. Zagraliśmy trochę odważniej, bo z ustawienia 4-5-1 przeszliśmy na 4-4-2. Gdybyśmy umieli lepiej się zachować w sytuacjach blisko pola karnego, można by się pokusić o bramkę, bo były sytuacje, ale zabrakło czasem lepszej decyzji.

Gratuluję Legii awansu. Za nami długi, ale udany sezon. Zajmujemy w lidze miejsce premiowane awansem. Uważam, że godnie pożegnaliśmy się z Pucharem Polski. Brawa dla moich zawodników za energię, jaką włożyli w to spotkanie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.