Mateusz Żyro - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Wypożyczeni: Żyro z pierwszą bramką

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mateusz Żyro zdobył swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. Obrońca wypożyczony do Stali Mielec otworzył wynik meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Na zapleczu ekstraklasy pojawili się m.in. Tomasz Nawotka, Kacper Pietrzyk oraz Konrad Matuszewski. Wspomniane trio spędziło na murawie pełne 90 minut.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Piastem Gliwice
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Lechem Poznań

I liga
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Termaliką Nieciecza
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - od 35. minuty w wygranym 1-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Strzelec bramki na 1-0 w 13. minucie spotkania.

Radomiak Radom
Mateusz Kochalski - nie grał w wygranym 2-0 meczu z GKS Bełchatów
Kacper Pietrzyk - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z GKS Bełchatów

Wigry Suwałki
Michał Król - do 78. minuty w przegranym 0-3 meczu z Wartą Poznań. Ukarany żółtą kartką.
Konrad Matuszewski - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Wartą Poznań

II liga
Mateusz Bondarenko (Skra Częstochowa) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Lechem II Poznań
Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Legionovią Legionowo