fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Śląsk mobilizuje się na mecz z Legią

Woytek

Śląsk Wrocław rzucił wyzwanie swoim kibicom: "Jeśli na niedzielnym meczu z Legią Warszawa poprawiona zostanie najwyższa frekwencja na stadionie w tym roku – główny sponsor klubu sfinansuje powstanie unikatowej sektorówki w kształcie klubowego trykotu". Frekwencja do pobicia to 24 968 osób, które na żywo obejrzały mecz 8. kolejki z Pogonią Szczecin.

Do Wrocławia wybiera się blisko 3,5 tysiąca fanów ze stolicy. Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 17:30.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
MK - 04.12.2019 / 08:10, *.187.4

To dołożyliśmy niezłą cegiełkę do sektorówki Śląska :-) Wystarczy Wam już niecałe 22 tys. Powodzenia

odpowiedz
najazd - 03.12.2019 / 20:05, *.chello.pl

Inwazja na Wrocek,wykupywać bilety obok sektora gości

odpowiedz
Young - 03.12.2019 / 12:39, *.47.165

Widzę, że Ty jednak na poważnie. Przecież każdy kto żyje Legią wie, że już od niedzieli nie ma biletów na wyjazd. Chcesz jechać, jedź. Kup bilet na sektory Śląska, najbliżej naszego i po sprawie, tam z pewnością biletów nie zabraknie. Im więcej nas tym lepiej, nawet incognito. Pewnie dużo osób tak zrobi, zwłaszcza z dolnego śląska.

odpowiedz
Seba - 03.12.2019 / 11:12, *.play-internet.pl

Gdzie mogę kupić bilet na mecz ze Śląskiem???

odpowiedz
Young - 03.12.2019 / 11:57, *.47.165

@Seba: We Wrocławiu. Pozdrawiam.

odpowiedz
Seba - 03.12.2019 / 12:12, *.play-internet.pl

@Young: Jest szansa zapisu przed wejściem na sektor i zarazem zakupu biletu?

odpowiedz
Take The (L) - 03.12.2019 / 13:00, *.vectranet.pl

@Seba: Terminarze na zapisy są wyznaczone. Na Śląsk były 30 listopada. Ogólnie o zapisach pojawiają się osobne artykuły.

odpowiedz
kokodżambo w górach bez wstydu - 02.12.2019 / 20:45, *.vectranet.pl

przed chwila trochu sypneło ale na suchej kostce sie nie utrzyma Legia ślaska remisik stawiam

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 02.12.2019 / 20:07, *.188.202

Pełny!stadion!!kipiâcy!wulkan!po!każdej!stronie!4000tyś!Gości!robi!Meksyk!na!Gości!sektorze!Leeeeeeeeegiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaa !

odpowiedz
Krisu - 02.12.2019 / 18:58, *.centertel.pl

Cierpliwości chłopaku. Będę informacje.

odpowiedz
Aga. - 02.12.2019 / 21:19, *.tpnet.pl

Kiedy będzie można wymienić vouchery na bilety.

odpowiedz
ktoś - 02.12.2019 / 22:43, *.play-internet.pl

@Aga.: w przyszły poniedziałek

odpowiedz
Aga - 03.12.2019 / 15:33, *.centertel.pl

@ktoś: ale śmieszne

odpowiedz
ktoś - 03.12.2019 / 18:03, *.play-internet.pl

@Aga: spokojnie, jeszcze trochę czasu zostało, nie bój się, wymienisz ten voucher

odpowiedz
Mietek - 02.12.2019 / 18:39, *.vectranet.pl

Kiedy info o wyjeździe? W sobotę zapisałem się na wyjazd i dostałem voucher z info, że trzeba wymienić na bilet. Ale kiedy, jak, gdzie?

odpowiedz
method - 02.12.2019 / 19:19, *.mm.pl

@Mietek: Uu, motyla dostrzegam! Przyznaj się od razu, że pierwszy raz jedziesz. Zostaniesz VIPem:)))

odpowiedz
Mietek - 02.12.2019 / 19:25, *.vectranet.pl

@method: Pewnie, że pierwszy raz jadę. Na tym wyjeździe będzie pewnie wielu, co jadą pierwszy raz. A co ty kiedyś nie jechałeś pierwszy raz?

odpowiedz
Young - 02.12.2019 / 19:25, *.inetia.pl

@Mietek: Vouchery przez cały tydzień można będzie wymieniać na bilety w Poznaniu, ul Bułgarska 17. W godzinach 10.00-18.00.

odpowiedz
zdzichu - 02.12.2019 / 19:28, *.play-internet.pl

@Mietek: nie przeżywają tak, jeszcze 5 dni jest

odpowiedz
Strogow - 02.12.2019 / 20:07, *.chello.pl

@Mietek: Mieciu nie martw się ja jadę na twoim bilecie zdam ci relację na żywo ???

odpowiedz
T - 02.12.2019 / 20:19, *.virginm.net

@Mietek: nie przyznawaj sie ze jedziesz pierwszy raz bo bedziesz fruwac jak motyl po przedzialach i wodke stawiac hahaha udawaj kumatego

odpowiedz
taaaa - 02.12.2019 / 23:03, *.tpnet.pl

@T: ciężko będzie jak motyl przy wadze 120kg i wzroscie 1.93 :)

odpowiedz
Cwks - 02.12.2019 / 23:10, *.virginm.net

@taaaa: i dopiero teraz jedziesz na pierwszy wyjazd? Marnujesz sie, taki narybek nam sie przyda w nabojce

odpowiedz
Mirek - 03.12.2019 / 00:29, *.surfer.at

@Mietek:
Mieciu nic się nie martw.
Zazwyczaj na dwa dni przed wyjazdem przychodzi sms. W sms będzie info o check in. Zalogujesz się na stronkę i wybierzesz sobie wygodną miejscówke.

odpowiedz
Bln - 03.12.2019 / 05:06, *.play-internet.pl

@Mietek: Najprawdopodobniej już na miejscu tuż przed wejściem na sektor, na spokojnie.

odpowiedz
Elquatro - 03.12.2019 / 08:30, *.chello.pl

@Mietek: wez miedziaki na bilet autobusowy we wrocku

odpowiedz
Aga - 04.12.2019 / 19:50, *.tpnet.pl

@Mietek: jakieś info o wymianie vouchera?

odpowiedz