fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Historia dzieje się na naszych oczach: Rekordowy wyjazd do Wrocławia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą niedzielę fani Legii w rekordowej liczbie 3421 osób udadzą się na wyjazdowy mecz ze Śląskiem Wrocław. Bilety na wyjazd zeszły na pniu, a sporo osób podczas otwartej sprzedaży odeszło z kwitkiem. Nieznani Sprawcy apelują do wszystkich legionistów wybierających się 8 grudnia na Dolny Śląsk o godne reprezentowanie naszego klubu - po tym wyjeździe do historii ma przejść nie tylko nasza dobra liczba, ale także doping i to, co wspólnie zaprezentujemy na sektorze.

Komunikat Nieznanych Sprawców:

Brzmi to może dość poważnie, ale śmiało możemy zacytować samych siebie ze stadionu narodowego i napisać, że 'historia dzieje się na naszych oczach'. Cel, który razem sobie postawiliśmy, został zrealizowany. Do Wrocławia jedziemy w 3421 osób. Żeby tego było mało, wielu chętnych nie załapało się na bilety. Potencjał jak widzicie jest niesamowity. Teraz czas ten potencjał wykorzystać jak należy. Liczba liczbą, oczywiście robi ona wrażenie. Ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to jak będziemy reprezentować Legię Warszawa na wrocławskim stadionie. To tutaj dopiero mamy napisać najważniejszą część tej historii.

Każdy z Was, każdy, kto w najbliższą niedzielę będzie obecny na sektorze gości ma być częścią tej pięknej historii. Mamy zrobić taką atmosferę, taka Kanadę i rozp....l, żeby pamiętać to na resztę życia. Mamy wychodzić z tego stadionu z poczuciem, że zrobiliśmy coś niesamowitego! Abyśmy mogli skupić się na sprawach najważniejszych, czyli, godnym reprezentowaniu naszego klubu informujemy, że w drodze do Wrocławia obowiązuje absolutny zakaz picia jakiekolwiek alkoholu. Mamy nadzieję, że uszanujecie NaSzą pracę i zastosujecie się do powyższej prośby! Pamiętajcie też o szanowaniu naszych środków transportu, oraz o tym że na wyjeździe nie kręcimy żadnych filmików, ani nie robimy zdjęć. I oczywiście wszyscy, bez wyjątków ubieramy się na biało!

JAZDA Z K...!!!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.