Michał Karbownik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Karbownik: Nie zlekceważyliśmy Górnika

Wiśnia, źródło: Polsat Sport

- Od początku spotkania graliśmy dobrze. Pokazaliśmy naszym rywalom, że przyjechaliśmy po wygraną. Nie zlekceważyliśmy Górnika, ponieważ żadnej drużyny nie można lekceważyć. Od pierwszej minuty byliśmy skoncentrowani - powiedział po ostatnim gwizdku meczu z Górnikiem Michał Karbownik.

- Nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele i odnieśliśmy zwycięstwo. Teraz możemy pocieszyć się z awansu, ale już czekamy na spotkanie ze Śląskiem - dodał defensor na antenie Polsat Sport.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.