Radosław Cierzniak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Cierzniak: Staramy się naśladować najlepszych

Qbas, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Poważnie oraz profesjonalnie podeszliśmy do meczu z Górnikiem. Takie spotkania nie są łatwe, więc myślę że można pochwalić zespół. Nawet pomimo murawy, która była w słabym stanie zagraliśmy dobre zawody – powiedział po meczu Radosław Cierzniak.

- Na początku Górnik chciał się pokazać z jak najlepszej strony, jednak my kontrolowaliśmy ten pojedynek. Dużym pozytywem jest ilość sytuacji, które stwarzamy po naszej dobrej grze. Powinniśmy dziś zdobyć więcej goli, ale przyjdą takie mecze, kiedy piłka będzie wpadała do bramki

- Czym dalej w mecz tym bardziej kruszyliśmy defensywę Górnika - uważam że robią tak klasowe zespoły. Staramy się naśladować najlepszych. Nie można ukrywać, że nasi rywale często cofają się pod własne pole karne i z cierpliwością trzeba się przebić pod ich bramkę. Z meczu na mecz coraz lepiej rozumiemy się z chłopakami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Hugon - 04.12.2019 / 23:05, *.vectranet.pl

Ciezniak Ty chyba nie naśladujesz najlepszych,a jak tak to kiepsko Ci to wychodzi.Jesteś stary i chyba juz nie nauczysz się grać do obrońców a to Cię eliminuje na pozycji bramkarza.Nie machaj łapami i nie wykopuj piłki na alibi jak Majecki.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.