Chris Philipps - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Phillipps: Myślę, że to był mój ostatni mecz

Wiśnia, źródło: Polsat Sport

- To było zasłużone zwycięstwo Piasta. Staraliśmy się grać jak najlepiej, ale wygrała drużyna lepsza. To cenne doświadczenie dla naszych młodszych zawodników. Zobaczyli ile im brakuje, aby grać na wyższym poziomie. Myślę, że to była dla nich ciekawa przygoda i szkoda, że już się zakończyła - powiedział po meczu z Piastem Gliwice Chris Phillips.

- Jeżeli miałbym kogoś wyróżnić z naszej drużyny, to byłby to Ariel Mosór. Uważam, że ten piłkarz może zrobić karierę. To wielki talent i ma jeszcze dużo czasu, aby wejść na wyższy poziom. Owszem, mecz z Piastem był dla niego trudny, lecz w lidze sprawia sporo kłopotów naszym przeciwnikom. Myślę, że to nasz największy talent, który jest świetnym obrońcą jak na swój wiek. Oczywiście, w kadrze są jeszcze inni utalentowani, ale nie chcę przesądzać, kto z nich zrobi karierę. Muszą spróbować sił na wyższym poziomie. Dobrze, że pierwszy zespół zaprasza ich na treningi. Dzięki temu rozwijają się prawidłowo.

- Sądzę, że to był mój ostatni mecz dla Legii. Mój kontrakt wygasa pod koniec grudnia, więc myślę, że i moja przygoda dobiega końca. Życzę Legii wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że w przyszłości się spotkamy. Nie wiem jeszcze, gdzie się przeniosę. Musimy zastanowić się z rodziną, gdzie będzie nam najlepiej. Na pewno jednak nie wrócę do Luksemburga.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
pamiętliwy - 06.12.2019 / 15:10, *.tpnet.pl

pamiętam jego pierwszy mecz z Zagłębiem na wyjeździe (2:2 bodajże), prezentował się świetnie, przegląd pola, dokładne podanie, niezły w odbiorze i pressingu, pomyślałem oho, dawno takiego środkowego pomocnika w naszej eklapie nie widziałem, kilka kolejnych spotkań również na niezłym poziomie, potem jakaś kontuzja i nagle kompletnie wypadł z drużyny, mówiąc szczerze nie wiem czemu, bo od takiego Antolica jest wg. mnie po prostu lepszy i spokojnie przynajmniej na ławkę i jako zmiennik powinien się łapać, dziwne...

odpowiedz
MamopatrztoLegiagra - 11.12.2019 / 01:13, *.orange.pl

@pamiętliwy: Jest lepszy od Antolica w tym sezonie? Niby w czym bo nie rozumiem porównania.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 06.12.2019 / 13:13, *.t-mobile.pl

I tak zgaszono świetlówkę, zgaszono talent.
Uważam, że nie jest gorszy od potykających się o własne nogi Antolića czy Vesovica. Gdyby nazywał sie Filipsović to może pograłby dłużej...

odpowiedz
Legionista1916 - 11.12.2019 / 01:16, *.orange.pl

@Krecina Zdzichu: Nie widziałem jednego podania CPhilipsa podobnego do podań Antoli. Przechwytu też. Ani rajdu prawym skrzydłem jak Veso. To co on właściwie prezentował?

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 05.12.2019 / 14:15, *.centertel.pl

Ja też tak myślę

odpowiedz
miron - 04.12.2019 / 23:03, *.centertel.pl

Dziękujemy Chris szkoda że nie miałeś jeszcze szansy u nas jak wielu innych kopaczy powodzenia w innym klubie pokaż na co Cię stać.

odpowiedz
Ttt - 04.12.2019 / 21:04, *.com.kh

On na prawdę taki słaby? Czemu ne dostał szansy?

odpowiedz
sen o - 04.12.2019 / 17:41, *.chello.pl

Uważam że powinniśmy go Legia pożegnać przed meczem z Płockiem. Powodzenia Chris

odpowiedz
Karol - 04.12.2019 / 17:44, *.t-mobile.pl

@sen o: Lepiej będzie w meczu z Lubinem. Jeżeli wynik będzie korzystny może wejdzie na 5-10 minut.

odpowiedz
Adi - 04.12.2019 / 17:22, *.t-mobile.pl

Na zawsze będzie mi się kojarzył z tym pieprzonym Dudelange.

odpowiedz
Arek - 04.12.2019 / 20:59, *.tpnet.pl

@Adi: no mi też niestety.

odpowiedz
rroy - 04.12.2019 / 15:11, *.mm.pl

Dzięki Chris :)

odpowiedz
Obi - 04.12.2019 / 14:13, *.chello.pl

Wypowiedź z klasą.

odpowiedz
[L] - 04.12.2019 / 12:08, *.elartnet.pl

Good luck, Chris

odpowiedz
Roma - 04.12.2019 / 09:17, *.plus.pl

Jaki był, taki był, ale na koniec dałbym mu (jakby to ode mnie zależało) zagrać w pierwszej drużynie. Tak po prostu - żeby nas miło wspominał.

odpowiedz
Kujawiak - 04.12.2019 / 11:33, *.kpsi.pl

@Roma: No pewnie, zagrajmy w meczu o arcyważne punkty Phillipsem, bo go lubimy, niech wie. Świetny byłby z Ciebie trener, nie ma co...

odpowiedz
Roma - 05.12.2019 / 12:19, *.plus.pl

@Kujawiak: szanowny kolego, jakbyś miał możliwość oglądania na pięknych Kujawach grę Phillipsa w rezerwach i znał powód przesunięcia go do rezerw, to może z trochę niższym ciśnieniem odebrałbyś mój komentarz.

odpowiedz
Krzysiek - 04.12.2019 / 08:47, *.centertel.pl

Dziękuję imienniku za reprezentowanie barw Legii Warszawa.
Życzę Tobie i Twojej rodzinie wszystkiego dobrego.

odpowiedz
Rafal - 04.12.2019 / 08:24, *.ALTER.NET

pełna kultura, bez narzekania... powodzenia!

odpowiedz
gosc - 05.12.2019 / 08:24, *.korbank.pl

@Rafal: a na co ma narzekać, kasa wpływa pewnie nie mała, może i chciał grać ale był za słaby albo miał zbyt mało woli walki by powalczyć o pierwszą osiemnastkę i zadowalał się tym co miał, swoje zarobił

odpowiedz
Ding - 04.12.2019 / 08:11, *.chello.pl

Nie było wielu zagranicznych piłkarzy w ekstraklapie z tyloma meczami w reprezentacji.

odpowiedz
Kle - 04.12.2019 / 08:08, *.centertel.pl

Nie zdziwi mnie wcale, jeśli ktoś z naszej ligi się po niego zgłosi i propozycję przyjmie

odpowiedz
Pawel - 04.12.2019 / 08:07, *.amazonaws.com

Zeby kazdy zawodnik mial tyle pokory w sobie co Chris Phillips. Moze pilkarsko troche mu brakowalo do innych ale swoja postawa pokazal co to znaczy profesjonalizm!!

odpowiedz
filand - 04.12.2019 / 00:50, *.t-mobile.pl

Powodzenia Chris na nowej drodze życia.

odpowiedz