Stolarski podczas meczu z Górnikiem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Stolarski: Dałem z siebie 120%

Qbas, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Powrót na boisko bardzo mnie cieszy. Przytrafiła mi się kontuzja, potem nie grałem, bo drużyna dobrze funkcjonowała. Najważniejszy jednak jest awans do następnej rundy – powiedział po meczu Paweł Stolarski.

- Boisko dla nas i dla Górnika było takie samo. Z tego co mówili, to ogrzewanie murawy nie było włączone, więc na pewno nie były to najłatwiejsze warunki. Wyszliśmy z nastawieniem, aby mecz rozpocząć bramką. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji, które powinniśmy wykorzystać. W końcu udało się zdobyć jednego gola, później drugiego. Kontrolowaliśmy cały ten pojedynek.

- Mam nadzieję, że trener będzie miał ból głowy na kogo postawić na prawej obronie (śmiech). To jest piłka nożna, kontuzje są wpisane w ten sport. Dostałem dziś szansę, dałem z siebie 120%, aby pokazać trenerowi, że jestem w formie i może na mnie stawiać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Yorick - 04.12.2019 / 08:19, *.orange.pl

Na prawej obronie musi grać Jędrzejczyk, żeby zrobić miejsce na środku obrony dla Wieteski, bez którego baboli Legia traci swą tożsamość :).

odpowiedz
Gepetto - 04.12.2019 / 02:29, *.chello.pl

Mnie zastanawia dlaczego Stolarski tak mało gra. Zawsze solidny. Za spokojny chłopak czy menago za słaby? Na ławce to on się marnuje...

odpowiedz
agra - 03.12.2019 / 23:52, *.comcast.net

Bardzo dobry mecz.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.