fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Głosowanie na najlepszych sportowców Warszawy 2019 roku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Do drugiego stycznia do godziny 23:59 prowadzone będzie głosowanie na najlepszych sportowców Warszawy 2019 roku. W XX Plebiscycie wśród nominowanych w kat. na najpopularniejszego sportowca roku są m.in. Iga Świątek (tenisowa Legia) i Adrian Stanecki (kapitan amp futbolowej Legii). W kategorii "sportowa impreza roku" znalazło się wydarzenie Święto Łazienkowskiej organizowane na stadionie Legii przez Fundację Legii oraz Legia Soccer Schools. Wśród nominowanych do nagrody na Sportową Drużyną Klubową Roku 2019 znalazły się piłkarska oraz koszykarska Legia. Głosować można tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Irenka - 09.12.2019 / 05:21, *.centertel.pl

@Jimmy L:

odpowiedz
Jimmy L - 07.12.2019 / 16:54, *.t-ipconnect.de

Zosia Klepacka prawdziwa Warszawianka z krwi i kosci,

odpowiedz
Warszawiak - 05.12.2019 / 15:56, *.lsas.aero


Zofia Noceti-Klepacka powinna dostać osobne wyróżnienie za całokształt osiągnięć...
Szacunek za serducho i podejście do Legii ....

odpowiedz
ding - 05.12.2019 / 11:08, *.chello.pl

Dziwne, że Lewandowskiej nie nominowali

odpowiedz
Alan - 05.12.2019 / 10:04, *.t-mobile.pl

Iga Świątek jak najbardziej później bieg Powstania Warszawskiego co do drużyny to na pewno nie Legia bo niby za co brak MP i 3 sezon z rzędu brak Pucharów Europejskich wolne żarty dlatego stawiam na Rugby i Skra Warszawa

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.