fot. PZPN
REKLAMA

Losowanie ćwierćfinałów Pucharu Polski 12 grudnia

Woytek, źródło: 90minut.pl

W czwartek, 12 grudnia o godz. 12:00 odbędzie się losowanie ćwierćfinałów Pucharu Polski. Legia Warszawa może trafić na Piasta Gliwice, Lecha Poznań, Lechię Gdańsk, GKS Tychy, Stal Mielec, Miedź Legnica lub Cracovię.

W tej rundzie w każdej parze drużyny zagrają po jednym meczu w dniach 10-12 lub 17-19 marca przyszłego roku.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
atmosferic - 06.12.2019 / 16:52, *.orange.pl

Kiedys losowanie bylo tuz po ostatnim meczu danej rundy, teraz k... trzeba czekac tydzien na wylosowanie 4 par cwiercfinalowych, co zajmuje normalnie jakies 5 minut. Tyle pzpn-owi zajmuje organizacja tak dziecinnie prostej czynnosci. Nic dziwnego wiec ze nasza pilka osiagnela takie dno, jak jest tak fatalna organizacja na gorze.

odpowiedz
Marcin - 06.12.2019 / 15:14, *.151.5

Kto madry zmienił regulamin i skasował dwumecze od 1/4.Czyżby nasi polscy kopacze mieli na wiosnę europejskie puchary że środek tygodnia jest zajety.Raczej nie,więc cała europa gra w środku tygodnia,a u nas lajcik.Inny minus to taki że przez 5 lat mozemy nie zagrać u siebie meczu w Pucharze Polski przez ten durny system.

odpowiedz
atmosferic - 06.12.2019 / 16:57, *.orange.pl

@Marcin: Bardzo dobrze ze zmienili na 1 mecz. 2 mecze to przesada, zwlaszcza ze te mecze i tak nie stoja na wysokim poziomie.
Co jest zenujace, to fory dla druzyn z nizszych klas w postaci meczu u siebie. To juz faworyzowanie, a przeciez pzpn powinien byc uczciwy w stosunku do wszystkich i wszystkich traktowac rowno. O tym kto powinien byc gospodarzem powinien zadecydowac los, tak jak bylo 2 lata temu.

odpowiedz
atmosferic - 06.12.2019 / 17:06, *.orange.pl

@Marcin: Puchar anglii(najstarsze rozgrywki na swiecie) gra 1 mecz, holandii 1 mecz, niemiec 1 mecz, wloch 1 mecz, belgii 1 mecz - tylko glupki hiszpanie jeszcze zostali przy dwumeczu. Jest to kompletny absurd grac dwumecz w takich rozgrywkach. Zawala to kalendarz i chwala, ze to zmieniono.

odpowiedz
teo - 08.12.2019 / 11:29, *.chello.pl

@atmosferic: Hiszpanie głupki..ciekawe gdzie oni sa w piłce a gdzie my?...nie wiesz przypadkiem matole?

odpowiedz
News⚽️Legia - 06.12.2019 / 02:33, *.02.net

Teraz do Tych✨⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
Wolfik - 06.12.2019 / 12:41, *.mm.pl

@News⚽️Legia: Jestem jak najbardziej "za".

odpowiedz
Luk - 05.12.2019 / 18:40, *.tpnet.pl

Może i mamy ich na co dzień, ale piast żeby na gorąco wyrównać rachunki za rezerwy.
A jak nie to stal, stomil, miedź bądź gieksa dla kolorytu ;]
Reszta ekstraklapy na później

odpowiedz
Arek - 05.12.2019 / 18:07, *.tpnet.pl

A ja to bym chciał Stal Mielec, albo Stomil. Dawno nie było, ani jednych, ani drugich.

odpowiedz
Fcm - 05.12.2019 / 18:17, *.centertel.pl

@Arek: dokładnie też to samo myślałem

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.12.2019 / 16:33, *.play-internet.pl

@Arek:I w Mielcu i w Olsztynie byłem na meczach w latach '90tych.Fajne wyjazdy były-z Mielca zabranie 2(?) typów Stali M. spod baru koło Mielca i ich ""podwózka" w okolice Radomia,a wyjazd na Stomil,to show must go on niejakiego "R" i "N" w barze w Ameryce.Zresztą w,tamtych latach każdy wyjazd był ",kultowy" i na każdym masa wrażeń i atrakcji,a teraz to........dworzec,specjal,dworzec,mecz..........dworzec,specjal,dworzec,dom.

odpowiedz
say - 06.12.2019 / 17:21, *.inetia.pl

@Arek: przypomnij sobie o wysokich przegranych Legii w Mielcu. Lepiej stawiaj na Olsztyn.

odpowiedz
Wiśnia - 05.12.2019 / 18:02, *.play-internet.pl

Oby zagrali z Tychami.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 05.12.2019 / 17:45, *.vectranet.pl

Stomil Olsztyn lub GKS Tychy

odpowiedz
L - 05.12.2019 / 18:36, *.chello.pl

@(L)Łomża(L): Ile w Łomży kibiców Legii?

odpowiedz
Lomzynski chiligan - 05.12.2019 / 21:33, *.25.51

@L: 4 w tym ja

odpowiedz