Michał Michalak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Michalak: Nasza obrona mocno szwankuje

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Przegraliśmy kolejne spotkanie, mogę powiedzieć, że się staraliśmy. W drugiej połowie Trefl znalazł nasze słabe punkty, chcieliśmy powalczyć jeszcze o dobry wynik, jednak się nie udało. Celem był powrót na zwycięską ścieżkę, a jedna przegraliśmy sporą liczbą punktów. Jest to bardzo bolesna porażka – powiedział po meczu Michał Michalak.

- Nasza obrona mocno szwankuje, po raz kolejny straciliśmy ponad 90 punktów u siebie. Z taką defensywą ciężko jest wygrać mecz.

- Kibice na pewno są zdenerwowani, widać ich frustracje. Nikt nie lubi przegrywać, my też jesteśmy źli bo nasze porażki nawarstwiają się. Na pewno jeden wygrany mecz może nam bardzo pomóc, jednak zwycięstwo samo nie przyjdzie.

- Szkoda, że nie udało się awansować dalej w pucharach. Mecz w Finlandii zważył o tym, że straciliśmy szanse na przejście dalej. Mieliśmy bardzo intensywne granie i miejmy nadzieje, że to zaprocentuje. Jest to dla nas dobra lekcja, ale teraz czas na ligę.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.