REKLAMA

Informacje nt. pociągów specjalnych do Wrocławia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W niedzielę fani Legii udadzą się pociągami specjalnymi do Wrocławia na mecz ze Śląskiem. Dla osób z otwartej sprzedaży wymiana voucherów na bilety będzie miała miejsce pod bramą sektora gości we Wrocławiu. Osoby z wolnej sprzedaży posiadające vouchery o numerach od 1 do 150 (numer miejsca = numer vouchera) wsiadają do pierwszego pociągu. Pozostałe osoby z wolnej sprzedaży zajmują miejsca w drugim pociągu. W drodze na mecz wszystkich obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu. Wszyscy jedziemy ubrani na biało, a na trybunach uważnie słuchamy informacji od Nieznanych Sprawców.

Pierwszy pociąg wyruszy z Warszawy Zachodniej o godzinie 9:21 i dotrze do stacji Wrocław Stadion o 14:00. Powrót pociągu pierwszego: wyjazd po meczu o 20:20, przyjazd do Warszawy Zachodniej o 01:44.

Pociąg drugi wyrusza z dworca Warszawa Zachodnia o godzinie 10:30 i dojedzie do celu o 15:28. Wyjazd po meczu o 20:55, przyjazd do Warszawy Zachodniej o 02:14.

W sektorze gości we Wrocławiu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na operację dziecka jednego z kibiców z Żylety. Wesprzeć akcję mogą wszystkie osoby, również te niejadące do Wrocławia. Aby Zuzia mogła słyszeć, potrzeba jeszcze około 231 tysięcy złotych. Pomóc można wpłacając pieniądze tutaj lub biorąc udział w licytacji dla Zuzi tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.