fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
CzystyodDawna - 09.12.2019 / 11:59, *.vectranet.pl

@On (L): Ja jestem poliglotą masz do mnie jakieś pytania?

odpowiedz
On (L) - 08.12.2019 / 21:21, *.25.51

@FOREVER LEGIA: sprawdz najpierw znaczenie slowa 'poliglota'. A najlepiej nie uzywaj slow, ktorych nie rozumiesz. Krec sie raczej wokol 100 slow, ktorymi opurujesz na co dzien.

odpowiedz
doVuko ałt - 08.12.2019 / 21:06, *.chello.pl

zamilcz

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.12.2019 / 19:49, *.play-internet.pl

Ogólnie,żeby nie Gwilia,to nie byłoby do kogo się przyj...ć.Ale tak na serio,to od kilku meczy (poligloci-poprawcie mnie w razie czego),z przyjemnością się ogląda mecze Legii.I nie chodzi tylko o wyniki,ale przede wszystkim o zaangażowanie i zaczyna widać zręby zgrania.Coś by mogło się z tego urodzić,ale za chwilę Mioduski zakręci kołem fortuny i drzwi otwarte w stajni Legii zostaną otwarte.I problemem nie jest sama wyprzedaż zawodników,tylko fakt,że sprzedaje się zawodników dobrych,a kupuje,lub za darmo pozyskuje chuyowyh(zupełnie odwrotnie niż na zachodzie).Bo jeśli nawet sprzedadzą Niezgodę,a na jego miejsce sprowadzą lepszego od Ja-ro-sła-wa,to jestem za tego typu transferami.A tak to,o ile spełnią się co poniektóre pogłoski,na wiosnę od nowa będzie trzeba rzeźbić w drewnie,a jak się coś wyklaruje i gra Legii nabierze jakichś kształtów,przyjdzie letnie okno transferowe i.........

odpowiedz
ROSOMAK - 08.12.2019 / 19:42, *.chello.pl

Dobry mecz pod kontrolą 3 bramka piękna ogólnie do przodu

odpowiedz
Vuko ałt - 08.12.2019 / 19:30, *.centertel.pl

Vuko Ty kłamco Pinokio!!!
Mówiłeś że będzie trudny mecz a wciagnelismy ich nosem. Słaby jesteś, wypad!

;-)

odpowiedz
Pusia - 08.12.2019 / 19:29, *.vectranet.pl

Vuko! Vuko! Vuko! Vuko! Vuko! King!!!!

odpowiedz
grzesiek - 08.12.2019 / 19:27, *.centertel.pl

Brawo Vuko, jak tak dalej będzie trenować Legię to nie mam nic przeciwko żeby do końca kariery był u nas trenerem

odpowiedz
Jerry - 08.12.2019 / 19:06, *.207.109

Jeśli Cafu jest już zdrowy to co jeszcze Gwila robi na boisku?

odpowiedz
Jerry - 08.12.2019 / 19:04, *.207.109

Chciałem napisać coś na temat Gruzina ale szkoda słów, po za tym poniższe komentarze zamykają sprawę.

odpowiedz
Yes - 08.12.2019 / 19:01, *.45.16

Gwila tragedia nie mówiąc wolnym

odpowiedz
Autor - 08.12.2019 / 18:58, *.vectranet.pl

@Szymon: w dziada

odpowiedz
Mi(L)osz - 08.12.2019 / 18:54, *.play-internet.pl

Jak nie kulenovic to gwilia super

odpowiedz
Ibis - 08.12.2019 / 18:46, *.chello.pl

Help Vuko!
Gwilia prędziutko na ławkę, a Brazylijczyk na środek pomocy. Inaczej będzie trudno dowieść do końca tego meczu korzystny rezultat.
Czas na szybkie decyzje trenerze!!!

odpowiedz
Szymon - 08.12.2019 / 18:44, *.t-mobile.pl

Sabotaż Voko trwa, Łysa beznadzieja gra.... tylko w co bo on sam nie wie

odpowiedz
Hiszpan - 08.12.2019 / 18:18, *.play-internet.pl

Gwilio nie kompromituj się więcej poproś o zmianę.

odpowiedz
Boner - 08.12.2019 / 18:15, *.chello.pl

Niestety z tym gruzinem to bedziemy grali w 10... a jak juz ma okazje to co mecz to setka zmarnowana

odpowiedz
Kowa(L) - 08.12.2019 / 18:15, *.fido.ca

ale ten Gvillia mnie wkurw.a
gargamel out!

odpowiedz
grzegorz - 08.12.2019 / 18:10, *.centertel.pl

witam,
poproszę o działający link jakiś do meczu

odpowiedz
Twardy Legiunia - 08.12.2019 / 17:57, *.chello.pl

Kto wygrywa na trybunach, nasi czy maliniaki?

odpowiedz
Mariusz Wąziutko - 08.12.2019 / 17:52, *.chello.pl

@dfghdsfvgfd: Nie dam

odpowiedz
Lolek - 08.12.2019 / 17:51, *.orange.pl

Na trybunach szaleństwo!

odpowiedz
dfghdsfvgfd - 08.12.2019 / 17:31, *.centertel.pl

daj ktoś link do meczu, z góry dzięki

odpowiedz
SportoweLIVE - 08.12.2019 / 17:03, *.131.206

U mnie na kanale relacja z live tickerem (nie tylko opisowa)
https://youtu.be/kSgRHdmvx8U

odpowiedz
ro - 08.12.2019 / 17:01, *.plus.pl

@teLewidz: w Cana;l+ to raczej nie za darmo bedzie.

odpowiedz
teLewidz - 08.12.2019 / 16:47, *.chello.pl

@ro: na Canal +

odpowiedz
ro - 08.12.2019 / 16:38, *.plus.pl

witam , gdzie w necie mozna za darmo obejrzec ten mecz?

odpowiedz
GOŚĆ Niedzielny - 08.12.2019 / 16:37, *.centertel.pl

O qurna Astiz w składzie

odpowiedz
O BAJABONGO LEGIUNIA MISTRZ !!! @#$% - 08.12.2019 / 16:26, *.chello.pl

Malinowe nosy zostaną ciężko dojechane!! TYLKO LEGIA!!!

odpowiedz