Vítězslav Lavička - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Lavicka: Legia była dziś lepsza

Mishka, źródło: Legionisci.com

Vitezslav Lavicka (trener Śląska): Po pierwsze chciałbym pogratulować Legii, bo była dzisiaj lepszym zespołem od nas. Legia pokazała, że jest silnym zespołem, a największą różnicę między nami i nimi widać było w ofensywie. Były też kluczowe momenty w tym meczu, jak np. rzut karny na początku spotkania. Niektórzy mówią, że przez Picha przegraliśmy mecz, ale tak nie było, bo Legia zaprezentowała większą jakość.

Jesteśmy oczywiście smutni, ale prześpimy się z tym, zregenerujemy i zrobimy wszystko, żeby przygotować się do następnego meczu z Lechem.

Wiedzieliśmy, że Legia ma dobrych zawodników, byli dziś bardzo dobrze zorganizowali w obronie. Ale to ich jakość w ofensywie i bardzo szybkie przejście do ataku i praca z piłką sprawiają wszystkim problemy. Przy pierwszej bramce było niewielkie zawahanie z naszej strony, a oni szybko weszli w pole karne. Nie widziałem drugiej bramki, bo akurat przygotowywaliśmy zmianę i stałem tyłem do boiska. Trzecia bramka padła w momencie, kiedy chcieliśmy więcej atakować, ale to Legia wykorzystała swoje szybkie wyjście do ataku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
MP.J(L) - 09.12.2019 / 17:51, *.plus.pl

Trzeźwe spojrzenie Pana Trenera.

odpowiedz
Ondrzszek75 - 09.12.2019 / 09:05, *.tpnet.pl

Akurat tacy trenerzy w polskiej ekstraklasie mnie cieszą. Z przeciętnej drużyny wyciskają co mogą , a dodatkowo maja szacunek dla przeciwników i chodna ocenę . Im więcej drużyn będzie miało takich fachowców tym lepiej dla ligi i Legii. Nie sądzę żeby np dla Lavicki puchary były "pocałunkiem śmierci" jak dla niektórych miejscowych fachowców

odpowiedz
Arek - 08.12.2019 / 22:37, *.tpnet.pl

Mogą uczyć się od niego inni polscy trenerzy taki Probierz np.

odpowiedz
Andre (L) - 08.12.2019 / 21:54, *.plus.pl

@doAndre (L) : wielbiciel urody Carlitosa i wieczny krytyk Vuko?

odpowiedz
ROSOMAK - 08.12.2019 / 21:06, *.chello.pl

@Andre (L): Ładnie napisane

odpowiedz
Praga - 08.12.2019 / 21:04, *.chello.pl

Chłop szuka pracy i tyle w temacie

odpowiedz
doAndre (L) - 08.12.2019 / 21:03, *.chello.pl

wyluzuj gacie

odpowiedz
Andre (L) - 08.12.2019 / 20:46, *.plus.pl

trener (czyli gość który ma wiedzę w temacie) druzyny przeciwnej lepiej się wypowiada o grze Legii niż niektórzy forumowi pseudokibice...

odpowiedz
Michał - 08.12.2019 / 20:42, *.plus.pl

Brawo trenerze za prawdę że LEGIA była dzisiaj po prostu lepsza.Zdrówka życzę

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.