Paweł Wszołek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Radek wybronił nam mecz

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz. Początek spotkania to pokazał. W naszej grze było sporo nerwowości - sam zawiniłem przy rzucie karnym dla Śląska. Można powiedzieć, że ten mecz wybronił nam Radek. To był punkt zwrotny. Później graliśmy lepiej, tworzyliśmy sobie sytuacje, co ostatecznie zakończyło się wynikiem 3-0 - powiedział po spotkaniu ze Śląskiem Paweł Wszołek.

Pomocnik poruszył również temat swojego nieporozumienia z Igorem Lewczukiem z pierwszych minut spotkania. - W takich sektorach boiska powinno się piłkę wybijać do przodu. Szczególnie na początku meczu. To był mój błąd, nie ma co się oszukiwać. Następnym razem będę wiedział, aby piłkę wykopać w kierunku bramki przeciwnika - dodał pomocnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Ziomek69 - 09.12.2019 / 09:02, *.67.137

Wszołek / Luquinhas takich skrzydłowych potrzebowała Legia. Brawo drużyna :-)

odpowiedz
Endriu - 08.12.2019 / 23:51, *.net.pl

I to mówi zawodnik z golem i asystą w tym spotkaniu! Ale na również rację, byłoby o wiele ciężej gdyby Radek nie wybronił strzału Picha

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.