fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia poznała rywali wojewódzkiego turnieju finałowego PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Futsaliści Legii po wyeliminowaniu Drukarza Warszawa (10-0) z rozgrywek Pucharu Polski, wezmą udział w turnieju finałowym PP na szczeblu wojewódzkim. Legioniści poznali już wszystkich rywali, a będą nimi Zdrowie Garwolin, Podkowa Teqball Club oraz Rokola Otwock Wielki. Spotkania turnieju finałowego zostaną rozegrane w niedzielę, 15 grudnia w hali Górzno, niedaleko Garwolina. Zwycięzca turnieju zdobędzie statuetkę oraz wywalczy awans do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu centralnym, z udziałem drużyn I ligi oraz ekstraklasy.

Futsaliści Legii przed turniejem w Górznie, rozegrają jeszcze ligowe spotkanie z Borem Regut. Trzecie spotkanie Legii w rozgrywkach II ligi odbędzie się w czwartek, 12 grudnia o 20:00 w hali OSiR Włochy, przy ulicy Gładkiej 18.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Bartul79 - 08.12.2019 / 08:09, *.t-mobile.pl

www.jakdojade.pl

odpowiedz
Dor - 07.12.2019 / 22:34, *.mm.pl

Jak tam dojechać bez samochodu ktoś podpowie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.