Golla (z lewej) podczas meczu z Legią - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Golla: Legia zagrała dobrze w defensywie

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Niewykorzystany karny mocno zaważył na przebiegu całego meczu. Oczywiście nie chcemy zwalać winy na Roberta. Wydaje mi się, że mało mieliśmy takich klarownych sytuacji, a Legia zagrała dobrze w defensywie – powiedział po meczu Wojciech Golla.

- Brakowało dziś kilku ważnych ogniw w naszym składzie, jednak inni dostali szansę. Nie myśleliśmy o tym kogo nie ma, wchodzą następni i muszą zasuwać.

- Nie chce komentować tego co działo się na trybunach. Kibice przygotowali coś i chcieli to zaprezentować. Lepiej gra się przed taką publicznością, której chciałbym podziękować. Atmosfera była super, niestety ta porażka boli. Sezon trwa, jesteśmy wysoko w tabeli. Głowa do góry i mam nadzieję, że na meczu z Lechem frekwencja będzie podobna.

- Porównując naszą murawę do boiska w Gliwicach, to u nas jest Barcelona. Pogoda jest jaka jest, zdarza się że gramy w "mixach" i nawet to nie pomaga. Taka sytuacja nie jest tylko u nas.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.