fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia liczy na duże zyski

Majecki, Niezgoda i Karbownik warci ponad 17 milionów euro

Woytek, źródło: se.pl

Zbliża się okienko transferowe, piłkarze Legii złapali formę, w klubie brakuje gotówki, więc już rozpoczyna się medialne sprzedawanie. Na łamach Super Expressu Piotr Koźmiński informuje, że klub liczy na co najmniej 7 milionów euro za sprzedaż Radosława Majeckiego - kwota ma być rekordowa jeśli chodzi o Legię i Ekstraklasę.

Władze klubu z Łazienkowskiej zaczynają coraz bardziej cenić Jarosława Niezgodę. - Na tym etapie sezonu sprzedawanie Niezgody poniżej 5 milionów euro nie ma dla nas sensu - cytuje anonimowo SE osoby z klubu. Snajperem Legii zainteresowane jest Dinamo Moskwa.

Duże zainteresowanie na rynku wzbudza też Michał Karbownik. Za 18-latka niedawno wpłynęła oferta za 5 mln euro, ale została odrzucona. W tym momencie klub nie rozpatruje sprzedaży tego piłkarza.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
grzesiek - 10.12.2019 / 20:12, *.centertel.pl

wlasciciel z punktu widzenia biznesowo sportowego ma dwie opcje:
-sprzedać wszystkich za 18 mln euro już teraz,
- sprzedać wszystkich w przyszłości za więcej lub mniej.

1. Mądry właściciel sprzeda później za sumę zwiększoną,
( co ciekawe od niedawna takie rzeczy w ekstraklapie mają miejsce)
2. średnio mądry sprzeda już teraz za 18 mln euro+ wzmocni drużynę piłkarzami lepszymi . Punkt drugi w Polsce chyba nigdy nie zostanie spełniony..... MAMY BEZNADZIEJNYCH LUDZI OD TRANSFERÓW
3. średnio głupi właściciel sprzeda tych piłkarzy i będzie miał 18 mln euro hehe sporo kasy do kieszeni jak na głupka
4. Głupi własciciel tak nieumiejetnie poprowadzi klubem, że za rok wartosc tych pilkarzy nie przekroczy 5 mln euro łącznie.

odpowiedz
Rafał - 10.12.2019 / 16:04, *.tpnet.pl

nie sprzedawac ich.

odpowiedz
xaxa121 - 10.12.2019 / 11:43, *.tpnet.pl

hej. Gdzie ci co wraz z tym Sztanowskim- królem żydowskim, opowiadali bajki o bankructwie Legii? No teraz powstańcie.

odpowiedz
dino - 10.12.2019 / 12:02, *.amazonaws.com

@xaxa121:
To nie bajki, od czasów Miduskiego przez jego niekompetencje, nieznajomośc tematu, nerwowe ruchy, w konsekwencji brak pucharów od 3 lat mamy długi jak Wisła, z tym, że Mioduski Legii te pieniądze pozyczył. Zaznaczam: pożyczył (tzn. kiedyś zażąda zwrotu)

odpowiedz
rush - 10.12.2019 / 10:44, *.rudna-net.pl

nic się w tym kraju nie zmienia zobaczą na stole ochłapy i już sprzedać byleby kasa była nikt tak nie robi nawet w Czechach czy Słowacji za młodego piłkarza karzą sobie dużo więcej płacić

odpowiedz
MP.J(L) - 09.12.2019 / 21:06, *.plus.pl

Karbownik i Niezgoda muszą zostać a Majeckiego można sprzedać i postarać się o Steinborsa lub tego z Pogoni - są o wiele lepsi niż nasz bramkarz i co z tego że starsi. Ewentualnie mamy tej samej klasy co Majecki - Radka Cierzniaka.

odpowiedz
Darek - 09.12.2019 / 17:38, *.t-ipconnect.de

Sprzedać wszystkich.Rozwalic drużynę bo chwilowo dobrze grają.Niech na wiosnę znowu bedzie dziadostwo.Powiedzic ze kasa klubowa jest pusta.W razie slabej gry na wiosne całą wine zrzucić na Vukovicia.W konsekwencji zwolnić trenera by na chwilę zamknąć nam usta gdy bedziemy znowu oczekiwali zwyciestw.
Panie Darku śmiało.Tyle razy juz pan to robiłeś wiec jeszcze jeden taki numer na pewno przejdzie.

odpowiedz
Patryk - 10.12.2019 / 08:54, *.play-internet.pl

@Darek : historia zatoczyła koło :D

odpowiedz
Książę Nocy - 09.12.2019 / 16:11, *.inetia.pl

Hahaha zaczynamy.

odpowiedz
Kojot - 09.12.2019 / 19:03, *.play-internet.pl

@Książę Nocy: oby nie

odpowiedz
L - 09.12.2019 / 15:39, *.tpnet.pl

Legia za mioduskiego = co pół roku nowa drużyna + jak najwięcej opylić.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 09.12.2019 / 15:13, *.btcentralplus.com

Martwie sie o Karbownika ze ten zlodziej Mioduski sprzeda go za jakies 15mln juro za kilka lat ale przedstawi cene jako 10 mln.... reszte prowizja dla D.Mioduskiego (i sprawa po za formalnym dokumentami). Tak samo jestem pewien bylo z Szymanskim. Kiedy ostatnio sprzedalismy pilkarza za tyle co byl wart ?? Majeckiego tez chyba sprzeda za jakies 3 mln juro. To wszystko smierdzi !!!!!!

odpowiedz
olo - 11.12.2019 / 03:16, *.tpnet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!:
Czego się najarałeś.
Mioduska jest właścicielem i może robić transfery jakie chce. Buduje Akademię i za kilka lat będą efekty. Na wszystko jest potrzebna kasa i nie ma się co dziwić, że sprzedaje.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 09.12.2019 / 11:46, *.chello.pl

A ile Agra, Obradovic, Remy czy Rocha? Proponuję sprzedać najpierw tych oberkocurów. Zamiast wyciągać ręce po młodych Polaków, radzę je wsadzić sobie l(ub innym amatorom) w d...ę.

odpowiedz
wawerr - 09.12.2019 / 14:05, *.tpnet.pl

@Po(L)ubiony:
Są warci tyle co Fatalczyk czyli całe ZERO zł...

odpowiedz
Michała Fan - 09.12.2019 / 19:06, *.play-internet.pl

@wawerr: fatalny to jesteś ty

odpowiedz
XYZ - 09.12.2019 / 11:30, *.101.94

To dobitnie pokazuje ze lepiej dawac szanse i ogrywac mlodych Polakow zamiast sciagac podstarzale 'gwiazdy' typu Eduardo czy Obradovic. Nie dosc ze zarabiaja z 10x tyle co mlodzi to jeszcze rzadko co wnosza (poza kontuzjami) i nic sie juz na nich nie zarobi.
Problem jest taki ze w Legii najczesciej daje sie szanse mlodym w wiekszym wymiarze gdy kasa klubowa jest pusta. Ciekawy jestem ilu zawodnikow moglo wskoczyc na wyzszy poziom gdyby dostali wiecej szansy i byli umiejetnie wprowadzani do zespolu.

odpowiedz
geds - 09.12.2019 / 12:02, *.com.pl

@XYZ:
Gwiazdy bardzo opłaca się sciagać, co udowodnili Vadis, Ljuboja, Nikolić, Martins, Cafu czy Wszołek
1 bardzo podnoszą poziom gry
2 młodzi mają się od kogo uczyć, bo co to za nauka jeśli przechodzą do jedynki i dalej grają we własnym gronie
3 to bomba marketingowa, na gwiazdy przychodza ludzie na stadion i sponsorzy
4 nie da się budować na samych mlodych bo sprawdza się 1 na 10 a ci co się sprawdzą natychmiast chcą wyjeżdżać z Polski, nie ma żadnej stabilnosci drużyny ( tak wszyscy rok temu chwalili Górnika za młodych, gdzie jest Górnik?)
5 myślisz w kategoriach jak zrobić kasę a nie wynik sportowy, bo fakt młodego można sprzedac lepiej

Potrzebujemy gwiazd!!!! Tylko trzeba umieć je wybierać. Potrzebujemy takich jak ci wyżej wymienieni. Inaczej nigdy nie będzie sukcesów sportowych, będziemy tylko szkółką dla zagranicznych klubów. Młodych trzeba wprowadzać tak jak teraz i nic więcej. Wielu z nich przez ostatnie lata dostał szansę: Makowski, Moneta, Michalski, Żyro, Szymański, Mikita, Kopczyński, Wieteska, Majecki, Karbownik, Wolski, Łukasik, Kulenović, Niezgoda pewnie wielu nie pamiętam, niewielu potrafiło skorzystać.

odpowiedz
oLaf - 10.12.2019 / 23:41, *.vectranet.pl

@geds: to najmądrzejsza wypowiedź tutaj. 100% racji.

Niezgodę trzeba sprzedać (mimo, że b. go cenię i lubię) bo... jest szklany, wysypie się na wiosnę (jak już to robił 10 razy : (

Majeckiego też można opchnąć bo 1 mecz nam wybronił a reszta - średnia... Będzie z niego dobry bramkarz ale to wszystko, trzeba brać kogoś innego.

Natomiast Karbownika nie sprzedawać - to jest talent jakich mało! : )

odpowiedz
Lopez - 09.12.2019 / 11:05, *.centertel.pl

A tyle lat musieliśmy się męczyć oglądając jakiegoś Fatalnego drewniaka na skrzydle który nie był nic wart... a teraz kibice Uralu to mają

odpowiedz
Ziomek69 - 09.12.2019 / 10:20, *.67.137

Cena będzie tylko rosła. Wstrzymać się i poczekać na lepsze oferty. Mistrz Polski na pewno zwiększy cenę. A cała trójka świetnie rozumie się z całą drużyną i gra regularnie.
Trzeba ich troszke jeszcze popielęgnować.

odpowiedz
Nnnn - 09.12.2019 / 09:56, *.play-internet.pl

Wszyscy młodzi to i warci dużej kasy. Pewnie w szkolce Legii jest dużo takich jeszcze

odpowiedz
Pio - 09.12.2019 / 09:13, *.play-internet.pl

Nawet gdyby Legia ich sprzedała to mam nadzieję, że piłkarze którzy przyjdą na ich miejsce to nie będzie 3 sort z portugalskiej czy słowackiej ligi.

odpowiedz
w - 09.12.2019 / 10:49, *.cyfrowypolsat.pl

@Pio : Nadzieja matką głupich.

odpowiedz
Rafix - 09.12.2019 / 20:58, *.chello.pl

@Pio : pewne info mają przyjść Roberto Carlos, Raul i Van der Sar

odpowiedz
x - 10.12.2019 / 13:17, *.play-internet.pl

@w:
Matka kocha wszystkie swoje dzieci

odpowiedz
Mati - 09.12.2019 / 09:07, *.com.pl

Niezgoda i Karbownik to minimum po 8 baniek a Majecki to 10 nie mniej oni będą tylko lepsi aczkolwiek ja bym nie sprzedał żadnego za LM więcej kasy wpadnie jak dalej będą grać

odpowiedz
Rado - 09.12.2019 / 09:40, *.com.pl

@Mati : dokładnie! Wytrzymać ciśnienie, a sprzedać można ewentualnie po sezonie i po eliminacjach do pucharów.

odpowiedz
Kle - 09.12.2019 / 19:29, *.vectranet.pl

@Rado: tyle, że my to nie Dinamo Zagrzeb, co to mogło sobie pozwolić nie sprzedać Daniego Olmo za 40 milionów ojro

odpowiedz
Hugon - 09.12.2019 / 22:40, *.vectranet.pl

@Kle: Albo Kulenowića

odpowiedz