REKLAMA

Legia wygrała mikołajkowy turniej w Płońsku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Futsaliści Legii Warszawa wykorzystując wolny weekend w rozgrywkach ligowych, wzięli udział w dwudniowym turnieju mikołajkowym w Płońsku, zorganizowanym przez firmę HMtrans. Legioniści pierwszego dnia rywalizowali w fazie grupowej i nie bez problemów wywalczyli awans do fazy finałowej turnieju, notując trzy zwycięstwa oraz dwie porażki. Dopiero w niedzielę w fazie finałowej, futsalowa Legia pokazała pełnię swoich umiejętności. Cztery wygrane i remis oraz bilans bramkowy 19-3, zapewnił naszej drużynie wygraną w turnieju.

Legioniści już w najbliższy czwartek zagrają mecz ligowy z niepokonanym do tej pory Borem Regut (bilans 3-0). Początek spotkania o 20:00 w hali OSiR Włochy, przy ulicy Gładkiej 18, wstęp wolny.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.