Legioniści zdobyli mazowiecki Puchar Polski w futsalu - fot. Legia Futsal
REKLAMA

FUTSAL

Legia wygrała finałowy turniej Pucharu Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W niedzielę w hali Górzno pod Garwolinem rozegrany został turniej finałowy futsalowego Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Legia jako zwycięzca zawodów zapewniła sobie awans do rywalizacji w PP na szczeblu centralnym. Spotkania w turnieju trwały 2 x 12 minut. Legioniści rozpoczęli od wygranej z Teqball Podkową Leśną 6-2, a następnie rozgromili 16-0 Rokolę Otwock Wielki.

W decydującym o awansie na szczebel centralny meczu legioniści zacięcie walczyli ze Zdrowiem Garwolin. "Wojskowi" przegrywali do przerwy 1-3, ale w drugiej części spotkania zdołali odrobić straty i wygrać 5-4! Euforia rozpoczęła się po golu na 4-4 na kilka sekund przed końcem meczu (remis dawał awans legionistom), ale po chwili zwycięskiego gola, strzałem przez całe boisko zdobył bramkarz Legii, Tomasz Warszawski. Najlepszymi strzelcami turnieju zostali Gliński i Świniarski, którzy zdobyli po sześć bramek. Mecz ligowy Zdrowie Garwolin - Legia już w sobotę, 4 stycznia.

Najbliższy mecz ligowy Legia rozegra w najbliższą środę o godzinie 21:00 w Karczewie z Rokolą Otwock Wielki w hali przy ulicy Bohaterów Westerplatte 55.

Legia Warszawa 6-2 (3-0) Teqball Podkowa Leśna
Bramki: Mateusz Gliński 3, Bartłomiej Świniarski, Tomasz Doliński, Paweł Tarnowski

Legia Warszawa 16-0 (9-0) Rokola Otwock Wielki
Bramki: Mariusz Milewski 4, Łukasz Krupnik 3, Bartłomiej Świniarski 3, Krzysztof Jarosz 2, Paweł Tarnowski 2, Mateusz Gliński, Kamil Hernik

Legia Warszawa 5-4 (1-3) Zdrowie Garwolin
Bramki: Mateusz Gliński 2, Krzysztof Jarosz, Bartłomiej Świniarski, Tomasz Warszawski

fot. Legia Futsal
Mateusz Gliński oraz Bartłomiej Świniarski - fot. Legia Futsal

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
MAX - 15.12.2019 / 21:20, *.chello.pl

NARESZCIE SEKCJA KTÓRA WYGYWA!!!

odpowiedz
Dor - 15.12.2019 / 18:27, *.mm.pl

Pierwszy sezon powstania drużyny i na razie same zwycięstwa można powiedzieć że jest niepokonana

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.