REKLAMA

Wyniki 19. kolejki Ekstraklasy. Legia znów liderem

Mishka, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa wykorzystała porażkę Pogoni w Krakowie z Wisłą i wskoczyła na fotel lidera po zwycięstwie z Wisłą Płock. W piątek Arka wygrała z Zagłębiem 2-1, a w sobotę Raków zdobył cenne punkty w starciu z Górnikiem Zabrze. W meczu drużyn z górnej części tabeli Śląsk podzielił się punktami z Lechem. W niedzielę Piast pokonał ŁKS, a po zaciętym meczu Korona ograła Cracovię, choć kończyła w dziewiątkę. Na zakończenie kolejki Jagiellonia wysoko ograła Lechię Gdańsk.

19. kolejka
Arka Gdynia 2-1 Zagłębie Lubin
Wisła Kraków 1-0 Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa 2-1 Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław 1-1 Lech Poznań
Legia Warszawa 3-1 Wisła Płock
Piast Gliwice 2-1 ŁKS Łódź
Korona Kielce 1-0 Cracovia
Jagiellonia Białystok 3-0 Lechia Gdańsk

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Wolfik - 15.12.2019 / 20:25, *.mm.pl

Po każdej kolejce ekstraklasy dziękuje niebiosom, że Mioduski nie wpadł na kolejny pomysł z gatunku "genialnych" i nie sprowadził do Warszawy kogoś z tercetu Probierz, Stokowiec, Fornalik. Zespoły trenowane przez wymienionych, kreowane przez sportowe media na polskich "Mouriniów, Guardioli" - czy kogo tam jeszcze - oprócz autobusu i liczenia na stały fragment gry nic nie potrafią. Bezradność Cracovii (grającej większość spotkania w przewadze), Lechii czy Piasta jest porażająca.
Jak ja się cieszę, że nie jestem skazany na oglądanie "kaleczenia" tego pięknego sportu.

odpowiedz
Arek - 15.12.2019 / 21:56, *.tpnet.pl

@Wolfik: a mówiło się, że Mioduski widziałby chętnie Probierza w naszych barwach. Ja nigdy go tu nie widziałem, nie widzę, nie chcę widzieć i mam nadzieję, że nigdy nie zobaczę.

odpowiedz
ZGL - 14.12.2019 / 22:11, *.tpnet.pl

Rakow Cz. 2-1 Gornik Z., Slask 1-1 Lech. Derby Mazowsza dla LEGII: LEGIA 3-1 Wisla P. ! LEGIA rzadzi na Mazowszu ! LEGIA !!!

odpowiedz
Gonzo - 14.12.2019 / 22:02, *.knc.pl

To jest skandal żeby była godz 22 i nie były podane wyniki sobotnich meczów!!!!!

odpowiedz
Marian - 14.12.2019 / 13:18, *.plus.pl

Obstawiałem śledzi z Gdyni i gts ,dzięki

odpowiedz
Filip - 14.12.2019 / 08:43, *.111.202

Czyli zaczyna sie kolejka cudow. Ciekawe jak zagraja Legia cracovia slask. Oby Legia wygrala

odpowiedz
Rafał - 14.12.2019 / 01:25, *.chello.pl

Czy w sieci będzie dostępna transmisja? Jeśli ktoś może wrzucić link, to wie(L)kie dzięki!

odpowiedz
Kajtek - 14.12.2019 / 08:21, *.orange.pl

@Rafał: strims.world

odpowiedz
Arek - 13.12.2019 / 23:56, *.tpnet.pl

To jutro po lidera!

odpowiedz
Gienek - 13.12.2019 / 09:34, *.netfala.pl

Legio ty(L)ko zwycięstwo!

odpowiedz