fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W czwartek mecz Legii z Borem Regut

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy czwartek, 12 grudnia o godzinie 20:00, trzecie spotkanie ligowe w sezonie 2019/20 rozegrają futsaliści Legii Warszawa. Nasz zespół, debiutujący na poziomie II ligi, podejmować będzie Bóg Regut. Do przyjścia na mecz zachęcają Sekcyjni Fanatycy, którzy na ostatnim spotkaniu przygotowali oprawę i prowadzili doping. Mecz rozegrany zostanie w hali OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej 18. Wstęp wolny - serdecznie zachęcamy do wspierania naszej drużyny. Spotkanie trwa 2x 20 minut gry (z zatrzymywaniem zegara).

Legia w obecnym sezonie rozegrała dwa mecze ligowe - najpierw pokonała na inaugurację drużynę Teqball Club Podkowa Leśna 9-3, a następnie zwyciężyli w wyjazdowym meczu z AWF-em Warszawa 13-2. W pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim legioniści pokonali w wyjazdowym meczu Drukarza Warszawa 10-0.

Czwartkowy mecz z Borem Regut będzie ostatnim meczem Legii przed własną publicznością w roku 2019. Natomiast w niedzielę 15 grudnia nasz zespół czeka turniej finałowy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, który rozegrany zostanie w hali Górzno pod Garwolinem. Wyjazdowy mecz ligowy z Rokolą Otwock Wielki został przełożony na środę, 18 grudnia na godzinę 21:00.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
krasnal - 13.12.2019 / 05:22, *.orange.pl

A o której godzinie się zaczyna

odpowiedz
Karo - 12.12.2019 / 17:54, *.tpnet.pl

@Pio: Tak

odpowiedz
Pio - 12.12.2019 / 16:27, *.plus.pl

To ten Regut między G.Kalwaria a Mińsk maz. ??

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.