fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na oprawy przed meczem z Wisłą. Gadżety od NS

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed sobotnim meczem Legii z Wisłą Płock Nieznani Sprawcy prowadzić będą zbiórkę na oprawy. Wesprzeć legijny ruch ultras możecie również nabywając gadżety z serii "Ultrawersytetu Warszawskiego". NS-i sprzedawać będą kalendarze (Źródełko oraz SportsBar w godzinach 19:00 - 20:15 oraz po meczu) na rok 2020 w cenie 35 złotych oraz nowe vlepki (10 zł). Te ostatnie będą dostępne także w przerwie spotkania pod gniazdem.

Kalendarze można zamawiać także wysyłkowo - należy na maila KalendarzeNS2020@wp.pl wysłać dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres) oraz liczbę sztuk. Zwrotnie otrzymacie szczegóły płatności oraz informację o wysyłce.

Poniżej pełna informacja od NS-ów:

Drodzy Kibice!
Czas postawić sprawy jasno. Byliśmy we Wrocławiu. Było super. Mija nam mega pracowity rok. Opraw zrobiliśmy mniej więcej, strasznie dużo. Mamy nadzieje, że Wam się podobały. Wszystko brzmi super i rzeczywiście jest super. Z jednym mały 'ale'. Ale k... mamy długi jak stąd do Kanady. Nie będziemy tego przed Wami ukrywać. Hajs to taki sam temat jak każdy inny. W tym aspekcie nie jest kolorowo. Staramy się robić dla Legii wszystko z rozmachem godnym naszego klubu. Inaczej tego nie widzimy. Ale musimy coś z tym zrobić.

Pierwszy pomysł jest taki - kupcie od NaS kalendarz. Nawet jak nie macie go gdzie powiesić albo żona się wydziera, że nie macie już 13 lat, żeby wieszać plakaty z piłkarzami to kupcie i tak. Potraktujcie to jak cegiełkę. Jako swój wkład finansowy w to, co razem robimy. Ale oczywiście lepiej kupić, powieści i codziennie idąc do roboty patrzeć sobie na naszą kochaną Żyletę! Podobnie sprawa ma się z vlepkami. Ale z vlepami będziemy jeszcze w przerwie pod gniazdem!

No i drugi pomysł - ZBIÓRKA NA OPRAWĘ. Ostania w tym roku. Ostatni mecz na Łazienkowskiej w tej rundzie. Liczymy na Was. Liczymy na to, że weźmiecie sobie do serca to, co napisaliśmy. Pamiętajcie, że ruch ultras żyje tylko i wyłącznie dzięki Wam. Gdyby nie Wy to, we Wrocławiu moglibyśmy ewentualnie ładnie się uśmiechać.

Więc teraz tak, kalendarze będą dostępne przed sobotnim meczem z Wisłą Płock w Źródełku oraz Sportsbarze od godziny 19 do 20:15, oraz w tych samych miejsca po meczu. Zapraszamy!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.