From Warsaw with love - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 3-1 Wisła Płock

Seria trwa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia wygrała piąty mecz z rzędu na własnym stadionie i awansowała na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. W sobotę zawodnicy Aleksandara Vukovicia pokonali u siebie Wisłę Płock 3-1, a na listę strzelców wpisali się Jose Kante oraz dwukrotnie Jarosław Niezgoda. Legioniści byli zdecydowanie lepsi od piłkarzy Radosława Sobolewskiego i zasłużenie dopisali na swoje konto trzy punkty.

W mecz bardzo dobrze weszła Legia, która od razu ruszyła do zdecydowanych ataków. Bramkarz Wisły po raz pierwszy wykazać się musiał już w 5. minucie, kiedy Jose Kante mocno strzelił zza pola karnego, ale golkiper Wisły z dużym trudem zdołał odbić piłkę poza linię końcową. "Wojskowi" cały czas nacierali i długimi fragmentami zamykali wiślaków na ich połowie. Gospodarze często atakowali skrzydłami, skąd starali się dośrodkować do dobrze grających głową Jarosława Niezgody lub Jose Kante. W 22. minucie ten pierwszy wpisał się wreszcie na listę strzelców. Najlepszy strzelec Legii wykończył koronkową akcję całego zespołu i mocnym strzałem po ziemi nie dał żadnych szans Thomasowi Dahne. Dosłownie za kilka chwil mogliśmy cieszyć się z drugiego trafienia. Niezgoda dostał świetnie podanie od Domagoja Antolicia, ale wpadając w pole karne został dogoniony przez defensorów. Na szczęście w porę wypatrzył Kante, do którego podał, a ten doskonale wiedział, co zrobić z toczącą się futbolówką. Mocnym uderzeniem po raz drugi wpakował ją do siatki.

Wisła nie miała nic do powiedzenia, ale jak to czasami bywa ich pierwsza groźna akcja skończyła się dla nich... golem. W 32. minucie Domagoj Antolić przypadkowo nadepnął we własnej szesnastce Merebaszwilego i arbiter po skorzystaniu z VAR-u wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Dominik Furman i pewnie pokonał Radosława Majeckiego. Legia nie załamała się jednak i jeszcze przed przerwą dwie okazje miał Luquinhas. Brazylijczyk najpierw huknął z półwoleja wysoko nad poprzeczką, a za moment w zamieszaniu w polu karnym w ostatnim momencie jego próba została zablokowana.

Niedługo po zmianie stron znów szansa Luquinhasa. Pomocnik musnął głową skierowaną do niego piłkę, a ta wylądowała wprost w rękach bramkarza. Za moment bliźniaczą akcją odpowiedzieli przyjezdni. Wrzutka z lewej strony i strzał jeden z gości wprost w dobrze ustawionego Majeckiego. Po godzinie gry Thomasa Dahne postraszył Michał Karbownik. Młody zawodnik Legii przymierzył zza pola karnego, a odbitka od jednego z rywali piłka minimalnie przeleciała ponad poprzeczką.

W 64. minucie znów błysnął Kante. Napastnik wyprzedził Alana Urygę szczupakiem oddał uderzenie na bramkę Wisły i tym razem fantastycznie na linii zachował się Dahne. Potem nieco szczęścia zabrakło Niezgodzie, który trafił w słupek w doskonałej sytuacji. Dosłownie za kilka minut dopiął już jednak swego i po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Z lewej strony celnie dośrodkował Antolić, a najlepszy strzelec stołecznej drużyny pięknie złożył się do główki i nieco ekwilibrystycznym strzałem pokonał bramkarza Wisły. 9 minut przed końcem regulaminowego czasu gry wiślacy byli bliscy strzelenia kontaktowego gola. Z rzutu wolnego zacentrował Dominik Furman, a bardzo bliski szczęścia był główkujący minimalnie niedokładnie Piotr Tomasik.

W samej końcówce z dystansu huknął Paweł Wszołek, ale na szczęście gości piłka nie zmierzała w światło bramki. Niebawem jeszcze raz pokazał się Luquinhas, który celował w okolice okienka, lecz zabrakło mu precyzji.

Ekstraklasa
19. kolejka
#LEGWPŁ
15612
Warszawa
14.12.2019
20:00
Legia Warszawa
Wisła Płock
Legia Warszawa
3-1
Wisła Płock
22' Niezgoda
27' Kante
74' Niezgoda
(2-1)
Furman (k) 35'
1 Radosław Majecki
29 Marko Vesović
5 Igor Lewczuk
55 Artur Jędrzejczyk
14 Michał Karbownik
22 Paweł Wszołek
7 Domagoj Antolić 90'
24 Andre Martins
82 Luquinhas
20 Jose Kante 73'
11 Jarosław Niezgoda 86'
33 Radosław Cierzniak
41 Paweł Stolarski
4 Mateusz Wieteska
34 Inaki Astiz
16 Luis Rocha
26 Cafu 90'
8 Walerian Gwilia 73'
30 Kacper Kostorz 86'
39 Maciej Rosołek
Thomas Dahne 30
Cezary Stefańczyk 20
Damian Michalski 2
Alan Uryga 18
Piotr Tomasik 7
Damian Rasak 6
Dominik Furman 8
63' Suad Sahiti 44
86' Mateusz Szwoch 9
Giorgi Merebaszwili 10
75' Ricardinho 21
Jakub Wrąbel 22
Michał Marcjanik 3
Titas Milasius 15
Oskar Zawada 16
86' Karol Angielski 19
Cabezali 24
63' Maciej Ambrosiewicz 28
75' Olaf Nowak 88
Patryk Stępiński 95
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma
Trener: Radosław Sobolewski
Asystent trenera: Mariusz Kondak, Sławomir Nazaruk
Kierownik drużyny: Piotr Soczewka
Masażyści: Paweł Nowacki, Marcin Kowalski
Sędziowie
Główny: Jarosław Przybył
Asystent: Krzysztof Myrmus
Asystent: Dariusz Bohono
Techniczny: Grzegorz Kawałko
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (127)

+dodaj komentarz
EBR82 - 18.12.2019 / 15:00, *.plus.pl

Orlando Sa chce wrócić do Legii. Prawdopodobnie będzie do wzięcia za darmo. Nawet z części pensji chce zrezygnować. W przypadku sprzedaży Niezgody to by był strzał w dziesiątkę.

odpowiedz
Obserwuj, wyciagaj wnioski - 18.12.2019 / 16:10, *.chello.pl

@EBR82 : dzieciaku...Aktualnie po ostatnich czystkach nie ma tu miejsca dla ludzi posiadajacych swoje zdanie, nie bojacych sie je wyrażać.

odpowiedz
egon - 16.12.2019 / 11:11, *.play-internet.pl

A w Lubinie będzie w plecki, trzeba do buka biec

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 17.12.2019 / 10:15, *.188.163

@egon: W plecy , to zaraz dostaniesz...

odpowiedz
Społeczniak - 15.12.2019 / 21:49, *.chello.pl

Z jakiej paki ondraszek i brozek maja ulice w Warszawie???

odpowiedz
Glupie pytanie - 15.12.2019 / 21:43, *.chello.pl

@Wolfik: dzień bobry?

odpowiedz
Ginka - 15.12.2019 / 23:17, *.chello.pl

@Glupie pytanie x 2:
@Wolfik: przez zimowym okienkiem???
Twój cyt.: "a czasem lepiej nie robić nic, niż zrobić coś i spieprzyć sprawę..."

odpowiedz
Wolfik - 15.12.2019 / 20:38, *.mm.pl

Wreszcie mamy drużynę, przy której jestem pewien zwycięstwa nawet, jeśli rywal zdobywa gola kontaktowego (po karnym poprzedzonym jedyną akcją rywali w 1-ej połowie). Czuć było, że płocka Wisła chce tylko uniknąć pogromu bo chyba nie chodziło im o wygranie tego spotkania (raczej nie da się tego osiagnąć strzelając 2-3 razy na bramke rywali). Kolejny bobry mecz naszych piłkarzy. Brawo!!!

Jeśli Mioduski nie będzie miał parcia na szkło i nie puści się za euro, możemy świętować mistrzostwo o wiele wcześniej niż było to w ostatnich latach. Pytanie tylko, czy będzie go na to stać. Tym razem on i zarząd klubu są w komfortowej sytuacji przez zimowym okienkiem. Po prostu nic nie muszą robić (a czasem lepiej nie robić nic, niż zrobić coś i spieprzyć sprawę).

odpowiedz
Kibic L - 15.12.2019 / 18:35, *.tpnet.pl

Czy będą jeszcze zapisy na piątkową wycieczkę?

odpowiedz
Pytanie za mniej wiecej 10 punktów - 15.12.2019 / 17:36, *.chello.pl

Jędza znalazł jakąś kandydatke ze serduszko pokazuje?

odpowiedz
@Pytanie za mniej wiecej 10 punktów - 16.12.2019 / 02:50, *.t-mobile.pl

@Pytanie za mniej wiecej 10 punktów : tak..tęczowy dres

odpowiedz
Darek - 15.12.2019 / 17:36, *.t-ipconnect.de

Brawo.Gratuluje.
Druzyna w koncu gra tak ze da się na to patrzec.I do tego wygramy.
Oby w zime nie doszlo do wyprzedaży i destabilizacji druzyny bo to co udało się teraz wypracować pojdzie psu w dupe.

odpowiedz
Krzysiek - 15.12.2019 / 17:30, *.centertel.pl

Seria(L) trwa !

odpowiedz
bronek49 - 15.12.2019 / 17:20, *.chello.pl

Vukowic zaczynam zmieniać zdanie na twój temat to dobrze rób nadal dobrą robote

odpowiedz
gazza - 15.12.2019 / 14:46, *.inetia.pl

Brawo Vuko !
Stworzyłeś drużynę - To już nie zlepek piłkarzy ale drużyna gdzie każdy walczy przez cały mecz. Oby tak dalej.

odpowiedz
atmosferic - 15.12.2019 / 13:53, *.orange.pl

Jak nie bedzie kontuzji i jak bystrzak prezes nie sprzeda czolowych pilkarzy zima to moze byc dobrze. Bo wyglada to bardzo dobrze, brakuje jedynie skutecznosci, bo w kazdym meczu u siebie Legia powinna walnac 5/6 goli a wczoraj strzelila tylko 3. Mimo wszystko licze na jakies transfery zima. W dazeniu do doskonalosci nigdy nie jest "za duzo".

odpowiedz
MP(L)87 - 15.12.2019 / 15:20, *.virginm.net

@atmosferic: Mordo... najlepszymi transferami bedzie brak transferow... ani z... ani do klubu. I to wystarczy by rozjbac ta smieszna lige i awansowac do LE. Zobaczymy co kudlaty wymysli ale moim zdaniem to on juz sie slini na mysl o okienku transferowym. Widziales wczoraj jego reakcje na drugiego gola Jarka?? 100 % ekspresji latwych do odczytania dla kazdego. Pomyslal ze juz nie 5 a 7 baniek moze oczekiwac za niego :) Tu problemem jest prezes co nihooya nie chce stabilizacji o ktorej tyle gada tylko hajsu za pilkarzy. Proste! Pozdro!!

odpowiedz
autor - 15.12.2019 / 15:27, *.vectranet.pl

@atmosferic: tylko naiwniak wierzy w brak sprzedazy, przeciez to oczywiste, ze opierdziela niezgode, jak sie da to i majeckiego i moze karbownika. ta druzyna za pare miesiecy przestanie istniec

odpowiedz
Adson 78 - 15.12.2019 / 23:13, *.plus.pl

@MP(L)87: mordeczko , agra , nagy , obradović powinni się pozbyć , i nikogo nie kupować ani sprzedawać , zarobki tych panów powinno starczyc na plus do budżetu !!!

odpowiedz
MP(L)87 - 16.12.2019 / 08:58, *.virginm.net

@Adson 78: Oczywiscie masz racje byku :) Mialem na mysli zeby nie transferowac najmocniejszych ogniw przy czym nie byc zmuszonym do zastapienia ich, czyli sciagania znakow zapytania :) Wiadomo ze wymienionych przez Ciebie pilkarzy nalezy sprzedac lub nawet wypchnac oby tylko odciazyc klub! I tak wlasnie dzialaja powazne kluby w europie. A jak juz sprzedac np Majeckiego czy innego wyrozniajacego sie pilkarza to za naprawde astronomiczne pieniadze... Jezeli sami nie zaczniemy sie cenic to nadal zbeda nam wcskac ochlapy za naszych pilkarzy i smiac sie z nas. Tylko wtedy staniemy sie liczaca w europie fugurá oraz pilkarská marká. Pozdrowieinia!!

odpowiedz
tomiacab - 15.12.2019 / 12:42, *.virginm.net

passa trwa - pudel wychyla grzywę z nory. Zobaczymy co z tego zostanie na wiosnę.

odpowiedz
To proste - 16.12.2019 / 10:13, *.chello.pl

@tomiacab: nic :)

odpowiedz
Celna uwaga - 15.12.2019 / 12:24, *.chello.pl

W otoczeniu Szopena na trybunie znowu nowa bogata morda bijaca brawo bo golu Jarosława, jak ja ich nie lubie

odpowiedz
Jozz-men - 15.12.2019 / 08:49, *.tpnet.pl

Wreście dwóch napastników,powrót do dawnych dobrych czasów.

odpowiedz
dino - 15.12.2019 / 07:36, *.vectranet.pl

Fajnie ale obawiam się ze Mioduski zimą rozwali drużynę sprzedazami

odpowiedz
Koray - 15.12.2019 / 08:47, *.telenet.be

@dino: Dokładnie

odpowiedz
Kaktus - 15.12.2019 / 09:02, *.tpnet.pl

@dino:
Niestety, ale Legia dramatycznie potrzebuje kasy.
Jak już mają sprzedawać to mam nadzieję, że to będzie Majecki. Najłatwiej będzie go zastąpić. Cieżnak wcale nie jest od niego gorszy

odpowiedz
:D - 15.12.2019 / 10:03, *.axaubezpieczenia.pl

@dino: Jpr co za logika. Ta Mioduski rozwali hahaha

odpowiedz
tomiacab - 15.12.2019 / 12:49, *.virginm.net

@:D: dokładnie tak. Tak jak robi to co okienko transferowe.

odpowiedz
eth - 15.12.2019 / 15:06, *.tpnet.pl

@Kaktus: Wątpię co do tego dramatyzmu. Jakby tak było, już by było głośno o odejściu Niezgody, Majeckiego i np. Karbownika. A Legia ostatnio odrzuciła ofertę (nie pamiętam za kogo) za 5 mln euro. A stadion jak w swojej nazwie nie miał sponsora, tak nie ma. A z tego jakaś kasa też wpada. Może nie jest ciekawie, ale dramatu raczej nie ma.

odpowiedz
Kle - 15.12.2019 / 16:34, *.vectranet.pl

@eth: za Karbownika właśnie

odpowiedz
:D - 16.12.2019 / 06:20, *.orange.pl

@tomiacab: Co Twoim zdaniem powinien zrobić Mioduski by zatrzymać tych piłkarzy.

odpowiedz
To jest jakaś myśl - 16.12.2019 / 07:46, *.chello.pl

@:D: niech wezmie dluzszy urlop i wyjedzie gdzies w pyzdu, najlepiej do stanow, wizy juz nie trzeba to wpuszcza kombinatora a i w kosza sobie bedzie mogl pograc z chlopakami

odpowiedz
widelec - 15.12.2019 / 07:19, *.207.141

kiedyś tam z pół roku temu pisałem z kimś że Kante to poziom kuchego i ogólnie debil bez szkoły i napisałem że odszczekam to jak się mylę,więc odszczekuję Kante zajebisty napadzior i ofensywny pomocnik,brawo dla niego

odpowiedz
Chochla - 15.12.2019 / 15:18, *.chello.pl

@widelec: naprawde wiekszosc ma to w dupie co pisales pol roku temu jak i teraz

odpowiedz
Fan transakcji bezgotówkowych Dariusza Mioduskiego - 15.12.2019 / 05:12, *.inetia.pl

Odkryłem schemat w matrixie... Wszystkie mecze u siebie od czasu gości z Poznania wygrywamy. Wygląda to tak: 2-1, 7-0, 5-1, 4-0, 3-1 ... Widzicie prawidłowość? Sinusoida. Góra-dół, dół góra. Ci co się stawiają, strzelają; tracimy koncentrację, pozwalamy itd. Są też i takie drużyny, którę z Nami przegrywają zanim zacznie się mecz. Można sobie więc, patrząc na kalendarz, zakładając oczywiście taką (optymalną) formę, wyliczyć pewne rzeczy. Idąc tym schematem można spodziewać się, że następny mecz na Ł3 wygramy wysoko i do zera. A wiecie kto przyjeżdża? ;) Podpowiem że drużyna bramkostratna. Oczywiście wszystko z przymrożeniem oka (saurona).

odpowiedz
widelec - 15.12.2019 / 07:20, *.207.141

@Fan transakcji bezgotówkowych Dariusza Mioduskiego: skasuj ten post:)

odpowiedz
Malinowski MICHAŁ MAREK @ŁUKASZ - 15.12.2019 / 04:26, *.centertel.pl

Znalazłem twój dowód. A może ktoś zna typa?? Znajdźmy go

odpowiedz
miałem 4 na maturze - 15.12.2019 / 05:46, *.vectranet.pl

@Malinowski MICHAŁ MAREK @ŁUKASZ:
wiesz takie chodzenie do średniej dzień w dzień te schematy są źle napisane to dla drugoklasistów w podstawówce ogólnie ogólnie szkoda zachodu na naukę już dzieci w przedszkolu wiedzą wiecej serio a później co ulica i zamiatanie czy bazgroły na tżewe

odpowiedz
Operator kamery w telefonie - 15.12.2019 / 12:26, *.chello.pl

@miałem 4 na maturze: ja tam dobrze go wspominam, a i przy niedzieli, jak sloneczko bylo, zawsze fajnie bylo strzelic 3 na trzepaku

odpowiedz
Maciej - 15.12.2019 / 02:55, *.t-mobile.pl

9 zwycięstw w ostatnich 10 meczach. I w dodatku styl, polot,
Po prostu miła dla oka gra. Dawno nie było takiej serii. I za to wszystko trenerowi należy się szacunek. Byle tylko nie zdemontować drużyny a będzie dobrze.

odpowiedz
Darek M. - 15.12.2019 / 03:41, *.inetia.pl

@Maciej: Obiecuję że nie sprzedam najlepszych piłkarzy, w tym okienku. I nie jest prawdą, iż moczę się na myśl o tych milionaaaaach moooneeeet.

odpowiedz
filand - 15.12.2019 / 02:51, *.t-mobile.pl

Trzecia dopiero wygrana z drużyną z pierwszej ósemki tabeli. Chociaż jeśli dzisiaj Jagiellonia wygra to zepchnął Wisłę Płock do #śmierdzącej połowy tabeli.
I coś jeszcze. Lech Poznań w tym sezonie mistrzem Polski nie będzie.
Pozdrawiam.

odpowiedz
singspiel - 15.12.2019 / 09:24, *.centertel.pl

@filand: Lech 2-1, Cracovia 2-1, Śląsk 3-0

odpowiedz
filand - 15.12.2019 / 23:13, *.t-mobile.pl

@singspiel:
Dziękuję za korektę..Pozdrawiam..

odpowiedz
Yorick - 15.12.2019 / 02:44, *.orange.pl

Zaprezentowali się zacnie. Z Zagłębiem może być najtrudniejszy mecz z ostatnich.

odpowiedz
Trab - 15.12.2019 / 02:38, *.play-internet.pl

A co się dzieje z Remy? Dlaczego nie gra?

odpowiedz
To proste - 15.12.2019 / 12:28, *.chello.pl

@Trab: śpiewają miasta spiewaja wioski Legia Warszawa klub rasistowski

odpowiedz
Wolfik - 15.12.2019 / 20:50, *.mm.pl

@Trab: A niby za kogo miałby teraz grać? Jakieś propozycje?

odpowiedz
Za damski grosz - 16.12.2019 / 10:06, *.chello.pl

@Wolfik: za panasonica w rezerwach

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 15.12.2019 / 02:19, *.02.net

Rodzi ! sie ! Super ! Legia!

odpowiedz
Jegomość - 15.12.2019 / 03:37, *.inetia.pl

@Cult⚽️Legia: Przepraszam.. bez urazy jak coś.. mam szacunek i empatię do tych spraw ale.. czy Ty cierpisz na zespół Touretta?

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 15.12.2019 / 04:52, *.193.24

@Jegomość: Wiesz co ?walnij sie w czoło a bèdzie wesoło!

odpowiedz
Colt Mitsubishi - 15.12.2019 / 15:23, *.chello.pl

@Cult⚽️Legia: mitoerotoman?

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 16.12.2019 / 01:57, *.02.net

@Colt Mitsubishi: nie,Godzilla

odpowiedz
?! - 16.12.2019 / 10:15, *.chello.pl

@Cult⚽️Legia:??? Eeee???????

odpowiedz
Purple haze - 15.12.2019 / 02:12, *.inetia.pl

No i gitara. Tak 3mać.

odpowiedz
PLK - 15.12.2019 / 01:40, *.cyfrowypolsat.pl

Obawiam się że duetu Niezgoda-Kante na wiosnę już nie zobaczymy!!!! Lok ma już mokre majty jak myśli o tych 5 milionach za Jarka!!! Szkoda!!!

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 15.12.2019 / 09:44, *.play-internet.pl

@PLK: jak ktoś da piątkę to prać i całować po rączkach. Do tej piątki dodać jeszcze bonusy tak aby doszło jeszcze z 3 i będzie git. Mamy już następców, np. Rosołek.

odpowiedz
olew - 15.12.2019 / 00:35, *.vectranet.pl

Z przyjemnoscią oglada się Legię , dawno jakakolwiek polska drużyna tak nie grała; szybko, kombinacyjnie, ambitnie , przestrzennie, z bajerami. Brawo grajki, brawo trener, brawo klub !

odpowiedz
Książę Nocy - 14.12.2019 / 23:53, *.inetia.pl

Najważniejsze jest komplet punktów. I tyle. Mecz z takim przeciwnikiem (z całym szacunkiem do Sobola) to my musimy wygrywać pewnie. Dziś nie było momentami pewnie. Były nie potrzebne nerwy. Moim zdaniem (pomimo kilku fajnych centr) Veso nie powinien obecnie grać. Antolić to nie porozumienie i nie zmieni tego bardzo przytomna asysta. Po prostu zaburza Nam rytm i ład w grze, dużo traci a 90% zagrywek kończyło się na pierwszym z brzegu u Wisły P. Reszta poprawnie jak nie bardzo przyzwoicie. Cafu się dostosuje to rozpierdzielamy ligę. O ile oczywiście Kudłady od Scoobiego Doo nie zrobi Nam black friday w styczniu. Pozdrawiam, bez odbioru.

odpowiedz
Błażej - 15.12.2019 / 00:08, *.orange.pl

@Książę Nocy: Pisze się "nieporozumienie". Kolega chyba uprzedzony do Antolicia... Facet dwie bramki wypracował, zebrał niezliczoną liczbę piłek i jak zwykle ostatnio był jednym z mocniejszych punktów zespołu. Cafu jest od niego zdecydowanie słabszy.

odpowiedz
MamopatrztoLegiagra - 15.12.2019 / 01:01, *.orange.pl

@Błażej: Antolic zwykle miał bardzo duży procent celnych podan, nie wiem jak za ten mecz ale zwykle było to powyżej 90%.

odpowiedz
PLK - 15.12.2019 / 01:21, *.cyfrowypolsat.pl

@Książę Nocy: Kolega oglądał inny mecz?!! No, chyba że po kilku brow!!! Jeżeli tak to rozumiem pewne niedopatrzenia.... Pozdro...

odpowiedz
Książę Nocy - 15.12.2019 / 03:35, *.inetia.pl

@PLK: Błażeju i PoLaKu.. nie można wykluczyć, że mamy inne zdanie i punkt widzenia na te sprawy ;) Nie ma o czym gadać, ja mam swoje zdanie, Wy macie swoje. Ważne że 3 punkty zostają w stolicy. #BergOut

odpowiedz
:D - 15.12.2019 / 10:11, *.axaubezpieczenia.pl

Antolić grał bardzo dobrze. Ten karny trochę przysłonił jego wkład. Tracił piłki ale kto nie traci?

odpowiedz
Lolek - 15.12.2019 / 13:12, *.t-mobile.pl

@MamopatrztoLegiagra:
Podań do boku albo do tyłu

odpowiedz
PLK - 15.12.2019 / 23:53, *.cyfrowypolsat.pl

@Książę Nocy: ok. Niech tak będzie... W końcu to gra jedenastu piłkarzy i wynik jest odzwierciedleniem postawy całej drużyny... Czasami ktoś ma słabszy dzień a w następnym meczu jest najlepszym na boisku!!! Np. bardzo przeciętny występ Wszołka!!! Ale w Lubinie może znowu dać popis na skrzydle!!! Wierzę że właśnie tak będzie!!!

odpowiedz
m57 - 14.12.2019 / 23:46, *.chello.pl

Kto pamięta jeszcze Carlitosa?

odpowiedz
Książę Nocy - 14.12.2019 / 23:49, *.inetia.pl

@m57: Kogo?

odpowiedz
lhm - 15.12.2019 / 03:34, *.vectranet.pl

@m57: ja pamiętam, a o co chodzi?

odpowiedz
Luk - 15.12.2019 / 11:56, *.plus.pl

@lhm: to mu pocztowke na święta wyślij

odpowiedz
No kto - 15.12.2019 / 12:30, *.chello.pl

@m57: kto pamieta w 2019 Langila?

odpowiedz
lhm - 15.12.2019 / 15:08, *.153.161

@Luk:
Wysłałem już

odpowiedz
Mdread - 16.12.2019 / 11:15, *.virginm.net

@No kto: langil jara w tajlandii

odpowiedz
Lolek - 14.12.2019 / 23:46, *.orange.pl

Vuko idolem Warszawy!!!

odpowiedz
M3 - 14.12.2019 / 23:35, *.ip-point.pl

Niezgoda, Kante, Karbownik, Antolic, Jędrzejczyk klasa ! Reszta zespołu też na plus. Lewczuk poniżej swoich umiejętności.

odpowiedz
PLK - 15.12.2019 / 01:25, *.cyfrowypolsat.pl

@M3: Lewczuk odpocznie w następnej kolejce... Szansa Wieteski bo chyba raczej Remy już do odstrzału... Nistety... Szkoda, bo jak był w formie to był gość!!!

odpowiedz
lhm - 15.12.2019 / 03:55, *.vectranet.pl

@PLK:
To jest gość, tylko trzeba dać mu grać! I to nie jest stoper tylko def. pomocnik. W formie jest w top 3 piłkarzy naszej ligi.

odpowiedz
PLK - 15.12.2019 / 23:58, *.cyfrowypolsat.pl

@lhm: obawiam się że nie dane mu będzie udowodnić przydatność do zespołu!!! Niestety!!!!

odpowiedz
Legia56 - 14.12.2019 / 23:29, *.t-mobile.pl

Veso jak zwykle "nie zorientowany". Czas odejść. Lewczuk gra jak Gorgoń 50 lat temu, a tu świat się zmienił.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 15.12.2019 / 00:26, *.chello.pl

@Legia56:

Rozbiłeś mnie tym Gorgoniem...
Chylę czoła, dawno się tak nie ubawiłem :)

Ale coś w tym jest...

odpowiedz
lhm - 15.12.2019 / 03:39, *.vectranet.pl

@Tomek Mokotów:
Fajnie, tylko że Gorgoń potrafił kropnąć z dystansu, a Lewczuk?

odpowiedz
Błażej - 14.12.2019 / 23:13, *.orange.pl

I mam nadzieję, że Furman w przyszłym sezonie już we właściwych barwach...

odpowiedz
Eh.. - 15.12.2019 / 03:52, *.inetia.pl

@Błażej: Za mnie niż milion europejskich nie pójdzie. Darek jak oparzony ucieknie, jak zobaczy ofertę kwoty. Też bym chciał ale z Darkiem to licho widzę.

odpowiedz
singspiel - 15.12.2019 / 09:30, *.centertel.pl

@Eh..: Furman ma kontrakt do 30 czerwca. Potem jest do wzięcia za darmo

odpowiedz
Kibic L - 14.12.2019 / 23:11, *.centertel.pl

Co mówił S przed meczem ? Niestety nie usłyszałem. Jedziemy w piątek? Kiedy zapisy na wycieczkę dla otwartej?

odpowiedz
Franko(L) - 15.12.2019 / 13:43, *.net.pl

@Kibic L: wczoraj były

odpowiedz
Kibic L - 15.12.2019 / 16:55, *.tpnet.pl

@Franko(L):
Nic nie słyszałem z boków żylety... Szkoda :(

odpowiedz
Błażej - 14.12.2019 / 23:04, *.orange.pl

Całkiem fajny mecz, może poza pierwszymi 15 minutami drugiej połowy. Kante znowu najlepszy na boisku, ale i Niezgoda zrobił swoje, Antolić mimo błędu przy karnym na b. wysokim poziomie, świetni Jędrzejczyk i Karbownik. Znowu najsłabszym punktem zespołu Vesović - nigdy mnie nie przekonywał w obronie, mam nadzieję, że w następnym meczu zagra Stolarski.

odpowiedz
Pusia - 14.12.2019 / 22:56, *.vectranet.pl

Mistrza już mamy na Ligę Mistrzów czekamy!

odpowiedz
Autor - 15.12.2019 / 01:30, *.master.pl

@Pusia: to się nie doczekasz

odpowiedz
KowaL - 15.12.2019 / 08:31, *.vectranet.pl

@Autor: spadaj głogowska pyro

odpowiedz
Kedar1985 - 14.12.2019 / 22:54, *.tpnet.pl

Mnie ciekawi co się wydarzyło podczas przerwy reprezentacyjnej w Październiku, że drużyna nagle o 180 stopni zmieniła grę na wielki plus i to z tym samym trenerem? Może jednak Vuko to jednak dobry i rozumny trener i ma to coś co powoduje, że drużyna gra jak teraz?

odpowiedz
Blagam - 15.12.2019 / 06:40, *.187.153

@Kedar1985: przeciez nic sie nie znienilo... jest systematyczny powolny progress. To sie nazywa trening

odpowiedz
(L)istek - 14.12.2019 / 22:46, *.play-internet.pl

Powiem jedno myślałem że będzie bardziej piździć.Pogoda ok. Ale skuteczność naszych piłkarzy dramatyczna.Tak czy siak byliśmy dwie klasy lepsi.Do zobaczenia w Lubinie:)

odpowiedz
kontroler_biletow - 14.12.2019 / 22:38, *.206.164

niech trwa !

odpowiedz
Tomek Mokotów - 14.12.2019 / 22:26, *.chello.pl

Wisła P. w ogromnym kryzysie więc niestety dalej wygrywamy TYLKO z najsłabszymi. To tak na ostudzenie głów... Natomiast widać brak gwiazdorstwa w Legii. Jest chyba Zespół a nie zbieranina. Jest walka a nie ma machania łapami. Brawo Vuko.

Indywidualnie, ze wględu na wygrane tylko ze słabeuszami, wyróżnię Jędrzejczyka. Trzyma formę już parę lat z rzędu a teraz jest w gazie. Trzyma obrone nawet przy rotacji i wahaniach formy Lewczuka lub Wieteski.

odpowiedz
L - 14.12.2019 / 22:57, *.play-internet.pl

@Tomek Mokotów: Śląsk tez słaby?

odpowiedz
Tomek Mokotów - 15.12.2019 / 00:19, *.chello.pl

@L:

Mea culpa... zapomniałem, Śląsk rozp.ździliśmy bardzo konkretnie:)

To poprawia bilans...ale tylko nieco.

Pozdrawiam

odpowiedz
PLK - 15.12.2019 / 01:34, *.cyfrowypolsat.pl

@Tomek Mokotów: A Pogoń mocna?!!!! Wisłę lali wszyscy!!! I mocni i słabi!!! W naszej lidze w ciągu 3-4 kolejek można spaść lub awansować do czołówki!!! Trudno powiedzieć kto jest tym słabym a kto mocnym!!!!

odpowiedz
Wolfik - 15.12.2019 / 20:53, *.mm.pl

@Tomek Mokotów: Spokojnie Kolego, przyjdzie czas i na tych "mocniejszych". Punkty trzeba zbierać, gdzie się da.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 14.12.2019 / 22:15, *.chello.pl

Jeszcze jeden mecz i wszyscy przeprosimy Vuko!

odpowiedz
Czarny76 - 14.12.2019 / 22:24, *.amazonaws.com

@Warszawiak1234: Ja napewno nie.Nadal mam swoje zdanie co do niego

odpowiedz
:D - 14.12.2019 / 22:25, *.orange.pl

@Czarny76: Czarny :D w czarnej koszuli

odpowiedz
Tomek Mokotów - 14.12.2019 / 22:38, *.chello.pl

@Czarny76:

O, krowa!

PS. Ale jakbyśmy jakimś cudem awansowali do LM lub LE to zdanie zmienisz?

odpowiedz
vuko = pinokio - 14.12.2019 / 22:57, *.master.pl

@Warszawiak1234: nigdy nie zmienię zdania o tym człowieku.

odpowiedz
Arek - 15.12.2019 / 01:45, *.tpnet.pl

@vuko = pinokio: koło ch...a mi lata zdanie jakiegoś pajaca. Tak, tak. Ciebie mam na myśli, jakbyś nie zrozumiał.

odpowiedz
lhm - 15.12.2019 / 03:49, *.vectranet.pl

@Arek:
Nie wyzywaj bo sam wychodzisz na pajaca. Każdy może mieć swoje zdanie. Vuko tylko dlatego jest jeszcze trenerem bo Miodek nie miał pieniędzy na nowego. Poprzedni nie dostali szansy... Gdzie byłaby teraz Legia gdyby nie zwolnił Klafuricia?

odpowiedz
Yyy - 15.12.2019 / 12:54, *.chello.pl

@Czarny76: Ale gdzie jesteś czarny ? Wąsy masz czarne czy pipe?

odpowiedz
ABC - 15.12.2019 / 13:24, *.t-mobile.pl

@lhm: gdzie byłaby Legia gdyby nie szkodnik w sztabie szkoleniowym Jacka Magiery, Czerczesowa i pozostałych trenerów?

odpowiedz
Adi - 14.12.2019 / 22:12, *.orange.pl

No i pięknie. Oby tak dalej!

odpowiedz
Hakon - 14.12.2019 / 22:03, *.plus.pl

Fajnie ze zagrali 4-4-2 choc nie rozumiem czemu druga polowa taka ospala...

odpowiedz
Ibis - 14.12.2019 / 22:12, *.chello.pl

@Hakon:
Może upierdliwy deszczyk i zbyt nasiąknięta murawa. To nie sprzyja grze kombinacyjnej.
A może gol Furmana i obawa o ew. stratę 3 pkt., tudzież pozycję lidera. Inna sprawa, że "Nafciarze" po rzucie karnym poczuli krew...

odpowiedz
WAWA - 14.12.2019 / 22:01, *.124.248

No i tak panowie ma być
Lewczuk najsłabszy
Reszta na plus
A karbownik zajebisty jak mu
Sodowa nie uderzy to będzie mega piłkarz
Loczek 15 milionów za Karbownika to
Minimum

odpowiedz
dejne3 - 15.12.2019 / 11:51, *.plus.pl

@WAWA: Tak zdecydowanie gra nergonomiczny, sam się wukartofle. Co ważne Vukowicz podchodzi z szacunkiem do rywala i wpada to piłkarzom, gdyż na papirze nikt meczu nie wygrał.Tak tr_ymać panowie to z Lu binarne wrócimy z głową. i do ģóry

odpowiedz
mrsn - 14.12.2019 / 22:00, *.orange.pl

Kante, Luqa, Karbo, Antol klasa! Ciekaw jestem Kostorza Orlika i Łakomego. Młodzi się rozwijają. Szacun Vuko!

odpowiedz
jim - 14.12.2019 / 21:59, *.orange.pl

Aż żal że się runda kończy bo nareszcie ta gra jakoś wygląda

odpowiedz
(L)eming - 14.12.2019 / 21:59, *.ip-point.pl

Brawo panowie! Brawooo!!

odpowiedz
OPEK - 14.12.2019 / 21:58, *.centertel.pl

Antolić najgorszy - to najsłabsze ogniwo pomimo asysty. Gdyby ktoś lepszy grał na jego pozycji to byłoby super.

odpowiedz
Zenek - 14.12.2019 / 22:10, *.centertel.pl

@OPEK: dokładnie. Na szczęście wraca Cafu. Oby dostał miejsce w składzie

odpowiedz
Błażej - 14.12.2019 / 23:09, *.orange.pl

@Zenek: Panowie, nawet nie żartujcie z tym słabiakiem Cafu. A Antolić dzisiaj klasa, mimo błędu przy karnym. Fantastycznie się ustawiał, niezliczona liczba zbiórek i do tego ta akcja bramkowa - paluszki lizać.

odpowiedz
Zduneq - 14.12.2019 / 23:47, *.play-internet.pl

@OPEK:
Obejrzyj jeszcze raz mecz z Rangersami.Cafu jak dziecko we mgle.Nie istniał!

odpowiedz
Książę Nocy - 14.12.2019 / 23:49, *.inetia.pl

@Błażej: Albo jesteś mistrzem sarkazmu albo... nie wiem. Nie chcę używać epitetów :) Antolić powinien odpocząć od 1 składu. Zajebiście że wraca Cafu.

odpowiedz
PLK - 15.12.2019 / 01:44, *.cyfrowypolsat.pl

@OPEK: Antolić profesor!!!! Koledzy, on jest od odbiorów i rozbijania akcji przeciwnika oraz asekuracji!!! Mam wrażenie że widzicie tylko ofensywę!!!! Gra cały zespół!!!

odpowiedz
Franz - 15.12.2019 / 02:37, *.play-internet.pl

@OPEK: Cafu nigdy nie był dobrym grajkiem. Te kilka bramek co strzelił to zazwyczaj farfocle były. Poza tym gość nerwowy jest, często kartki zbiera i osłania drużynę. Trzeba go sprzedać póki jest coś warty.

odpowiedz
Janek Pożyczk - 14.12.2019 / 21:58, *.chello.pl

Puchar jest naasz!!

odpowiedz