Marko Vesović strzela na bramkę Wisły- fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović: Szkoda nadchodzącej przerwy

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Dzisiaj grało nam się bardzo dobrze, osiągnęliśmy fajny wynik. Myślę, że nasza wygrana jest zasłużona. Naszym celem była kontrola meczu od pierwszej minuty. Chcieliśmy dużo grać piłką. Stworzyliśmy sobie kilka okazji i wykorzystaliśmy niemal wszystkie - stwierdził po meczu z Wisłą Marko Vesović.

- W tym roku przed nami jeszcze jeden mecz. Szkoda, że teraz kiedy jesteśmy w formie, to nastaje dłuższa przerwa w rozgrywkach. Uważam, że zasłużenie jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli. Musimy je teraz utrzymać. Jeżeli chodzi o ten sezon, to cały czas żałuję meczu z Rangersami. Potem w każdym kolejnym spotkaniu graliśmy coraz lepiej. W nich tworzymy sobie sytuacje, kontrolujemy je i fajnie gramy piłką. Myślę, że tak powinno być.

- Jarek pracuje na treningach bardzo dobrze. Dużo pomaga zespołowi, a ponadto jest bardzo skuteczny. Pozostali zawodnicy, w tym ja, jesteśmy po to, aby pomóc każdemu zawodnikowi w ofensywie - czy to Jarkowi czy to Jose. Na temat odejścia Jarka nie mogę powiedzieć zbyt dużo. Jeżeli do tego dojdzie, to na pewno będzie to dla nas duża strata. Teraz znajduje się w dobrej formie i potrzebujemy go. W ostatnich meczach Jose i Jarek bardzo dobrze współpracują. Widać na treningach, że super się rozumieją.

- VAR czasami jest dobry, a czasami zły. Myślę, że sprawia, że sędziemu łatwiej podejmować pewne decyzje. Jeśli chodzi o mecz z Wisłą i rzut karny, to początkowo wydawało mi się, że nie było jedenastki. Potem sędzia zmienił decyzję i za to należy mu się szacunek.

- Paweł Wszołek to doświadczony piłkarz, który wie co musi robić na boisku. Dobrze nam się współpracuje i wiemy, co mamy robić po tej stronie boiska. Sporo pomaga mi w obronie, a z kolei ja staram się być w ofensywie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Grzesiek - 17.12.2019 / 13:47, *.centertel.pl

Oczywiście że powinien grać stolarski. Raz że to Polak a polacy obecnie dają więcej drużynie. Dwa stolarski nawet jak legia grała słabo to się wyróżniał to co dopiero teraz jak gra dobrze. A trzecia sprawa to na pewno stolarski nie będzie grał tych idiotycznych wrzutek na aferę co gra veso

odpowiedz
bronek49 - 15.12.2019 / 17:23, *.chello.pl

Vesowic ty zacznij grać lepiej bo grasz bardzo przeciętnie nie wiem czy nie lepszy byłby Stolarski

odpowiedz
Maszkin - 15.12.2019 / 11:19, *.chello.pl

Vesovic dziś bardzo słabo...W kilku kolejnych meczach szanse powinien dostać Stolarski... Dużo strat i złe wybory przy dośrodkowaniach... Do roboty!!

odpowiedz
Yorick - 15.12.2019 / 02:46, *.orange.pl

Veso obniżył loty i powinien go zmienić Stolarski na kilka meczów. Na pewno Veso nie pójdzie na skrzydło, bo po pierwsze Wszołek jest nie do ruszenia, po drugie potrzebujemy obrońców robiących wjazdy ofensywne na obu bokach.

odpowiedz
Wolfik - 16.12.2019 / 18:11, *.mm.pl

@Yorick: Zgadzam się z obiema tezami. Śmiem nawet twierdzić, że Wszołek miałby mocniejsze wsparcie ze strony Stolarskiego który nie ma problemów z ganianiem z te i nazad. Paweł ma jeszcze jedną zaletę. Umie (i nie boi się) uderzyć z daleka.

odpowiedz
Wolfik - 16.12.2019 / 18:11, *.mm.pl

@Yorick: Zgadzam się z obiema tezami. Śmiem nawet twierdzić, że Wszołek miałby mocniejsze wsparcie ze strony Stolarskiego który nie ma problemów z ganianiem z te i nazad. Paweł ma jeszcze jedną zaletę. Umie (i nie boi się) uderzyć z daleka.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 15.12.2019 / 01:44, *.inetia.pl

Po pierwsze Veso zawsze lepiej się prezentuje na skrzydle w ofensywie. Tam realizuje maks swojego potencjału. Podobnie jak nasz brazylijski idol - lepiej w środku niż na skrzydle.

Po drugie szacun za wypowiedz o VAR. Może sobie tak gadać bo wygrana 3-1, ale nie szuka dymów. Dla mnie klasa.

odpowiedz
Jerry - 15.12.2019 / 01:00, *.t-mobile.pl

Veso musi się określić czy jest obrońcą czy pomocnikiem. Dziś po jego jednej z wielu strat Antolić ratując faulowal w polu karnym. W pomocy dubluje Wszołka czym go blokuje i nie pozwala mu grać tak skutecznie jak grał zaraz po dołączeniu do drużyny. W dzisiejszym meczu był najsłabszym ogniwem.

odpowiedz
Juri - 15.12.2019 / 00:23, *.inetia.pl

Veso to prawdziwy Walczak.

odpowiedz
jasiek - 15.12.2019 / 00:23, *.mm.pl

Veso dzisiaj najsłabszy. Do roboty !

odpowiedz
Surowy - 15.12.2019 / 00:09, *.178.3

Naprawdę było nieźle tylko trochę lepszej skuteczności

odpowiedz