fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zakaz wyjazdowy do Lubina

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Komisja Ligi nałożyła na Legię zakaz wyjazdowy na najbliższy mecz ekstraklasy, tj. na mecz zaplanowany na 20 grudnia w Lubinie z Zagłębiem. Ponadto za odpalenie pirotechniki w sektorze gości na stadionie Śląska, Komisja Ligi nałożyła na nasz klub grzywnę w wysokości 5 tysięcy złotych.

Z kolei Śląsk, za przerwanie meczu na 12 minut ukarany został trzema meczami zakazu wyjazdowego, grzywną w wysokości 40 tys. złotych oraz (w zawieszeniu na 6 miesięcy) zakazem wejścia na dwa mecze we Wrocławiu, wszystkich osób, które na meczu z Legią zajmowały miejsca w młynie. Wcześniej wojewoda dolnośląski podjął decyzję o zamknięciu całego stadionu we Wrocławiu na najbliższy mecz Śląska z Lechem.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 14.12.2019 / 14:30, *.204.121

Najlepiej pobić rekord!!Na zakazie!3500 tyś Fans! Legia! w Lubinie!

odpowiedz
Ciekawski - 15.12.2019 / 21:55, *.chello.pl

@News⚽️Legia: czy fansLegia i cultLegia to ty czy masz rodzeństwo poprostu, brata blizniaka np?

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever - 16.12.2019 / 19:45, *.204.62

@Ciekawski: Mr Ciekawski ,ciekawość to pierwszy stopień do piekła....

odpowiedz
Tomek Mokotów - 14.12.2019 / 10:06, *.play-internet.pl

Można było się tego spodziewać po kołkach na komisyjnych stołkach.

Za to Śląsk przesadził nieco z petardami choć race przecież też przy niekorzystnym wietrze potrafią zasłonić na 10 min boisko...

Ciekawe czy Lubin wpuści...

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 14.12.2019 / 15:35, *.02.net

@Tomek Mokotów : Lubin Patrioci,wpuszczà Legiinych Patriotòw!Piłka nożna dla kibicòw!

odpowiedz
Żmija - 14.12.2019 / 19:10, *.cyfrowypolsat.pl

@Cult⚽️Legia: a co to ma wspólnego z patriotyzmem??

odpowiedz
Alan - 14.12.2019 / 06:55, *.t-mobile.pl

Race jak najbardziej oki ale rakietnice wystrzelane w gore to grube przegięcie chyba wszyscy pamietają jak blisko było tragedii w Wejherowie lub na finale PP i to powinni karać jeszcze ostrzej niż kilka meczy zakazu.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 13.12.2019 / 17:27, *.play-internet.pl

Śląsk bez zakazu a my z zakazem na najbliższy mecz, chyba kogoś to pojeb... ci z komisji ligi to chyba nam tak z recydywę, ale co Śląsk wcześniej racowiska nie robił?

odpowiedz
Kiedyś kibic - 13.12.2019 / 18:52, *.play-internet.pl

@PiotrŻo(L)iborz: naucz się czytać ze zrozumieniem

odpowiedz
Pepe - 13.12.2019 / 19:08, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz:
Przeczytaj raz jeszcze.

odpowiedz
Mojo jojo - 13.12.2019 / 17:23, *.t-mobile.pl

j*&^% komisje ligi!Ultras Legia!

odpowiedz
Bródno - 13.12.2019 / 16:52, *.chello.pl

Nieźle doje.ali Śląskowi

odpowiedz
Legionista 1916 - 13.12.2019 / 16:44, *.chello.pl

H..... z zakazami Hej Legio jestesmy z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz