Kacper Kostorz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kostorz: Jarek i Jose to duet na miarę lidera

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Bardzo dobrze weszliśmy w mecz. Naszym założeniem było to, aby nie dać przeciwnikowi się rozegrać. Na boisku staramy się grać z lekkością. Jeżeli dobrze pracujemy nad tym na treningach, to potem wychodzi to podczas spotkania, co było widać dzisiaj - powiedział po meczu z Wisłą Płock Kacper Kostorz.

- Jako lider tabeli czujemy się bardzo dobrze i zrobimy wszystko, aby na tym miejscu pozostać. Jarek Niezgoda i Jose Kante zrobili dzisiaj super robotę. Widać, że bardzo dobrze się dogadują, dzięki czemu zdobyli dzisiaj gole. Na treningach trener wybiera najbardziej optymalny skład. Na zajęciach zawsze jest współpraca i zdrowa rywalizacja. Myślę, że jest to duet na miarę lidera.

- Staram się cały czas trenować i walczyć o miejsce w składzie. Nic nie ma tutaj za darmo - zakończył pomocnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Yorick - 15.12.2019 / 17:58, *.orange.pl

Wobec niejasnej sytuacji na pozycji nr 10, gdzie żaden z wariantów nie wydaje się optymalny (Gwilia, Luquinhas, lub Kante niejako w miejsce 10), chętnie zobaczyłbym w tym miejscu Kostorza. Na razie na końcówki, sparingi, czy PP, ale z myślą o nim jako opcji na dalszą część sezonu.
I nie chodzi o wiek, bo np. Praszelik czy powszechnie chwalony Płacheta kompletnie nie robią na mnie wrażenia. A Kostorz bardzo dobrze pokazywał się już w gierkach przed sezonem.

odpowiedz
Wolfik - 15.12.2019 / 20:45, *.mm.pl

@Yorick: Zgadzam się. Widać po chłopaku, że mądrze porusza się po boisku. Liczę na to, że będzie dostawał wiosną więcej minut.

odpowiedz
bronek49 - 15.12.2019 / 17:29, *.chello.pl

Kacper pracuj solidnie będziemy wam dopingowac żeby jak najwięcej wychowanków grało w 1 zespole

odpowiedz
Men - 15.12.2019 / 10:01, *.orange.pl

Kostorz dla mnie bedzie SUPER NAPASTNIKIEM.
Zobaczcie jak wszedl bez kompleksow na boisko i jak mądrze i na luzie sie po nim porusza. Chcialbym, zeby tacy zawodnicy, jak Kostorz, Niezgoda, Karbownik pojechali na euro 2020 - pewny jestem ze jak zagrają to blysną świezością dawno niespotykaną w naszej piłce.

odpowiedz
Pacho - 15.12.2019 / 14:57, *.2.54

@Men: fajnie by było. Mi Kostorz poruszaniem się po boisku przypomina trochę Mullera z Bayernu albo Delle Alego ze Spurs.

odpowiedz
Kop w KOD - 15.12.2019 / 06:48, *.vectranet.pl

Hubi, Kostorz nie jest z naszej Akademii.Co nie zmienia faktu że trzymamykciuki za chłopaka.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 15.12.2019 / 01:48, *.inetia.pl

Brawo dla młodego za wypowiedź. Oby omijały go kluby nocne i kasyna, do których chodzi wielu chłopaków młodych z Legii. Nie bierzcie przykładu ze starszych kolegów, bo Ci co grają na rulecie dawno odpadli z tego klubu.

odpowiedz
Kojot - 15.12.2019 / 15:32, *.play-internet.pl

@Szmu(L)ki: nie te czasy. Każdy młody co ma poukładane patrzy (chce wierzyć) w przyszłość a nie na przykład na naszego lwa parkietu...

odpowiedz
Fiszlegia - 15.12.2019 / 00:05, *.kabel-deutschland.de

Hubi nic dodać nic ująć,w kilka minut,ma talent ten chłopak

odpowiedz
Hubi - 14.12.2019 / 23:55, *.t-mobile.pl

Oj, będą z Ciebie ludzie!!! W kilka minut pokazałeś kawał dobrej piłki!!! Kopalnią talentów jest nasza akademia. Młodzi, mądrze wprowadzani do drużyny będą jej siłą. Oczywiście potrzebne są transfery z zewnątrz, ale tylko takie, które bardzo mocno podniosą poziom sportowy. Młody trzymam za Ciebie w kciuki!!!

odpowiedz
Michał - 15.12.2019 / 00:01, *.chello.pl

@Hubi: Kostorz jest transferem z zewnątrz, z Podbeskidzia, a nie wytworem naszej akademii

odpowiedz