REKLAMA

Cztery medale na Mistrzostwach Warszawy K-1

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Cztery medale zdobyli zawodnicy Legii podczas Mistrzostw Warszawy K-1, które zorganizowane zostały w weekend w Legia Fight Club. Złoto w kategorii +91 kilogramów wywalczył Mariusz Nowosad, srebro w tej samej kategorii Maksymilian Król. Srebrne medale zdobyli również Artur Kurasiewicz (kat. -86 kg) oraz Rafał Bartuszek (-57 kg).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.