REKLAMA

Świąteczne paczki dla kombatantów Narodowego Podziemia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Ósmy rok z rzędu kibice Legii z grupy OFMC wzięli udział w akcji "Narodowe Podziemie - PamiętaMY". W jej ramach, w porozumieniu ze Związkiem Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, legioniści odwiedzili żyjących jeszcze kombatantów i przekazali im przygotowane świąteczne paczki wraz z życzeniami od całej Legii z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

"Każdy z Was, kto kupił w tym roku jedną z naszych koszulek lub szalik, przyczynił się do pojawienia na twarzach naszych Bohaterów uśmiechu i łez wzruszenia. Na ich wyraźną prośbę przekazujemy także i wam życzenia zdrowych, ciepłych i radosnych Świąt. A my przy okazji dziękujeMY za wsparcie i dalej polecamy się na przyszłość" - poinformowali OFMC.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Wola - 17.12.2019 / 13:13, *.chello.pl

Tak się to robi, że się serce raduje (L)

odpowiedz
Legiak83 - 16.12.2019 / 21:36, *.207.237

Super inicjatywa! Brawo!

odpowiedz
Książę Nocy - 16.12.2019 / 17:01, *.inetia.pl

<3 Cześć i Chwała Bohaterom!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.