REKLAMA

Dwie wygrane Koszewskiej we Francji

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka Legia Fight Club, Karolina Koszewska wzięła udział w międzynarodowym turnieju bokserskim Crépy-en-Valois, który odbył się w Paryżu. Legionistka stoczyła trzy walki w kategorii wagowej -69 kilogramów, w których zanotowała dwie wygrane i jedną, bardzo dyskusyjną porażkę z reprezentantką gospodarzy. Koszewska przegrała, kontrowersyjną decyzją sędziów, pierwszą walkę z Francuzką, Emilie Sonvico, a następnie pokonała Ukrainkę, Annę Lysenko oraz zwycięsko wyszła ze starcia z Marokanką, Oumayma Bel Ahbib.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.