fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Grzegorzewski: BAS nas przytłoczył

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- BAS to lider naszej grupy, nie przegrał dotychczas żadnego meczu. W rywalizacji z nami również pokazał się z bardzo dobrej strony. U nas zabrakło pewności siebie, choć pierwszy set w naszym wykonaniu wyglądał naprawdę dobrze. Chcieliśmy wygrać ten mecz, jednak popełniliśmy sporo błędów indywidualnych oraz BAS nas przytłoczył, wszystko to wpłynęło na nasza porażkę – powiedział po meczu Bartosz Grzegorzewski.

- Jesteśmy silnym zespołem, jednak w tym sezonie prawie połowa naszych zawodników jest nowa. Trzeba zbudować jeszcze lepszą drużynę oraz atmosferę. Mamy dobre przebłyski, ale niestety czasami pokazujemy się z gorszej strony.

- Przyda nam się przerwa świąteczna, musimy odpocząć i nieco ochłonąć. Mam nadzieję, że w Nowy Rok wejdziemy pewniejsi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.