Bartosz Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Stępień: Jesteśmy trochę rozkojarzeni

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Bardzo dobrze weszliśmy w ten mecz, BAS psuł więcej zagrywek niż my. Bardzo niewiele zabrakło nam aby wygrać pierwszy set, który mógłby być decydujący w całym meczu. Później nasza gra się nieco posypała, drugi set wyglądał znacznie gorzej. W trzecim wróciliśmy do swojej niezłej gry, jednak niewiele zabrakło. Na pewno nie można odmówić nam walki – powiedział po meczu Bartosz Stępień.

- Ciężko powiedzieć w czym tkwi problem naszej słabszej formy. Myślę, że jesteśmy trochę rozkojarzeni. Pewnie nieco przytłoczyła nas liczba porażek z rzędu. Trudno jest nam się pozbyć tych przegranych które mamy w głowach, trochę może nas to przybijać.

- Na święta można nam życzyć dobrego jedzenia, aby nabrać siły której nam brakuje. Odpoczynek też nam się przyda.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.