REKLAMA

Licytacje pamiątek od Dobrych Ludzi

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dobrzy Ludzie w ostatnim czasie zakończyli zbiórkę pieniędzy na legijny ambulans i w niedługim czasie ten zostanie przekazany do SPZOZ przy ulicy Mikołaja Kopernika. Aktualnie załatwiane są wszelkie formalności. Cały czas można wesprzeć Dobrych Ludzi, którzy od lat odnawiają Centrum Zdrowia Dziecka, między innymi poprzez zakup kalendarzy na rok 2020 (cena: 35 zł).

Legioniści wystawili na licytację koszulkę - replikę z kolekcji "Retro" z numerem 8 i nazwiskiem "Brychczy" z oryginalnym autografem Lucjana Brychczego oraz piłkę do siatkówki firmy Molten, z autografami wszystkich piłkarzy Legii z obecnej kadry. Obie aukcje zakończone zostaną w najbliższy czwartek około godziny 21.

Koszulka BRYCHCZY z autografem

Piłka do siatkówki z autografami piłkarzy Legii

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.