REKLAMA

Nabór dla dzieci do sekcji łyżwiarskiej

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sekcja łyżwiarska Legii Warszawa przeprowadza nabór dla dzieci w wieku 4-9 lat. Zajęcia odbywać się będą od 6 stycznia w nowej lokalizacji - przy ulicy KEN 60 na Ursynowie (Lodowisko Figlowisko). Pierwsze zajęcia są bezpłatne. Treningi odbywać się będą w poniedziałki i środy w godzinach 17-18 (dzieci w wieku 4-6 lat) oraz 18-19 (dzieci 7-9 lat).

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem tel. 609-141-161 lub mailowo: klub@legialyzwy.com.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.