Martin Sevela - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Sevela: Pokazaliśmy na boisku ogień

Mishka, źródło: Legionisci.com

Martin Sevela (trener Zagłębia): Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, z topową drużyną Ekstraklasy, co było dla nas dodatkową motywacją. Początek meczu mieliśmy bardzo dobry, mieliśmy dwie sytuacje bramkowe, stwarzaliśmy niebezpieczeństwo z prawej strony. Mieliśmy przed meczem problem z lewą obroną z powodu kartek, kontuzji.
Zdecydowaliśmy się na wystawienie Tosika, który jest uniwersalnym zawodnikiem i zagrał dziś dobrze. Tak chcemy grać, tak prezentować się na boisku. W przerwie rozmawialiśmy o tym, że możemy dziś osiągnąć dobry wynik, pokazaliśmy na boisku ogień, mentalność, charakter. To wielkie zwycięstwo dla nas, całego Lubina, prezesa. To prezent świąteczny. Mam nadzieję, że zapoczątkowaliśmy serię zwycięstw, ale na kolejne mecze musimy poczekać do lutego.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
On L - 21.12.2019 / 10:24, *.25.51

I bardzo dobrze...frajerow co obstawiaja mecze wyrolowali pieknie wczoraj. Wcale mi was nie szkoda.

odpowiedz
MAKEN - 21.12.2019 / 06:08, *.252.7

Z którego disco polo wesela wylazłeś ?

odpowiedz
Zdzicho - 21.12.2019 / 07:12, *.tpnet.pl

@MAKEN : popatrz na naszego przygłupa a jak porownasz ich warsztat to dopiero bedzie ci wstyd

odpowiedz
Hardman - 21.12.2019 / 14:45, *.chello.pl

dlaczego obrażasz człowieka
jako trener osiągnął więcej niż pan Serb

odpowiedz
MAKEN - 21.12.2019 / 16:33, *.252.7

@Hardman: Przede wszystkim sam się obraża stylem ubierania w sweterku z kapturem i w marynarce w kratkę. A Nasz na sportowo i jest Nasz, a nie z disco polo wesela.

odpowiedz
News⚽️Legia - 21.12.2019 / 04:05, *.155.199

Jesteśmy!Liderem!Mistrzem !na!Nowej!"Drodze!

odpowiedz
News⚽️Legia - 21.12.2019 / 04:01, *.155.199

Oczywišcie że Vuko sprzedał mecz,złodzieje i pijacyyy sá !kiiibiiiceee!ZWarszaaawyyyyy!

odpowiedz
Kristof - 21.12.2019 / 01:49, *.ziggo.nl

Moze i zescie zagrali dobre spotkanie ale to nie o to chodzi.Mecz byl na 1000% ustawiony po to zeb pilkarze Legii,dzialacze,trenerzy i ich rodziny i Ci co sie niby mienia kibicam Legiii mogli dobrze w Fortunie zarobic przed swietami.Wiekszosc tych niby kibicow to mafia i przed meczem postawili grube pieniadze na dokladny wynik,ze Legia przegra 2:1.Gdyby tak sie nie stalo to Vuko i Ci nazelowani niby pilkarzyki co chleja i chodza po domach publicznych musieli by ze wlasnej kieszeni im oddac.Taka jest niestety polska pilka.Przykre ale prawdziwe.

odpowiedz
Adi - 21.12.2019 / 01:01, *.chello.pl

To powinen być trener Legii...

odpowiedz
Wolfik - 23.12.2019 / 23:02, *.mm.pl

@Adi: To samo niektórzy mówili o Probierzu, Stokowcu, nawet Fornaliku. Na szczęście żaden z wymienionych do nas nie trafił i mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie.

odpowiedz
Enter - 21.12.2019 / 00:05, *.icpnet.pl

Zły jestem

odpowiedz
Kibic Legii - 21.12.2019 / 00:04, *.icpnet.pl

Witam ,długo nie zajmę ,ale proszę o zrozumienie , bo powtarzał nie będę...
Nie będę także tłumaczył cego meczu,a odbiorze się tylko do dwóch sytuacjii.....
Pierwsza:
Jak ktoś oglądał mecz dokładnie w "Telewizji"to zauważył moment skierowania kamery na ucieszonego Vuko juz wstosunku 2:1 dla zagłębia.
I tu widać już o co chodziło i dlaczego on Się cieszy.
Nie chodziło o to że on się cieszy , że przegrywamy ,lecz w jaki śmieszny sposób dajemy se wejść na głowę ...
Korupcja nr1...
Druga:
Po koncowym gwizdku trenera zagłębia przytulił pewien Pan.
Który stronniczym uśmiechem przekazał iż ok zobacz , wszyscy się cieszą, dobrze ,że nie wiedzą,ale niech się
Cieszą i niech tak zostanie Ciiiiiiiiii,AAAAALLLLLEEEE TAK NIE ZOSTANIE BO NIKT NIE E JEST GLUPI!!!!!!
KORUPCJA ISTNIEJE DAL EJ A TEN MECZ TO UDOWODNIŁ!!!!!!!!!!!!TYLKOTYLE

odpowiedz
Hillman - 21.12.2019 / 14:50, *.chello.pl

A oni Fryzjera (po prostu jelenia złapali) i skazali
Fryzjer to była mała płotka w tej grze a zrobili z niego gangstera
na skalę narodową

odpowiedz