fot. Mishka / Legionisci.com

Zagłębie Lubin 2-1 Legia Warszawa

Sprowadzeni na ziemię

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Nieszczęśliwie zakończył się 2019 rok dla Legii. Gracze prowadzeni przez Aleksandara Vukovicia przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 1-2, chociaż prowadzili po trafieniu niezawodnego Jarosława Niezgody. Gospodarze zagrali bardzo dobrze taktycznie i wykorzystali słabszą dyspozycję stołecznego klubu. Pomimo porażki legioniści obronili pozycję lidera tabeli.

Od pierwszych minut Zagłębie pokazało, że nie zamierza w tym meczu się tylko bronić. Gospodarze kilkukrotnie ruszyli z groźnymi kontrami, a po jednej z nich byli bliscy otworzenia wyniku. W 12. minucie Sasa Żivec dostał piłkę w polu karnym, spróbował płaskiego uderzenia, lecz trafił wprost w dobrze ustawionego Radosława Majeckiego. Na odpowiedź legionistów nie trzeba było długo czekać. Szybka akcja prawą stroną zakończona płaskim dośrodkowaniem do Jose Kante Napastnik był zupełnie nieatakowany, lecz z jego mocnym strzałem poradził sobie Konrad Forenc. Spotkanie było otwarte i akcja toczyła się raz pod jedną raz pod drugą bramką.

W 26. minucie po raz kolejny do interwencji został zmuszony Majecki, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Bartosz Kopacz. Bramkarz Legii był jednak ponownie na posterunku. Kilkadziesiąt sekund potem swoją okazję miał z kolei Kante. Legionista dostał prostopadłe podanie od Jarosława Niezgody i chciał ładnym strzałem zmieścić piłkę przy dalszym słupku, lecz zabrakło mu nieco precyzji. W 32. minucie wszystko już jednak było jak należy. Paweł Wszołek pognał ile sił po skrzydle, wpadł w pole karne rywali i idealnie obsłużył podaniem Niezgodę. Najlepszemu strzelcowi Legii nie pozostało już nic innego jak wpakowanie futbolówki do siatki z najbliższej odległości. Pięć minut przed przerwą dwie szanse miał Andre Martins. Najpierw z mocnym strzałem Portugalczyka z dystansu poradził sobie Forenc, a za moment zabrakło mu niewiele, aby z półwoleja wpakować ją do bramki. Zagłębie chciało jeszcze przed przerwą doprowadzić do remisu i ta sztuka omal im się nie udała. W 43. minucie po wrzutce z rożnego Filipa Starzyńskiego główkował Bartosz Białek i na szczęście dla Legii piłka odbiła się jedynie od słupka.

Tuż po zmianie stron mocno piłkę kopnął Bartosz Slisz i dobrze interweniował Majecki, który nie dał się zaskoczyć. Legioniści bardzo słabo weszli w drugą połowę. Zagłębie prezentowało się lepiej i było groźniejsze od gości. W 55. minucie lubinianie doprowadzili do remisu. Z prawej strony zacentrował jeden z podopiecznych Martina Seveli, a walkę o górną piłkę wygrał Bartos Białek, który głową pokonał Majeckiego. Po godzinie gry wreszcie groźne pod bramką gospodarzy. Marko Vesović zakręcił futbolówką na skrzydle i chciał umieścić ją pod poprzeczką bramki, lecz Forenc ekwilibrystyczną paradą wybił ją poza linię końcową.

Kolejne minuty to ostrożna gra Legii, która nie chciała zbytnio się odkrywać i można było odnieść wrażenie, że remis absolutnie ją zadowoli. Potwierdzać mogą to również zmiany przeprowadzone przez Vukovicia. Z boisku zeszli Kante oraz Niezgoda, a poradzili się na nim Walerian Gwilia oraz Kacper Kostorz, który nie wnieśli zbyt dużo. W 82. minucie lubinianie wyszli na prowadzenie. Damjan Bohar dostał podanie ze środka pola, huknął w kierunku bliższego słupka, kompletnie zaskakując Majeckiego. Przy tej akcji nie popisał się Wieteska, który nie upilnował biegnącego obok niego Słoweńca.

Ekstraklasa
20. kolejka
#ZAGLEG
6063
Lubin
20.12.2019
20:30
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
2-1
Legia Warszawa
56' Białek
82' Bohar
(0-1)
Niezgoda 32'
12 Konrad Forenc
44 Alan Czerwiński
33 Lubomir Guldan
2 Bartosz Kopacz
24 Jakub Tosik
8 Łukasz Poręba 76'
99 Bartosz Slisz
18 Filip Starzyński
7 Sasa Zivec
39 Damjan Bohar
21 Bartosz Białek
22 Kacper Bieszczad
5 Maciej Dąbrowski
14 Michał Bogacz
27 Dominik Jończy
6 Łukasz Soszyński
16 Paweł Żyra
11 Matyas Tajti
9 Rok Sirk
17 Patryk Szysz 76'
Radosław Majecki 1
Marko Vesović 29
Mateusz Wieteska 4
Inaki Astiz 34
Michał Karbownik 14
Paweł Wszołek 22
Domagoj Antolić 7
85' Andre Martins 24
Luquinhas 82
60' Jose Kante 20
71' Jarosław Niezgoda 11
Radosław Cierzniak 33
Luis Rocha 16
60' Walerian Gwilia 8
Arvydas Novikovas 18
Cafu 26
71' Kacper Kostorz 30
85' Maciej Rosołek 39
Paweł Stolarski 41
Mateusz Praszelik 77
Trener: Martin Sevela
Asystent trenera: Vrabec Ivan, Paweł Karmelita
Kierownik drużyny: Karol Sitarski
Lekarz: Stanisław Michalski
Masażyści: Dariusz Puchalski, Tomasz Pełech
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma
Sędziowie
Główny: Tomasz Musiał
Asystent: Sebastian Mucha
Asystent: Jakub Ślusarski
Techniczny: Jarosław Przybył
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (181)

+dodaj komentarz
maf20 - 25.12.2019 / 01:38, *.m247.com

Panowie u "buka" tym razem zagrali...

odpowiedz
McA - 23.12.2019 / 23:42, *.as9105.com

ale naiwniacy, przeca Vuko to ceowo zrobił ściągająć Kante i Niezgodę pokazał Mioduskiemu jak będzie wyglądała Legia po transferach.
Nie bój żaby o taki głupi nie jest. Gadanie nie pomogło to pokazał prezesowi co Nas czeka.

odpowiedz
Vuko Won - 24.12.2019 / 11:05, *.master.pl

@McA: mylisz się.

odpowiedz
Rozsądek - 23.12.2019 / 17:28, *.chello.pl

Brak Furmana tak właśnie wygląda. Z Dominikiem w składzie ten ma z byśmy wygrali. Ma dużo większe... Niż Antola i Martins razem a młodych z Lubina raz dwa by zaoral i zniechęcić do gry i tyle.

odpowiedz
Ziooom - 23.12.2019 / 10:49, *.plus.pl

Ale mamy drewno w bramce!

odpowiedz
... - 23.12.2019 / 14:05, *.master.pl

@Ziooom: zawiesony ręcznik by lepiej bronił

odpowiedz
Drewno - 23.12.2019 / 15:36, *.t-mobile.pl

@Ziooom: proszę mnie nie obrażać !

odpowiedz
kontroler_biletow - 23.12.2019 / 05:24, *.156.220

a na ziemi pokój ludziom dobrej woli

odpowiedz
Yeti - 22.12.2019 / 23:41, *.vectranet.pl

Słaba końcówka jesieni. Lider jest ale niesmak pozostaje. Vuko swoimi zmianami w drugiej połowie położył mecz. Tych punktów może zabraknąć po 37. kolejce...

odpowiedz
Warszawiak1234 - 22.12.2019 / 18:08, *.chello.pl

Obiecalem sobie ze nie bede pomstowal na Vuko i pilkarzy na Swieta. Trudno jednak powstrzymac sie z ocena, ze tak slabo grajacej Legii, i bedacej liderem to jak zyje nie widzialem. To jest szok. Ale coz tam. Cieszmy sie i swietujmy!!

odpowiedz
AJG - 22.12.2019 / 08:55, *.t-mobile.pl

Wszystkich meczów nie da się wygrać ale szkoda,że przegraliśmy mecz,który był do wygrania!Bo gdyby nie błędy trenera -była szansa!
Coś mi to wygląda na celowe działanie- czyżby sponsor wymagał.....

odpowiedz
Kojot - 23.12.2019 / 18:47, *.play-internet.pl

@AJG: dokładnie.k... szkoda że do szkoły dopiero po nowym roku idziesz bo aż się boję co jeszcze wymyślisz.. Zdrowych Wesołych i Spokojnych Świąt Bracia.

odpowiedz
widelec - 21.12.2019 / 20:51, *.207.172

Nie chcę nic sugerować ale Vuko w drugiej połowie ewidentnie robił wszystko żebyśmy ten mecz przegrali,może i jestem wyczulony ale jak dla mnie wali wałkiem na kilometr,ktoś chyba kasy na święta potrzebował

odpowiedz
artic - 22.12.2019 / 06:59, *.t-mobile.pl

@widelec: Jak najbardziej jestem tego samego zdania przegrany mecz w Plocku na jesieni i wczoraj w Lubinie walki jak ...ui zreszta w tej kolejce wiecej bylo dziwnych wynikow nr1.to porazka Szczecina z Kielcami?!?!?!

odpowiedz
Wiem co mówię - 21.12.2019 / 20:35, *.chello.pl

Za Lesnego przerwa zimowa byla rownie emocjonująca jak i sezon, a teraz? Buksa za 4 banki do jakiegos smiesznego klubu z MLS poszedl, a nasz lider strzelcow, ktory zdobytymi bramkami zjada i bukse i jego brata z wisly razem wziętych pojdzie tez za 4??? Promocja i wyprzedaż, prezes i dyrektor sportowy chca tylko napchac kabze i nic wiecej, drugi lach bedzie, sredniak, zapomiany przez europe, 30 milionow mniej to usprawiedluwi ze nje stac nas na dobrych pilkarzy z zagranicy, musimy sorzedawac, bo cymbale jeden z drugim "mistrzostwo sie nie oplaca"

odpowiedz
JWR - 21.12.2019 / 21:30, *.orange.pl

@Wiem co mówię : Jarek jest w formie ale jest starszy i ma etykietkę szklanego zawodnika dlatego cena jest taka jak za Buksę. Patrz szerzej na problem ;)

odpowiedz
filand - 22.12.2019 / 01:07, *.t-mobile.pl

@Wiem co mówię :
Gościu najpierw sprawdź kto jest sponsorem klubu Buksy. Potem obejrzyj sprawozdanie finansowe klubu i sponsora. A na końcu przestań się onanizować i zmień dilera.

odpowiedz
Wiem co mówię - 22.12.2019 / 17:51, *.chello.pl

@filand: nie moge znienic bo wiesze mu 150 zlotych, no i co wazniejsze, daje w kredki...

odpowiedz
Furmi - 21.12.2019 / 20:00, *.chello.pl

Zwróćcie uwagę że Zagłębie miało zawodnika więcej. Meczgra się w jedenastu przebiegli 1/11 więcej od naszych czyli wychodzi ze mieli zawodnika więcej ;) Antolic czlapał. Astiz i Wieteska są ciśnięci ale prawda taka że mieli full pracy. Przegrywali większość groźnych akcji a coś wpaść musiało. Cały zespół źle bronił. Wszolek Kante ich było widać na boisku a reszta to już na świętach.

odpowiedz
srutu tutu - 21.12.2019 / 19:55, *.play-internet.pl

Mieli i mogli odjechać na 5 , a wydymali nas kibiców na cacy , dobrze że od tej kopaniny będzie można oddechnąć bo to co się w tej naszej Kopanej wyprawia to żenada . Vuko - wstrzmywałem się od antyopinii ale ten majstersztyk w Lubinie to cw.lowski popis nieudolności... Tyle w temacie , piszcie co chceta ale naszą piłkę dotknął PARALIŻ.......

odpowiedz
Roman - 21.12.2019 / 18:31, *.chello.pl

Musiała pójść gruba kasa u buka trzeba patrzeć kto się pokazuje na mieście.

odpowiedz
bronek49 - 21.12.2019 / 18:05, *.chello.pl

sezon zaczeli fatalnie i fatalnie zakończyli w drugiej połowie zagłębie było o klase lepsze Legia nie potrafiła wyjść z jakąś składną akcje

odpowiedz
Yorick - 21.12.2019 / 18:00, *.orange.pl

Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że to jeden z meczów (oprócz np. tych z Piastem i Lechią), gdzie ważna była taktyka. Zagłebie pokazało jakość i umiejętność wyjścia z pressingu, na którą Legia nie była przygotowana; po fiasku pressingu z tyłu zostawała rezerwowa dwójka stoperów, więc to nie był dobry pomysł. Legia jeszcze nie ma tej stabilności, żeby dominować w każdym meczu, ale to normalne, bo ta stal nadal sie wykuwa, a poza tym nie co mecz z kadry wypada trzech najlepszych stoperów.

odpowiedz
Julon - 21.12.2019 / 16:57, *.timplus.net

Kolejka cudów trwa,fryzjer ma się dobrze!!

odpowiedz
Jerz z Potoku - 21.12.2019 / 16:51, *.chello.pl

Przytaczam nie bez kozery dwa znamienne cytaty z pomeczowej wypowiedzi Vuko: "Zmiany w dzisiejszym meczu miały przynieść kontrolę na tym co działo się na boisku, bo szczególnie na początku drugiej połowy tej kontroli nie mieliśmy"; "Nie był to mecz do ogrywania dla młodych, ale oni są po to, żeby coś dać drużynie, mocno trenują, dobrze się prezentują i dałem im możliwość wykazania się".
Jak dla mnie, to pierwszy ewidentnie przeczy drugiemu, a w skołatanej głowie kibica pojawiają się dość niefajne refleksje w rodzaju: być może pojedynek z "Miedziowymi" został ostatecznie...odpuszczony, ew. nasz zacny trener kompletnie pogubił się w swoich decyzjach personalnych w jego drugiej połowie.
Zachęcam Kolegów do wyrażenia własnych/autorskich opinii w tym kontrowersyjnym temacie. Byłaby to z pewnością interesująca lektura!
Świąteczne serdeczności

odpowiedz
Wolfik - 21.12.2019 / 19:24, *.mm.pl

@Jerz z Potoku: Kolego, mecz może nie został odpuszczony lecz po pierwszej, wygranej połowie większość z naszych zawodników łącznie z trenerem uwierzyło, że jest już on wygrany. Zastosowana taktyka na 2-gą połowę śmierdziała mi "polską myślą szkoleniową", która przeważnie kończy się strata punktów. Pierwsza zmiana zupełnie niezrozumiała, po zejściu Kante mecz nam się zamknął. Być może Vuko chciał ratować złą decyzję wprowadzając młodych, ale ściągnął przy tym Niezgodę czym dopełnił chaosu. Para eksperymentalna ŚO przy szybkich skrzydłach Lubina pękła i mecz w plecy.

odpowiedz
Kojot - 23.12.2019 / 19:08, *.play-internet.pl

@Jerz z Potoku: przyjmując Świąteczne życzenia i zachęcony zaproszeniem włączam się do polemiki. Szanuję Twoje Posyt bo z zasady są racjonalne i do rzeczy.. Nie rozumiem tylko czemu zmieniasz zdanie w zależności od wyniku... Jeśli wygramy to piejesz a jeśli w dupie to od razu ferment... Kim jesteś Jeżu z Potoku?

odpowiedz
Zenek - 21.12.2019 / 16:27, *.centertel.pl

O tym co oni wczoraj odj...ali kiedyś powstanie film

odpowiedz
Center1916 - 21.12.2019 / 16:20, *.tpnet.pl

A ja wam mówię że to ustawka była ,w płocku to samo . Cały świat wokół pieniądza się kręci ( wojny ,choroby szczepionki, kościół, itd ) wesołych świat

odpowiedz
Chłop w gumofilcach - 21.12.2019 / 15:59, *.centertel.pl

Kurs był na Zagłębie to i wygrało a ktoś zgarnął hajs. Tyle w temacie.

odpowiedz
Wolfik - 21.12.2019 / 15:57, *.mm.pl

Obawiałem się tego meczu, bo Zagłębie mimo swojej pozycji w tabeli gra w piłkę a nie przeszkadza. Moje obawy wzrosły po przeczytaniu newsa o kontuzji Jędrzejczyka co w parze z absencją Lewczuka spowodowało dziurę w środku obrony. Mimo tego z perspektywy trybun w Lubinie pierwsza połowa była w naszym wydaniu udana.

Nie wiem, co w przerwie meczu działo się w szatni Legii, ale po przerwie zobaczyliśmy zupełnie inną Legię. Nie tą z ostatnich występów lecz tą z początku sezonu. Graliśmy jak taktyką mojego "ulubieńca" Probierza - zdobyć bramkę i cofnąć się. Może to prowadzenie nas uspokoiło, może zlekceważyliśmy rywala. W połączeniu z zupełnie niezrozumiałym dla mnie ściągnięciem z boiska Kante (a piłkarz ten skutecznie "szachował" rywala w 1-ej połowie) nasza gra się skończyła.

Bramki idą na konto pary naszych stoperów. Przy 1-ej zawalił Astis (wieku nie oszukasz, gra w ex to już za wysokie progi dla sympatycznego Inakiego), przy 2-iej Wieteska (nie robi postępów od powrotu z Zabrza gdzie takie błędy zdarzały mu się często). W sumie - przegraliśmy ten mecz bardzo głupio i na własne życzenie. Śmiem twierdzić, że gdybyśmy poszli na wymianę ciosów jak 1-ej części to tego meczu byśmy nie przegrali. Uważam również, że na wiosnę jeszcze z Zagłębiem zagramy. I jakoś tak czuję, że wówczas wygramy...

odpowiedz
Kojot - 23.12.2019 / 19:13, *.play-internet.pl

@Wolfik: oj to dużo widziałeś z perspektywy tych trybun..

odpowiedz
Wolfik - 23.12.2019 / 22:49, *.mm.pl

@Kojot: Mieliśmy z córką dobre miejsca, wszak było z czego wybierać :).

odpowiedz
Korek - 24.12.2019 / 16:38, *.chello.pl

@Wolfik: znakomita riposta. Z tym niby kibicem nie sposób inaczej!

odpowiedz
widelec - 21.12.2019 / 15:41, *.207.172

nie będę tu jechał na Vuko bo już to co chciałem napisać jest napisane,jedno jest pewne,uczyć się trenerki to k.rwa w szkole a nie na wielkim klubie jakim jest Legia,trenowanie i wystawianie składu na chybił trafił jest po prostu debilizmem i tyle,pozdrawiam

odpowiedz
Furman - 21.12.2019 / 15:19, *.chello.pl

Mam pytanko dlaczego po strzeleniu bramki zaraz Legia się cofa? Nie lepiej iść za ciosem? Dlaczego w meczu na styk trener zdjął Walczak Kante? Może ktoś to ogarnia bo widać że umiejętności są po stronie Legii tylko Piłkarzeni trener dziwnie reagują na wydarzenia na boisku. Jedynym rozsądnym wytłumaczenie jest to że Vuko już ten mecz odposcil i chciał zobaczyć czy bez Kante i Niezgody da się grać.

odpowiedz
Jogurt - 21.12.2019 / 14:56, *.chello.pl

Pinokio zrobił wszystko by ten mecz przegrać. Zmiany które zrobił to potwierdzają. Dzięki temu Zagłębie wygrało ten mecz zasłużenie.

odpowiedz
L - 21.12.2019 / 14:52, *.play-internet.pl

Przez takie mecze traci sie mistrzostwo. Klauny nie pilkarze

odpowiedz
Trampek - 21.12.2019 / 13:58, *.net.pl

Kilka miesięcy wstecz pisałem ,że LEGIA posiada personalnie najsilniejszy skład /nawet na dzień dzisiejszy/ w e-klapie. Do dziś podtrzymuję to, uzasadniając tym,że praktycznie jest w stanie wystawić dwie równorzędne jedenastki , z których każda utrzymała by się w pierwszej ósemce zespołów e-klapy. Jest tylko jeden warunek. Potrzebny jest TRENER w trybie pilnym , a nie ktoś , kto robi "krecią robotę". To jest czysty sabotaż . Przykład wczorajszego jest tego widoczny.W 56 minucie Zagłębie doprowadza do remisu na 1:1. Co robi sabotażysta - w 60 minucie zdejmuje napastnika, w to miejsce wprowadzając zawodnika, który od blisko miesiąca jest bez formy . Jakby tego było mało , W 71 minucie zdejmuje zdejmuje kolejnego napastnika . Czy tak robi trener ? Efekt jest taki ,że w 82 minucie Zagłębie wychodzi na prowadzenie . W odpowiedzi w ... 85 minucie w głowie amatora zaświtało widmo porażki wprowadza do "rozbitej drużyny" zawodnika, który miałby zbawić LEGIĘ. To akurat jedyna sensowna zmiana - tylko nie w tym czasie . To nie jest pierwsze takie zachowanie osoby robiącej " krecią robotę " , która można nazwać bardziej dosadnie,że jest to SABOTAŻ . Jak ktoś jest zainteresowany , może prześledzić wszystkie spotkania LEGII, które zakończyły się porażka za kadencji obecnego "amatora do Wf-u" i jego podejmowane bezsensowne działania, zaczynając od "lansowania na siłę nieopierzonego zawodnika z Bałkanów", poprzez pozbycie się najskuteczniejszego wówczas napastnika aż do wczorajszego meczu. Na zakończenie chciałbym dodać,że nie chodzi mnie o porażkę , to można przeboleć. Chodzi o podejmowane po raz kolejny głupie, aby nie nazwać idiotyczne decyzje personalne - przez amatora od WF-u. Życzę wszystkiego najlepszego z okazji Świąt oraz Nowego Roku, a ZESPOŁOWI LEGII doczekania TRENERA PROFESJONALISTY z prawdziwego zdarzenia.

odpowiedz
filand - 21.12.2019 / 15:45, *.t-mobile.pl

@Trampek:
Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam

odpowiedz
Yorick - 21.12.2019 / 17:37, *.orange.pl

@Trampek:
Powrót fachowców od TRENERA, który sprowadzi KOCURÓW.

odpowiedz
Trampek - 22.12.2019 / 12:42, *.net.pl

@Yorick: Zapomniałeś dodać o powrocie ślepych i głuchych, którzy nic nie widzą i nic nie słyszą. A kolejka "cudów" trwa w najlepsze. Tylko,że to wymaga wysiłku , aby ...założyć okulary i ... sprawdzić wyniki meczów ostatniej kolejki.Kibic wcześniej napisał,że .." fryzjer" ma się dobrze i tu zgadzam się z nim w 100%. Ale nie każdemu jest dane aby to zobaczył.

odpowiedz
Gienek - 21.12.2019 / 13:21, *.vectranet.pl

Cała Legia. Ku.wa nie może być za dobrze, przewaga nie może być za duża. Vuković nie wiem co chciał osiągnąć zdejmując Niezgode i Kante. Generalnie jest dobrze, ale głównie dzięki słabości konkurencji. Legia jest słaba, co było widać w Lubinie.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 21.12.2019 / 13:05, *.t-mobile.pl

Zarówno Pogoń jak i Śląsk Wrocław oraz inni robią dosłownie wszystko, żeby nawet do możliwości zdobycia tytułu Mistrza Polski się nie zbliżyć, więc nie ma się co gorączkować. Jeden łomot mniej czy więcej, który dostaliśmy na boisku nie robi różnicy. Parafrazując słowa babki Pawlakowej z "Sami swoi": był czas przywyknąć, więc luz. Jeszcze niejeden łomot w jednej z najsłabszych lig w Europie zbierzemy. Aczkolwiek byłoby dużą sztuką w tym sezonie nie zdobyć tytułu mistrza jednej z najsłabszej lig w Europie. Inna sprawa, że później czeka nas kolejna kompromitacja w eliminacjach do europejskich pucharów. A tak w ogóle, to Wesołych Świąt wszystkim kibicom naszej Legii i innych klubów.

odpowiedz
Zbyszek taksowkarz w bagazniku vo woze to moja sprawa - 21.12.2019 / 12:15, *.chello.pl

Skonczta plakac i obrazac pilkarzy bo sie starali. Bledne zmiany i dziwne zachowanie trenera jak nw poczatku sezonu i tyle.

odpowiedz
Hiszpan - 21.12.2019 / 11:29, *.play-internet.pl

Święty Mikołaju jedno życzenie- niech Wieteska gdzieś odejdzie. Na zawsze nawet za dopłatą...

odpowiedz
filand - 21.12.2019 / 11:25, *.t-mobile.pl

Nie wiem jak długo ale po wczorajszym numerze będę powtarzał ☆☆☆☆☆MAMY LIDRRA .NIE MAMY TRENERA.☆☆☆☆☆
Na złośliwości przyjdzie lepszy czas. Żeby myślącego inaczej Vukovicia uznać za trenera Legia musi awansować do Ligi Mistrzów. Dopiero wtedy zapomnę o numerach z Kulenović i graniem bez napastników.
Dziękuję i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzę jako kibic Legia Warszawa (od zawsze na zawsze) i Manchester United.

odpowiedz
arek - 21.12.2019 / 11:20, *.play-internet.pl

rety ale liga musi byc slaba. zespol ktory ma takie gwiazdy oczywiscie jak na lige nasza jakim jest legia warszawa juz na tym etapie rozgrywek i przy osiaganych wynikach konkurentow powinien miec zapewnione mistrzostwo. jesli bedzie mistrz, a bedzie to nie dla tego, ze jest wybitna mysl szkoleniowa czy kopacze sa wysokich lotow... tylko iz ekstraklapa to dno. szybko poziom sportowy zostanie zweryfikowany w rundach przedwstepnych pucharow...

odpowiedz
Farme(L) - 21.12.2019 / 11:19, *.virginm.net

W sumie to niektórzy, udzielający wywiadów i myślący o wyjeździe powinni zrozumieć, że nie są u szczytu kariery i przestać gwiazdorzyć a zacząć zapier.... wczoraj widać było, że już opcja urlop się załączyła. Pierwsza połowa nie zła, choć do ideału dużo brakowało.
Teraz okres przygotowawczy. Miejmy nadzieję, ze nie dojdzie do wyprzedaży, a przyjdą wzmocnienia.
Plusy to pierwsze miejsce i gra, która potrafi wyglądać nieźle.
Życzę Wesołych Świat wszystkim i Szczęśliwego Nowego Roku- obyśmy w maju cieszyli się z podwójnej korony.
Tylko Legia!!!

odpowiedz
AntyWietes - 21.12.2019 / 11:13, *.centertel.pl

Wieteska najsłabszy ile on już goli zawalił w tym sezonie?

odpowiedz
RobL - 21.12.2019 / 10:36, *.chello.pl

Ale zjebali święta od 55 minuty wiedziałam że fortuna działa!!!Mimo wszystko życzę Legijnej braci Wesołych Świąt!

odpowiedz
jasz - 21.12.2019 / 10:13, *.play-internet.pl

na stojąco to się nic nie wygrywa ,co po niektórzy zapomnieli ze po prostu trzeba zap...ać

odpowiedz
Jano - 21.12.2019 / 09:54, *.orange.pl

Wieteska!? Dowiedziałeś się dlaczego siedzisz na ławie?Jak dalej nie wiesz to ci powiem g.....o z ciebie nie obrońca i dlatego siedzisz!

odpowiedz
turysta - 21.12.2019 / 08:50, *.inetia.pl

Co robi w pierwszym składzie Martins ???
Czy Legia płaci mu za stanie na boisku ?
No i te zmiany które rozwaliły cały mecz...Gwilia to 2 liga.

odpowiedz
Jozz-men - 21.12.2019 / 08:42, *.tpnet.pl

Vuko super zmiany zrobił,zdjąć dwóch naspastników i wprowadzić małolata i super Gargamela brawo trenerze.

odpowiedz
Nnnn - 21.12.2019 / 07:58, *.play-internet.pl

Co do kontroli nad grą

Kontroli na boisku nie było bo Pan Antolic nie grał. Chodził nie walczył, nie biegał, nie wystawiał się do gry, źle podawał. Normalnie nic. Nie potrzebnie było zmieniać Kante. Trzeba było zmienić Antolicia za Gliwe. Po co grać w 10ciu.
Szok za postawę. Należy się mu ostry opierdół.

Środek obrony też nie radził sobie. Za daleko ustawienia od przeciwników.

Co do Kante i niezgody. Mało było gry w środku i to nie jest ich wina ze nie byli pod grą. Tyle ile akcji mieli tyle strzelili.

Powodzenia (L) w nowym roku walczymy dalej

odpowiedz
Spoko Loko Miodullo - 21.12.2019 / 07:55, *.chello.pl

Ktoś pewnie musiał zakladzik postawić na przedświąteczne prezenty tak przecież jest co roku. A może Miodulski łata dziurę w budżecie?

odpowiedz
Szymon - 21.12.2019 / 07:35, *.chello.pl

Amatorki ciąg dalszy. Zastanawia mnie tylko po co w Legii trener sabotażysta. Najpierw Kulawego promował, teraz autorskie zmiany aby przesrać mecz i na chama promo gruzińkiej miernoty niczym nieróżniącej sięod Gargamela. Przepraszam zapomnieli włożyć na niego czarny worek

odpowiedz
Dość - 21.12.2019 / 07:12, *.plus.pl

Do końca rozgrywek żaden zespół nie podskoczy innym na więcej, niż 3 punkty....jak co roku....panimali??..No, to nie komentować, tylko sponsorowac!!

odpowiedz
jo - 21.12.2019 / 06:25, *.tpnet.pl

Jaki cały rok, takie pożegnanie. Pudel chytrus wyciera du#@ szkłem i potem wielkie zdziwienie, że jest jak jest... A na wiosnę bez kolejnych ogniw pojedziemy jak na kwadratowych kołach pod górkę.

odpowiedz
Lesnowolski - 21.12.2019 / 06:24, *.inetia.pl

Karbownik zawinil Majeckiego powiesili

odpowiedz
MAKEN - 21.12.2019 / 06:10, *.252.7

Zagłębie L. grało w 12 zawodników. Vuko grał w Zagłębiu. Zmiany imponujące :(

odpowiedz
Krzysiek Grabski z Warszawy - 21.12.2019 / 05:55, *.centertel.pl

Szkoda.
No,ale taki jest sport.
Będzie dobrze.
Wierzę w to.

odpowiedz
Tomasze72 - 21.12.2019 / 05:35, *.55.176

Mam wrażenie że we wszystkich straconych bramkach macza palce Wieteska

odpowiedz
HUgon - 22.12.2019 / 22:48, *.vectranet.pl

@Tomasze72 : Widziałeś jak zareagował Majecki usiadł na dupie i to jest bramkarz LEGII .Najgorszy od dekady.

odpowiedz
Wiadomości⚽️Legia - 21.12.2019 / 04:31, *.155.199

Z boisku zeszli Kante oraz Niezgoda, a poradzili się na nim Walerian Gwilia oraz Kacper Kostorz, który nie wnieśli zbyt dużo. W 82. minucie lubinianie wyszli na prowadzenie. Damjan Bohar dostał podanie ze środka pola, huknął w kierunku bliższego słupka, kompletnie zaskakując Majeckiego. Przy tej akcji nie popisał się Wieteska, który nie upilnował biegnącego obok niego Słoweńca.

odpowiedz
MKS_1948 - 21.12.2019 / 04:01, *.centertel.pl

Fortuna kolem sie kreci . W Pewnym momencie pewny mistrz dla Legii ale czulem ze to tak nie bedzie ... az 5 pkt przewagi . To sie nie moglo udac . Czuje duch fryzjera znowu. Pozdrowienia ze Szczecina . Heja MKS hej CWKS

odpowiedz
Trampek - 21.12.2019 / 17:22, *.net.pl

@MKS_1948: Po dzisiejszym wyniku w meczu :
Lechia Gdańsk
0 - 3
Raków Częstochowa przyznaję ,że w swoim stwierdzeniu masz 100 % racji .

odpowiedz
Wolfik - 22.12.2019 / 00:37, *.mm.pl

@Trampek: Gdybyś Kolego oglądał ten mecz, miałbyś zapewne nieco inny pogląd na sprawę. Wygrana Rakowa jak najbardziej zasłużona.

odpowiedz
Cult and Friends - 21.12.2019 / 03:53, *.155.199

To Samo było w końcòwce ostaniego straconego Mistrza!oby to dobrze rozkminić co było powodem porażki,.,,,,,,inie panikować Ludzie!

odpowiedz
peru123 - 21.12.2019 / 02:21, *.chello.pl

no cóż, to jest tylko polska liga, wszędzie amatorzy to i wyniki ogólnie amatorskie, w sumie niestety jesteśmy najbardziej w czarnej d. bo mamy kilka krotnie większy budżet niż reszta tej amatorki, więc cieszmy się z ... , szkoda , ale z taką grą to tylko i wyłącznie nasza extra klasa i puchar , ewentualnie 3 runda przedwstępna jakieś tam europejskiej wstępnej wschodniej lgi którą stworzą dla naszej ligi abyśmy gdzieś wygrali i tak nam się to nieuda

odpowiedz
Mat88 - 21.12.2019 / 02:03, *.kbt.pl

...mecz, jako bardzo cenne doświadczenie, tzn. nie ma już wątpliwości, że Legia ma w tym momencie TYLKO dwóch środkowych obrońców, na odpowiednim poziomie tj.: Jędza i Lewczuk.
Przypominam tylko o statystykach z pierwszych meczów początku sezonu: gdy grał Lewczuk i Jędza na środku obrony, to Legia w ośmiu meczach z nimi w składzie straciła bramek, sztuk ....JEDNA.
Ostatni mecz Wieteski w składzie, to mecz z Pogonią zakończony wynikiem 1-3 "w plecy". Po tym usiadł na ławce, w trzech kolejnych meczach Legia straciła w nich bramek ...sztuk ....0...!!!

Absolutnym fundamentem Drużyny jest środek obrony. Gdy jest spokój z tyłu, to Drużyna kreuje z dużą pewnością siebie, całe multum sytuacji.

Tak było za.. Gawary i Sikorskiego (Andrzeja, bo Witek grał z przodu :-)) na środku obrony, ...tak było za Zielka i Bereta..., i tak jest teraz, gdy gra Lewczuk z Jędzą na środku obrony.
Obejrzyjcie powtórki obydwu akcji, po których straciliśmy bramki. Tam jest klarownie pokazana różnica w zachowaniu Astiza i Wieteski. Do Iniakiego nie mam pretensji, On już co miał zrobić najlepszego dla Legii, jako zawodnik, już zrobił i zawsze będę miał dla niego ogromny szacunek. Na Wieteskę po prostu trzeba znaleźć "szczęśliwego nabywcę" i życzyć mu "szczęścia na nowej drodze życia".

LEGIA MISTRZ !!!!!!!!!!!!

...a na wiosnę Legia nie będzie słabsza, gwarantuję to Wam ...

odpowiedz
an - 21.12.2019 / 07:39, *.centertel.pl

@Mat88: Beret nie grał na środku!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 21.12.2019 / 08:05, *.chello.pl

@Mat88: Chłopie, jeśli na tą g®, masz tylko jeden szczek "Wieteska", to idź na squasha. Zawiodła cala druga linia! Karbownik jest znakomity, al lewym obrońcą nie jest, a musiał grać przeciwko najlepszym skrzydłowym w lidze. A Białka, to kupiłbym za każde pieniądze.

odpowiedz
Mat88 - 30.12.2019 / 05:04, *.t-mobile.pl

@an: Marek Jóźwiak grał na środku obrony.

odpowiedz
bat - 21.12.2019 / 01:15, *.orange.pl

Demobil przeciw mobilizacji? buki nie buki? Nie, Legia była gorsza i wszystkie jej słabości zostały obnażone. Środek pola nie istniał. Nie miał kto rozegrać piłki. Już w meczu z Płockiem Furman pokazał, jak się nakrywa czapką naszą pomoc. Brak tej drużynie wyraźnego lidera i wartościowych zmienników. Poza tym, motoryka była na fatalnym poziomie. Lubin był szybszy i taktycznie pod Legię świetnie ustawiony. Grali na Karbownika, który nie miał wsparcia, i udowodnili, że chłopak jeszcze wiele się musi uczyć.

odpowiedz
Michael Glue - 21.12.2019 / 00:54, *.centertel.pl

Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonic...
Wałek, gruuuube miliony fortunka dziś przyjęła pier...nac kupony, tasiemki, kombi srombi dajmy na to nawet 500.000 osob. Gdzie wiadomo ze większość nie gra za 5zl. WSTYD. CHAŁWA Z WYNIKAMI, LEGIA TO MY NIE WY!

odpowiedz
XXX - 21.12.2019 / 08:28, *.t-mobile.pl

@Michael Glue:
Nasz nieomylny postawił na Roche krzyk , ma swoich puli Gvilla "Zidan" Legii , parodia z tym piłkarzem .Trener sam przegrał ze sobą i własną butą .Karbo do pomocy Rocha na jego pozycję ,Luqnias na 10 , Kostosz skrzydło z przymusu !

odpowiedz
zdegustowany - 21.12.2019 / 09:29, *.t-mobile.pl

@Michael Glue: Wy to Legia? A co wy robicie dla klubu?Tylko krytykować potrafisz i to w necie bo na bilet ci szkoda kasy...

odpowiedz
Michael Glue - 23.12.2019 / 11:54, *.centertel.pl

@zdegustowany: a skąd wiesz ze nie pisałem tego wracajac z wyjazdu? A nie wiesz ze telefony posiadają internet? My to Legia? Od kiedy to zawodnicy tworzą klub a nie jego kibice? Idź spać

odpowiedz
kiki - 21.12.2019 / 00:54, *.chello.pl

przy 1:0 sie wpuszcza Roche za Karbo, i za niezgode Stolarskiego i Veso na skrzydelko i bylaby wygrana a tak to trener bez podstaw wiedzy, dajcie mu Football Managera to i tam by sobie nie poradzil

odpowiedz
Piotr - 21.12.2019 / 00:51, *.centertel.pl

No i wróciliśmy na Ziemię

odpowiedz
cebulasz - 21.12.2019 / 00:49, *.chello.pl

no mozna mlodych wpuszczac jak sie 3:0 wygrywa a nie jak remis lub marne 1:0 z przewaga przeciwnika, Vuko sam sobie zgotowal przegrana mogl wygrac, mogl nawet zremisowac, ale sciaganie Kante czyli jednego z lepszych na boisku po stonie Legionistow bylo strzalem w kolano, doprawil w drugie kolano sciagajac Niezgode i wynik gotowy, a nie ma co narzekac ze w obronie Astiz bo Wieteska zagral o niebo gorzej od Emeryta

odpowiedz
Zimny - 21.12.2019 / 00:16, *.mm.pl

Co do tych zmian w 2 połowie, nie chcę stawać w obronie Vuko, ale spójrzcie na to tak: Kiedy, jak nie teraz, mamy robić tego typu zmiany, żeby wsadzać młodych "na konia"? Czyli przy niekorzystnym wyniku dawać im pograć pod PRAWDZIWĄ presją, żeby się do tego przyzwyczajali. Myślę, że dzisiaj Rosołek i Kostorz nauczyli się więcej niż przez rok grania w rezerwach. Poznali, co to znaczy próbować dźwignąć wynik i jestem pewien, że to zaprocentuje, bo na razie, oczywiście, nie widać jeszcze po nich piłkarskiej dojrzałości. Ale jej nie widać też po Wietesce, co może bardziej martwić. Geriatryczny środek obrony Jędza + Lewczuk na ligę starczy jeszcze przez sezon lub dwa, ale w Europie będą weryfikowani. Nie mamy niestety przyszłościowych stoperów...

odpowiedz
Ibis - 21.12.2019 / 01:08, *.chello.pl

@Zimny: po przeczytaniu Twojego wpisu, po prostu się zagrzałem. Mam nadzieję, że nie byłeś w pełni świadom tego co napisałeś, szczególnie w temacie zasadności wpuszczania młodych przy tak marnym wyniku i grze naszych "seniorów" pod batutą zacnego Vuko?!

odpowiedz
Zimny - 21.12.2019 / 14:49, *.mm.pl

@Ibis: Byłem świadom i nie ma co się denerwować. Czy wyobrażasz sobie sytuację, że na koniec sezonu, w meczach decydujących np. Niezgoda łapie kontuzję, Kante pauzuje za kartki i kto ma zagrać w tym ataku? Rosołek musi właśnie dostawać takie szanse, w trudnych momentach, żeby się otrzaskać. A kiedy, jak nie teraz, gdy i tak mamy lidera i jest szansa oszczędzić Kante i Niezgodę? Naprawdę chciałbyś być w sytuacji Vuko, kiedy w decydującej fazie sezonu zostanie z żółtodziobami, nieogranymi pod presją? Myślisz, że Miodek kupi mu jakiegoś snajpera, jak Niezgoda zostanie w klubie?

odpowiedz
Ja! - 20.12.2019 / 23:51, *.tpnet.pl

Trochę na spokojnie. Czy Legia mogła dziś wygrać? Nie!!! Nie, nie, nie, po stokroć nie!!! Tego nikt by nie zniósł. Ani Amica, ani Pogoń; ani historia ludzkości, ani nawet sam Bóg. Więcej - tego nie zniosłaby nawet sama Legia! Wyobrażacie sobie, że Legia po 20 kolejkach ma nad drugą drużyną AŻ 5 punktów przewagi? Ja sobie tego nie wyobrażam. To czysta fantasmagoria. Świat by się zawalił. 5 punktów przewagi po 20 kolejkach nad drugą drużyną może mieć beniaminek górnik, może mieć Lechia, może mieć Piast, może mieć Jagiellonia, może mieć nawet Termalica, ale NIGDY nie Legia! Ale głowa do góry! Legia wygra przecież ligę, oczywiście w męczarniach, oczywiście w ostatniej kolejce, oczywiście grając jak drużyna podwórkowa, drżąc o wynik do ostatniej sekundy i osiągając ostatecznie nad wicemistrzem przewagę najwyżej 1 punktu. Tradycyjnie. Więcej nie można oczekiwać.

odpowiedz
Smith. John Smith. - 20.12.2019 / 23:39, *.vectranet.pl

Święta, Święta i Po Vuko... Bye!

odpowiedz
Jordan - 20.12.2019 / 23:29, *.chello.pl

...i jeszcze jedno. Nigdy nie wskoczymy na poziom choćby słabego europejskiego przeciętniaka i nigdy nie będziemy osiagać jako takich wyników w Europie jeśli przy Ł3 wciąż będzie na czasie minimalistyczne myślenie na zasadzie: jak przegramy to nic bo i tak bedziemy mieli lidera. Otóż dziś nastąpiło podsumowanie amatorszczyzny legijnego kopania się po czole. Ściągamy kluczowych zawodników, może się uda dowieźć prowadzenie jak najmniejszym nakładem a jak przegramy to nic się nie stanie. Niestety nie pykło. Meczyk oddany, zamiast komfortowych 5 punktów przewagi dzięki, którym na starcie wiosny można było sobie pozwolić na odważną nawet ryzykowną ofensywną grę...są 2 i znów trzęsawka. Brak komfortu psychicznego bo hołduje się w 32 lidze Europy MINIMALIZMOWI. Tacy właśnie amatorzy i pseudokopacze bez ambicji są potem jeb...ni (dosłownie w pucharach). To jest rodzime myślenie w które wpisuje się słynna wizja Mioduskiego. Teraz już tylko czekamy w ramach uzupełnienia na wytransferowanie z klubu zimą Niezgody i innych kluczowych grajków i sciągnięcie za darmo obiecujących talentów z 3ciej ligi luksemburskiej. Amen!

odpowiedz
oLaf - 21.12.2019 / 01:18, *.vectranet.pl

@Jordan: ten dodatek bezbłędny - taką słabiutką ligę to powinniśmy dominować a w LE grać co roku na luzie, a my ledwo-ledwo co roku w ostatniej kolejce modlimy się o wygraną i "jakoś to będzie"... słabo.

odpowiedz
M3 - 20.12.2019 / 23:28, *.ip-point.pl

Wstyd mi za ten wynik. Przegraliśmy wygrany mecz.

odpowiedz
Jordan - 20.12.2019 / 23:27, *.chello.pl

Doskonałe podsumowanie rundy by niepoprawni optymiści nie odlecieli za bardzo. Stara dobra Legia, stary dobry Vukovic, stary dobry Majecki-nie trawię gościa. Dużo cierpliwości trenerze Dowhań bo to diamencik nie jest jak Pana poprzedni podopieczni. Vukovic klasyczny sabotażysta. Ściagać kluczowych zawodników ofensywnych na koniec rundy?? Po co?? By byli wypoczęci... przy wigilijnym stole?! To kompromitacja by ekipa aspirująca do mistrzostwa Polski nie miała średniej po 20stu kolejkach 2pkt na mecz. To absolutne minimum przyzwoitości. Żenada. Wesołych Świąt

odpowiedz
Grzegorz - 21.12.2019 / 12:12, *.chello.pl

@Jordan: mialem kiedys ziomka na odwyku w ośrodku na kolskiej opowiadal mi o typku o ksywce jordan ktory byl cieply. Jak dostal przepustke to pudrowal nosek zaczeli sie z niego śmiać obrazil sie i nie wyszedl ;)

odpowiedz
antek - 20.12.2019 / 23:17, *.amazonaws.com

tydzien temu byl cacy ludzie sie nie zmieniaja

odpowiedz
Arek - 20.12.2019 / 23:17, *.tpnet.pl

Szkoda, bo ja uważam, że mimo wszystko tej porażki można, nawet trzeba było uniknąć. No i Vuko przekombinował z tymi zmianami. Na co, poco? Zszedł Kante i przodu nie było.

odpowiedz
rad - 20.12.2019 / 23:57, *.chello.pl

@Arek:
Bo Kante prosty chłopak jest i nie zrozumiał o co chodzi z kursem 1:15 i prezentami świątecznymi , więc musiał zejść

odpowiedz
Pol - 20.12.2019 / 23:12, *.t-mobile.pl

Uhahaha uhaha

odpowiedz
miL) - 20.12.2019 / 23:08, *.centertel.pl

Wieteska masakra ..

odpowiedz
Axy - 20.12.2019 / 23:07, *.centertel.pl

Tydzień temu niejacy PLK , Mamut i Pacho piali z zachwytu po meczu z Płockim. Chociaż pisałem źe nie ma się co podniecać bo liga jest tak gowniana że to żaden wyczyn. No trzej geniusze czekam na komentarze. Chwalcie swego trenerka

odpowiedz
:D - 20.12.2019 / 23:44, *.orange.pl

@Axy : śmieszna kibicka jesteś

odpowiedz
PLK - 20.12.2019 / 23:06, *.cyfrowypolsat.pl

Pierwsza połowa była ok. Druga dramat!!!

odpowiedz
Vuko=Pinokio - 21.12.2019 / 00:43, *.master.pl

@PLK: dobrze, że to nie hokej

odpowiedz
zaba285 - 20.12.2019 / 23:04, *.lukman.pl

im jestem starszy i im więcej tego oglądam to mam wrażenie, że oni zwyczajnie robią nas w ch... i bukmaherka rządzi tą ligą :( zdjęcie 2 napastników przy 1:1? pier... żart

odpowiedz
bolo - 20.12.2019 / 23:03, *.105.249

Geniusz prawie-trenera dał znać o sobie.Coś mało na forum tych piewców którzy ostatnio tak się zachwycali tym wf-istą. Nawet nie przypuszczałem że tak krótko będę czekał na to że będziecie po nim jechali. Ja zdania swojego nie zmieniam,twierdzę od dawna że Legii potrzebny jest trener. Tak ,trener a nie ktoś uczący się na żywym organizmie. Legia ma historię,potencjał,zawodników by zmiatać w polskiej lidze wszystkich po kolei. Zamiast tego mamy to co mamy. Boleję nad tym co piszę ale rzeczy należy nazywać po imieniu.

odpowiedz
filand - 20.12.2019 / 23:40, *.t-mobile.pl

@bolo:
Czekam kiedy towarzysz Vuković przez pomyłkę nazywany trenerem wymyśli zagrać ostatnie 20 minut bez napastnika oraz bez BRAMKARZA. Czekam cierpliwie..

odpowiedz
Filip - 20.12.2019 / 23:00, *.111.202

Kibiceeeeee. Koniec nagonki na Vuko. Bedzie mistrz. Myslcie czy bedzie awans do grupy LE. To byl mecz typu musi byc 2:1. Jak ma byc 2:1 to tak bedzie. Jestem uczciwy

odpowiedz
atmosferic - 20.12.2019 / 22:59, *.orange.pl

Ile jeszcz bedzie antygral w Legii wieteska i astiz? co oni ku...a robia w ogole w tym klubie?

odpowiedz
WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY... - 20.12.2019 / 22:59, *.play-internet.pl

Fortuna

odpowiedz
As - 20.12.2019 / 22:58, *.chello.pl

Klasyczny wałek u buka w zakładach na żywo.
Kurs w przerwie na Zagłębie 15
Kto oglądał ten widział ta parodie!
Bez wstydu!

odpowiedz
Hugon - 20.12.2019 / 22:57, *.vectranet.pl

Co ten gamoń zrobił z tymi zmianami gorszego taktyka to chyba nikt nie widział.Kante od dawna w LEGII robi całą robotę a ten imbecyl go zmienia.I znowu wszyscy dziennikarze się śmieją.Nawet nie miał odwagi po meczu podejść i porozmawiać,bo wiedział że go zapytają o Kante i Niezgode. Burak sam sobie strzelił w kolano.

odpowiedz
Tagi - 20.12.2019 / 22:56, *.vectranet.pl

Oni w ogóle dojechali do Lubina ???
Kto spacerował po murawie w koszulkach Legii , myśląc już chyba o urlopach ???
Czy trener Vuko , patrząc na zmiany był w stanie wskazującym jeszcze przed świętami ?
Poziom tej , CAŁEJ ligi jest żałosny.
Jeśli o mnie chodzi , chyba nie dojdzie do tego , że po dwóch tygodniach przerwy zatęsknie za eklapą , jak to bywało stosunkowo niedawno.

odpowiedz
Tom - 20.12.2019 / 22:55, *.tpnet.pl

Czyżby jakiś zakład poszedł?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 20.12.2019 / 22:55, *.btcentralplus.com

MIODUSKI OUT !!!!, MIODUSKI OUT !!!!, MIODUSKI OUT !!!! FU MIODUSKI !!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
DawidL - 20.12.2019 / 22:54, *.play-internet.pl

Jeden słabszy mecz i już hieny wylewają swoje szambo w komentarzach .Strasznie was musiały te dobre mecze boleć (L)

odpowiedz
Pit - 20.12.2019 / 23:27, *.net.pl

@DawidL: idioto,zamknij buzię.

odpowiedz
WojtasBB - 20.12.2019 / 22:53, *.mm.pl

Pamietam, jak Czerczesow chcial wzmocnien. Wowczas prezesi wmawiali wszystkim, ze ma dwie równorzędne jedenastki. W przedostatnim meczu zagral ta druga jedenastka i nie dalo sie tego oglądać. Dopiero w ostatniej kolejce przyklepal mistrza podstawą. To nie było oszczędzanie pilkarzy, tylko swoisty performance.
Może i dziś było podobnie. Może juz są kupcy na napastników, a prezes wmawia, że bez Niezgody można grać o mistrza. Może Vuko celowo chciał pokazać, jak bardzo Miodek się myli?

odpowiedz
olew - 20.12.2019 / 22:51, *.vectranet.pl

dziwne zmiany, słabiutka Legia, szkoda

odpowiedz
olka w - 21.12.2019 / 13:24, *.vectranet.pl

@olew: chłopie i w 700 kg by nie zagrali głupoty

odpowiedz
atmosferic - 20.12.2019 / 22:50, *.orange.pl

5 punktow przewagi by by bylo za duzo, Vukovic zakazal wygrywac.

odpowiedz
S P R Z E D A W C Z Y K I - 20.12.2019 / 22:49, *.chello.pl

J/W
W prezencie pod choinkę..

odpowiedz
filand - 20.12.2019 / 22:49, *.t-mobile.pl

Mamy lidera. Nie mamy trenera. Genialny strateg trenerski niejaki towarzysz Vuković postanowił Zagrać bez napastników. Czy następny pomysł to gra bez bramkarza. Po numerze z Kulenoviciem w Glasgow myślałem,że ten geniusz nic głupszego nie wymyśli. Pomyliłem się. MIODUSKI wyprostuj loczki... Jaja na Boże Narodzenie. Tylko gwarantuje Legia Warszawa.

odpowiedz
Błażej - 20.12.2019 / 22:45, *.orange.pl

Wieteska ośmieszony przez Bohara dwukrotnie, słaby Astiz, słaby Vesović, słaby Majecki, fatalni zmiennicy Gwilia i Kostorz. Luquinhas na skrzydle traci swoje zalety. Niezgoda poza bramką też słabo. Jedynie Kante i Wszołek na poziomie, no ale to było za mało. Tym co zrobił Vuković w drugiej połowie powinna zająć się prokuratura.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 20.12.2019 / 22:44, *.chello.pl

Dobrze żarło, ale zdechło. Świetny mecz Lubina. Zauważyłem, że oni mają na ławce trenera! Sevele, czy jakoś tam. Nie wiedziałem ,że tak można.

odpowiedz
Luka - 20.12.2019 / 22:44, *.chello.pl

Ku.wa, ku.wa, ku.wa!
Jak powrót do pseudogry.

odpowiedz
W(L) - 20.12.2019 / 22:41, *.chello.pl

Śmierdząca sprawa z tymi zmianami , jak się podłożyli to trzy im w cztery a jeśli trenerio na taki fenomenalny pomysł wpadł to pokazał swój kunszt jakby 4-0 prowadzili i zmienia dwóch napastników...

odpowiedz
Ja! - 20.12.2019 / 22:41, *.tpnet.pl

Czy jest lekarz na sali?
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/mateusz-wieteska-liczy-na-udane-zakonczenie-roku/jp08wdf

odpowiedz
Błażej - 20.12.2019 / 22:41, *.orange.pl

A personalnie - Wieteska dwukrotnie ośmieszony przez Bohara, słaby Astiz, słaby Vesović, słaby Majecki. Słabiutcy zmiennicy - Gwilia i Kostorz. Słabo Luquinhas, niestety jeśli nie gra w środku pola traci swoje zalety. Na swoim poziomie jedynie Kante, którego bóg raczy wiedzieć po co Vuković zdejmował i Wszołek.

odpowiedz
Fortuna zakłady bukmacherskie - 20.12.2019 / 22:40, *.plus.pl

wesołych świąt drodzy gracze!

odpowiedz
Hiszpan - 20.12.2019 / 22:39, *.play-internet.pl

Piękny prezent na święta. Smród pozostanie na lata za to co zrobiliście w 2 połowie???? Mam nadzieję że kiedyś wyjdzie prawda na jaw...

odpowiedz
Błażej - 20.12.2019 / 22:38, *.orange.pl

Tym co zrobił Vuković w drugiej połowie powinna zająć się prokuratura...

odpowiedz
Hiszpan - 20.12.2019 / 22:53, *.play-internet.pl

@Błażej: I mam nadzieję że tak się stanie. Piłkarski poker 2. Śmierdzi na kilometr. Pinokio każdą zmianą pilnował żeby Legia przypadkiem nie postawiła się zagłębiu. Wstyd trenerze.

odpowiedz
Szyszko - 20.12.2019 / 22:38, *.plus.pl

Co to k... było? Kpina z kibiców czy ktoś u buka zagrał?

odpowiedz
Amir - 20.12.2019 / 22:55, *.play-internet.pl

@Szyszko: zadałeś mordo pytanie i odrazu dałeś odpowiedź! Brawo

odpowiedz
Szyszko - 21.12.2019 / 04:59, *.chello.pl

@Amir: odpowiedzi dałem dwie mordo tylko ciekawe czy obie równocześnie mają zastosowanie

odpowiedz
artic - 20.12.2019 / 22:38, *.t-mobile.pl

Pogon- Korona i Legia'- Zaglebie mecze smiech na sali jak dalej sponsorami beda sts bukmachesy i inne fortuny
ny i wlascicielami beda klubow beda biedaki to ...ui z tej Polskiej pilki bedzie.

odpowiedz
tomiacab - 20.12.2019 / 23:21, *.play-internet.pl

@artic: otóż to. Co to za legane bukmahery, kiedy inne tego typu strony są nielegalne? To już samo za siebie mówi, jakie to uczciwe firmy działają na polskim rynku. Sponsoring polskiej piłki przez firmy bukmacherskie, to jawna i legalna łapówa, za bycie uznanym jako "legalny bukmacher". No bo bet365, to już nielegalni oszuści są przecież.

odpowiedz
Krasnal - 20.12.2019 / 22:37, *.telkab.pl

Śmierdzi bukiem na kilometr... to kolejny mecz przed zimą przegrany...

odpowiedz
Yorick - 20.12.2019 / 22:37, *.orange.pl

No i niestety tak jak pisałem był trudny mecz, bez stoperów obrona Legii ma duże problemy.
Natomiast Legia jest liderem, a nicki Mariusz Wąziutko, Młody i Pol do notesa będzie na kolana chamy jak Vuko wygra mistrza.

odpowiedz
tomiacab - 20.12.2019 / 22:58, *.play-internet.pl

@Yorick: No, bo akurat zdobycie mistrza Polski z Legia, to wieki wyczyn trenerski jest.

odpowiedz
bolo - 20.12.2019 / 23:12, *.105.249

@Yorick: Podobno wiara czyni cuda. Podobno.

odpowiedz
Hahah - 20.12.2019 / 22:36, *.master.pl

"Nie poddawaj się"

odpowiedz
Jimmy L - 20.12.2019 / 22:36, *.t-ipconnect.de

Druga polowa ustawiona u buka

odpowiedz
Bukmacher - 20.12.2019 / 22:36, *.chello.pl

@@@
Bardzo duży smród po tym meczu...
2 połowa najzwyczajniej opuszczona a każda kolejna zmiana to osłabienie zespołu.
Takie swinstwa przed Świętami WSTYD!

odpowiedz
jim - 20.12.2019 / 22:36, *.orange.pl

Pierwsza połowa można powiedzieć że bardzo dobra ale na drugą zapomnieli już wyjść, chyba pojechali już na urlopy. Srodkowi obrońcy to dzisiaj kompletna kompromitacja ale i gra obronna też bardzo słabo.

odpowiedz
Ropa(L) - 20.12.2019 / 22:36, *.digiweb.ie

Vukovic i jego dzisiejsze decyzje to śmiech na sali. Udowodnił tylko to jakim jest amatorem. Astiz i Wieteska vel drewniak udowodnili że dla nich max to grzanie ławy lub gra w 2. Słabe zakończenie panowie. Szkoda

odpowiedz
filand - 20.12.2019 / 22:35, *.t-mobile.pl

Mamy lidera. Nie mamy trenera. Genialny strateg trenerski niejaki towarzysz Vuković postanowił Zagrać bez napastników. Czy następny pomysł to gra bez bramkarza. Po numerze z Kulenoviciem w Glasgow myślałem,że ten geniusz nic głupszego nie wymyśli. Pomyliłem się. MIODUSKI wyprostuj loczki... Jaja na Boże Narodzenie. Tylko gwarantuje Legia Warszawa.

odpowiedz
Kiel - 20.12.2019 / 22:35, *.t-mobile.pl

Zmiany były kuriozalne jak i cała druga połowa. Generalnie wszystko wróciło szybko do normy. Wieteska to poziom Gruzina. Nieporozumienie. Sześć porazek to parodia. Wszystko to jest na glinianych nogach i w każdej chwili może się rozlecieć. No, ale może jakoś się uda.

odpowiedz
anty vuko - 20.12.2019 / 22:34, *.tpnet.pl

Dno dna. Beznadzieja na boisku i na ławce trenerskiej. Razem z antytrenerem pogonic z Legii bramkarzyne i Wieteske. Nie wspomne o gruzinie. Tego co dzialo sie w drugiej polowie nie dalo sie ogladac. Gwiazdeczki myslaly, ze przeciwnik ukleknie i poprosi o najnizszy wymiar kary. Debil na lawce w sobie tylko wiadomy sposob zareagowal na ta beznadzieje. Potwierdzil w moim odczuciu swoja trenerska bylejakosc.

odpowiedz
Motyl - 20.12.2019 / 22:33, *.plus.pl

no i to co pisałem w newsie pt. "Bukmacherzy: Zrobią prezent pod choinkę?". Od kilkunastu lat za każdym razem jak jest taka sytuacja, że można odskoczyć to zawsze drużyna przegrywa. JEdna wielka korupcja i oszustwo, ewidentnie w 2 połowie nie chciało im się już atakować, dorabiają hajs nieudacznicy od kilkunastu lat, a wy łazicie na ich mecze i zbijacie piątki, kiedy w końcu się ockniecie? Ten proceder zawsze był i będzie trwał. Ekstraklasa polega na dorabianiu dlatego każdy z piłkarzyn ma w d...ie trenowanie i większość chleje i chodzi do burdelów i kasyn dlatego wszyscy są słabi i nie potrafią prosto kopnąć piłki, a wałki powodują, że każdy wygrywa z każdym.

odpowiedz
jaca - 20.12.2019 / 23:10, *.orange.pl

@Motyl: tak to wygląda

odpowiedz
Gizior - 20.12.2019 / 22:33, *.alfa-system.net

Trener baran i drużyna bez jaj super że ktoś skoczył do guldana jak naparzal z zivcem młodego Polaka z legii... Każdy gra pod siebie... Mistrzowska taktyka trenerze.

odpowiedz
Wwa - 20.12.2019 / 22:33, *.centertel.pl

Co to było trener odleciał nie pierwszy raz w tej rundzie dużo pracy i zmian w składzie przed nami

odpowiedz
pjoter - 20.12.2019 / 22:32, *.amazonaws.com

Czy ktos wie,czemu Bałkanović zdjął obu napastników???Co poeta miał na myśli??? Co musi się stać, by ten delikwent został wytransferowany z Łazienkowskiej???Obłęd....Luki, Gvilla oraz Martins cienko, pan golkiper też mógł się lepiej zachować przy golu nr.2.....Mogło być 5 punktów przewagi, a jest 6 porażek...Nic, Wesołych Świąt dla Nas wszystkich, oby Nam się:)

odpowiedz
Do zorientowanych - 20.12.2019 / 22:31, *.t-mobile.pl

Jaka liga, taki lider, nic dodać, nic ująć... Całym sercem z Legią, ale słabo to widzę

odpowiedz
Ziomek - 20.12.2019 / 22:30, *.oxynet.pl

Jak się ma na obronie oldboje (astiz) i Wieteska co powinien grać w klasie B to się meczu nie wygra! Ps. Vuko dzisiaj zmiany nie wypalily! Przegrała ni ni mecz.

odpowiedz
AM Legia forever - 20.12.2019 / 22:30, *.chello.pl

Majecki...... dziękujemy za 0 pkt

odpowiedz
ypsylon - 20.12.2019 / 22:30, *.orange.pl

Po piłkarsku to można powiedzieć że zapomnieli wyjść z szatni na 2 połowę. A tak bardziej po ludzku: to żebyście się piłkarzyki zesrać do wakacji nie mogli, za tak perfidne podłożenie się!!!!!! Gamonie jak zwykle święta zepsują :/

odpowiedz
dejne3 - 20.12.2019 / 22:37, *.plus.pl

@ypsylon: Tak bArizona mądre stwierdzenie, 19 minut po przerwie zero gry zręcznościowe strony Legii. I te dziwne zmiany to doprowadziło do dzisiejszej porażki.

odpowiedz
Wstyd - 20.12.2019 / 22:30, *.47.34

No i co?
Niech ktoś powie że to nie była ustawka pod buka?!?!!!
Nasz super treneiro zdejmuje dwóch napastników żeby przypadkiem czegoś nie strzelili
Napluli w twarz kibicom
Kolejny raz...

odpowiedz
ZX spectrum - 20.12.2019 / 22:35, *.vectranet.pl

@Wstyd: Oczywiście że tak było, pudel ma na wypłaty

odpowiedz
Renia - 20.12.2019 / 22:29, *.centertel.pl

Wieteska to już nigdy więcej nie powinien zakładać koszulki Legii
Chłopak robi straszne błędy, a podaje tak jakby był niewidomy.

Zmiennicy bardzo słabo...

odpowiedz
Odpowiedzcie sobie sami - 20.12.2019 / 22:29, *.chello.pl

Kurs na zaglebie i raport fimansowy. Przypadek?

odpowiedz
PAB(L) O - 20.12.2019 / 22:29, *.t-mobile.pl

Ale zmiany, niby się człowiek łudzi że idzie to w dobrym kierunku i taki mecz weryfikuje... Lubin dużo więcej sytuacji, my zero gry, dosłownie zero, żal patrzeć. Masakra, ciekawe o powie treneiro

odpowiedz
Hiszpan - 20.12.2019 / 22:28, *.play-internet.pl

Vukovic dał dziś mega dupy. Emeryt z Hiszpanii i paralityk Wieteska dokończyli dzieła. Amen.

odpowiedz
6 Porażek - 20.12.2019 / 22:28, *.chello.pl

.
.
I to są fakty..
Ustawienie Vuko sabotaż, to samo zmiany!
Wieteska Dno dna!

odpowiedz
Wawa - 20.12.2019 / 22:28, *.124.248

Aztis i witeska dno i tragedia
Ale zmiany wykonane przez Pinokia
To don Vuko odejdź
Nie masz pojęcia

odpowiedz
hehe - 20.12.2019 / 22:27, *.vectranet.pl

wiedzialem ze jak przyjdzie porazka to nagle WUKOWICZ SABODARZYZDA, oj dzieciaki dzieciaki. a co do tego meczu, nie rozumiem zmiany kante i niezgody. zdarza sie, szkoda.

odpowiedz
bbbuuuhhhaaaahhhhhaaaaa - 20.12.2019 / 22:32, *.chello.pl

@hehe: Chyba synku jesteś młodziutki,to i przyzwyczajony do notorycznego SABOTOWANIA tego klubu przez zakłamanego pinokia i jego poprzedników,więc dla ciebie nic wielkiego się nie stało.
To jest Legia,a nie jakaś amica.
Tu nie ma miejsca na 6 porażek...........na razie 6.....jeszcze większość sezonu przed nami i tymi niedojdami

odpowiedz
Kamień - 21.12.2019 / 07:42, *.chello.pl

@bbbuuuhhhaaaahhhhhaaaaa: masz racje, ale czepnę się :) zostało 17 spotkań - to nie większość :)

odpowiedz
POL - 20.12.2019 / 22:27, *.chello.pl

Pinokio...........drewniana parówo..........ZNOWU przegrałeś.
Zabieraj ze sobą drugą drewnianą parówę wieteskę i wypad................oszczędź resztkę godności naszego klubu.........ODEJDŹ NIEDOJDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
KibicL - 20.12.2019 / 22:27, *.vectranet.pl

Takie zmiany jak zrobił Vuko to robi się przy wyniku 3:0 na kwadrans przed końcem. Nadal podtrzymuje, że z niego trener jak z koziego tyłka organki.

odpowiedz
Zeni - 20.12.2019 / 22:27, *.chello.pl

Podziekujcie Astizowi (bramka 1) i Wietesce (bramka2)... PARODIA !!!!!

odpowiedz
Paweł - 20.12.2019 / 22:26, *.artexim.pl-81-219-240-2

nie rozumiem zdjęcia podstawowych napastników ,jakbyśmy 4-0 prowadzili-jest ktoś w stanie mi to wytłumaczyć?

odpowiedz
Hakon - 20.12.2019 / 22:29, *.plus.pl

@Paweł: tez chcialbym to wiedziec

odpowiedz
Mm - 20.12.2019 / 22:29, *.mm.pl

@Paweł: są na sprzedaż

odpowiedz
Paweł - 20.12.2019 / 22:34, *.centertel.pl

@Paweł: do tej pory mysle o co taM chodzilo.wydaje mi.sie ze najprostsza odpowiedza jest po to by nie wygrac meczu.jak mozna wpuscic 3 gosci nie ogranych gdzie chce sie wygrac mecZ.

odpowiedz
Hakon - 20.12.2019 / 23:00, *.plus.pl

@Paweł : chyba tak dobrze ze choc u buka postawilem na zaglebie... Szkoda ze malo kasy

odpowiedz
Wacha(L) - 20.12.2019 / 22:26, *.ip-point.pl

Vuko czemu takie głupie zmiany?
Szkoda punktów, takie mecze trzeba wygrywać...
Przegrana przez głupotę...

odpowiedz
(L) - 20.12.2019 / 22:26, *.t-mobile.pl

Stoperzy bo bramce i dziękuję

odpowiedz
Mariusz Wąziutko - 20.12.2019 / 22:25, *.chello.pl

Nieudacznik wukowicz i paralita majecki wont z Legii!!!

odpowiedz
mlody - 20.12.2019 / 22:25, *.chello.pl

Sabotażysta Vukovic

odpowiedz