fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Zagłębiem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W Lubinie piłkarze Legii byli w posiadaniu piłki przez 49 procent czasu gry. To gospodarze oddali więcej strzałów, przebiegli więcej kilometrów i przede wszystkim zdobyli więcej bramek. Najszybszy w ekipie ze stolicy był Marko Vesović, a najwięcej przebiegł Paweł Wszołek. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Grzegorz - 23.12.2019 / 08:39, *.t-mobile.pl

@Adam: sam jesteś dno

odpowiedz
Adam - 21.12.2019 / 14:03, *.tpnet.pl

Totalne dno

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.