Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Z Zagłębiem bez Jędrzejczyka

Woytek

Artur Jędrzejczyk nie wystąpi w piątkowym meczu z Zagłębiem Lubin. Kaiptan Legii doznał urazu mięśnia czworogłowego i od środy nie trenuje.

- Uszkodzenie mięśnia jest na tyle groźne, że zachodzi ryzyko poważniejszej kontuzji. Pomimo tej przerwy, która jest przed nami, nie będziemy chcieli ryzykować, bo ryzyko jest bardzo duże. W tej sytuacji niestety Jędrzejczyk nie będzie brany pod uwagę na mecz - poinformował Aleksandar Vuković.

W Lubinie nie zobaczymy pauzującego za żółte kartki Igora Lewczuka. Uraz wyklucza także występ Williama Remy'ego. Szkoleniowiec ma do dyspozycji Mateusza Wieteskę i Inakiego Astiza.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
Kaktus - 19.12.2019 / 18:46, *.tpnet.pl

Wieteska - Remy

odpowiedz
Kaktus - 19.12.2019 / 19:00, *.tpnet.pl

@Kaktus:
Ups... Nie doczytałem, że Remy też wypada :)

odpowiedz
SKANDAL - 19.12.2019 / 17:31, *.centertel.pl

Skandalem jest to że będzie grał guldan który dostał 4 żółta kartka ale nie została ona wpisana do protokołu poprostu żart i kpina. Jak widać są równi i równiejsi szkoda że nasz klub nic z tym nie zrobił.

odpowiedz
Ryj - 19.12.2019 / 17:16, *.207.131

Szukam pocieszenia. Lepiej bez Jędzy i Igora niż bez Brazylijczyka i np. Wszołka/Karbownika/Antolicia, akurat w tym jednym meczu. Zdrowiej Artur!

odpowiedz
Yorick - 19.12.2019 / 22:49, *.orange.pl

@Ryj:
No to się właśnie okaże. Lewczuk miał jak na razie dwa słabsze mecze, Jędrzejczyk bodaj jeden. Poza tym wymiatają, a są niedoceniani. Ich brak nie musi, ale jak najbardziej może być problemem.

odpowiedz
MAKEN - 19.12.2019 / 16:17, *.252.7

I tak wygląda obrona w zawodowym klubie piłkarskim z suto opłacanym sztabem trenerskim. Zamiast grać do ostatniego meczu. Dbać o obrońców, bo jeden wyleciał za kartki, to najlepiej wstawić niesprawdzony duet i przegrać mecz. A potem brakuje punktów do MP. :(

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.12.2019 / 16:37, *.cyfrowypolsat.pl

@MAKEN : czyli wg Ciebie powinniśmy trzymać na kontaktach 12 stoperów na wypadek takich sytuacji??

odpowiedz
Arek - 19.12.2019 / 17:57, *.tpnet.pl

@Sputnik 44: 20 to by było mało:)

odpowiedz
Wolfik - 19.12.2019 / 15:52, *.179.238

No to zagramy bez sprawdzonego środka obrony. Przy groźnym Zagłębiu. Nieciekawa sytuacja, ale jakoś trzeba sobie poradzić.

odpowiedz
zp - 19.12.2019 / 17:31, *.chello.pl

@Wolfik: to mitycznie "groźne" Zagłębie jest 10 w tabeli. Skończ pisać fanaberie. Jak się naszym skórokopom będzie chciało pobiegać to wygrają, ba, nawet nie pobiegać tylko pokopać.

odpowiedz
Wolfik - 19.12.2019 / 22:49, *.mm.pl

@zp: Widzisz Kolego, tabela czasami zakłamuje obraz. Moim zdaniem - z którym oczywiście masz pełne prawo się nie zgadzać- Zagłębie nie boi się grać w piłkę i piłką. Dlatego uważam ich za groźniejszego przeciwnika niż np. taką Cracovię Probierza.

Co nie znaczy, że nie wierzę w naszą wygraną. Chociaż brak podstawowych zawodników środka obrony (a zwłaszcza Jędzy) mnie martwi.

odpowiedz
Obradovic_fan - 19.12.2019 / 15:27, *.chello.pl

A co z Obradoviciem? Dalej się leczy?

odpowiedz
Wolfik - 19.12.2019 / 16:10, *.179.238

@Obradovic_fan: Zagrał w meczu pucharowym, o wrażeniu nie warto nawet wspominać. Poza tym to PO więc temat jego występów w najbliższym meczu nie istnieje.

odpowiedz
miodek - 19.12.2019 / 15:09, *.comcast.net

Ja tam w Zaglebiem bym zagral z Cafu na obronie.

odpowiedz
Yorick - 19.12.2019 / 14:26, *.53.62

Bardzo zła wiadomość. Zobaczymy, ile warta jest obrona Legii bez swoich filarów.

odpowiedz
Podpis pod zdjęciem - 19.12.2019 / 14:25, *.chello.pl

Jędrzejczyk w trakcie treningu progresywnego jacobsona albo autogennego shultza

odpowiedz
Kulturalny,już bez nałogów, zapozna panią - 19.12.2019 / 14:22, *.chello.pl

Dobre foto

odpowiedz
Stary_dziad - 19.12.2019 / 14:04, *.centertel.pl

Redaktor trzeźwy??? Tytuł już tyle czasu wisi i nic, ch.. z błędami ważne że klikają ...

odpowiedz
Felek - 19.12.2019 / 14:01, *.netfala.pl

Jędza tradycyjnie "łapie" kontuzję przed świętami żeby sobie święta przedłużyć. Pewnie już wsiad do swojego Porsche Cayenne i już do rodzinnej Dębicy śmiga.

odpowiedz
lob - 19.12.2019 / 13:50, *.chello.pl

To może Dąbrowski niech u nas zagra w ramach wypożyczenia......tam i tak grzeje ławę..........

odpowiedz
ding - 19.12.2019 / 13:45, *.chello.pl

Co jest z Remym? Przecież niedawno siadywał na ławce

odpowiedz
Somsiad ktory widział wiele w tym bloku - 19.12.2019 / 14:27, *.chello.pl

@ding: jara blanty i slucha rege

odpowiedz
autor - 19.12.2019 / 16:02, *.omnitec.pl

@Somsiad ktory widział wiele w tym bloku: i siedzi po kasynach... niestety nie zalezy mu na grze

odpowiedz
Somsiad ktory widział wiele w tym bloku - 19.12.2019 / 20:33, *.t-mobile.pl

@autor: a to nie wiem, ja tylko to co w bloku wjem

odpowiedz
Trec - 20.12.2019 / 16:52, *.chello.pl

@Somsiad ktory widział wiele w tym bloku: Ale ty śmieszny jesteś..

odpowiedz
Walerek - 19.12.2019 / 13:06, *.netfala.pl

Moim zdaniem to kwiczymy w Zagłębiu bez obrony, bo Astiz to już emeryt a Wieteska paralityk.

odpowiedz
dejne3 - 19.12.2019 / 13:25, *.199.66

@Walerek: jeszcze się mecz nie zaczął .

odpowiedz