Kamil Trzciński - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Trzciński: Za bardzo chcemy

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Nastawialiśmy się na korzystną grę, nie mówię o wyniku. Jesteśmy w dużym dołku, przegrywamy kolejny mecz z rzędu, co źle wpływa na zespól. Chleliśmy powalczyć, a po cichu liczyliśmy, że uda nam się urwać punkcik lub dwa sety. W pierwszym secie zagraliśmy bardzo fajnie, gdybyśmy powtórzyli to później to mogłoby to wyglądać inaczej. Nie wystarczyło nam siły mentalnej na drugi i trzeci set – powiedział po meczu trener Kamil Trzciński.

- Mocno debatujemy z zarządem, Panią prezes i zespołem nad naszą złą dyspozycją. Szukamy problemu i chcemy niemu zaradzić. Nie można ukrywać, że na naszą złą grę wpływa nasza psychika, po kilku przegranych spotkaniach. W poprzednich pojedynkach nie mogliśmy wygrać ze słabszymi rywalami. Myślę, że za bardzo chcemy. Dalej musimy ciężko pracować, nie załamywać się.

- Póki co myślimy o meczu ze Spałą, a będziemy grali z ich pierwszym zespołem. Na pewno będzie to cięższe spotkanie niż to które rozgrywaliśmy w Warszawie.

- Czego życzyć nam na święta? Odpoczynku, takiego resetu, abyśmy z nowymi nadziejami i werwą weszli w nowy rok. Ja oraz Pani prezes wierzymy w ten zespół i projekt. Nie będziemy płakać, musimy stawić temu czoła. Trzeba ciężej pracować na treningach, polepszać swój warsztat i liczyć, że to zaprocentuje.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.