23 grudnia - budynek główny ośrodka treningowego Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport

Budowa LTC: Stan prac na koniec roku

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na zakończenie roku prezentujemy kolejny raport zdjęciowo-filmowy z terenu budowy ośrodka treningowego Legii Warszawa, który od początku kwietnia budowany jest w gminie Grodzisk Mazowiecki. Okazale prezentuje się już elewacja budynku głównego, na trzech boiskach rośnie trawa, a kolejne trzy są przygotowywane. Trwają prace nad ciągami komunikacyjnymi i parkingami na terenie ośrodka. Gmina zakończyła budowę drogi dojazdowej do ośrodka.

Wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem, oddanie do użytku obiektu planowane jest w lipcu przyszłego roku. Całość ma kosztować ponad 80 mln zł. Akademia Piłkarska Legii otrzymała kredyt na budowę w wysokości 57,5 mln zł. Ponadto Ministerstwo Sportu i Turystyki dofinansuje przedsięwzięcie Legii kwotą 23 mln zł, a z Ministerstwa Rozwoju na Centrum Badawczo-Rozwojowe LegiaLab klub otrzyma dotację w wysokości 1,2 mln zł.

Poniżej możecie obejrzeć film i najnowsze zdjęcia z budowy.



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com




Postęp prac


Kwiecień - grudzień 2019


fot. Woytek / Legionisci.com






REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
kontroler_biletow - 28.12.2019 / 07:47, *.datapacket.com

time lapse ;)

odpowiedz
kaktus - 27.12.2019 / 11:16, *.tpnet.pl

Fajna zima tego grudnia :)
23.12.2019, a wszędzie bardziej zielono niż latem :)

odpowiedz
olew - 26.12.2019 / 13:50, *.vectranet.pl

To jest najlepsze co nas spotkało w tym roku (jakby trzech Vadisów w jednym rozdaniu), a może nawet w dziesięcioleciu. Brawo Klub ! Brawo Legia !!!

odpowiedz
Gitek - 26.12.2019 / 13:45, *.plus.pl

Pięknie, serducho się cieszy jak widzę takie inwestycje. Nic i nikt nie jest mi w stanie zakłócić mojej radosny z oglądania i świadomości, że inwestujemy w dzieciaki. Hejt to opinia, ktorej nie biore pod uwagę. Takiej inwestycji i spiecia tego wszystkiego w realizacjie i w czyn faktyczny mogę tylko pogratulować kadrze zarządzającej Legii Warszawa. Gratuluję i trzymajcie tak dalej.

odpowiedz
@Cezary1916 - 25.12.2019 / 20:59, *.chello.pl

Spoko damskie się nie liczy

odpowiedz
Cezary1916 - 25.12.2019 / 19:58, *.com.pl

Teraz to dziewczyny z k6 będą nam dogryzały ,,jesteś z Grodziska ....."

odpowiedz
Też LEGIONISTA - 29.12.2019 / 19:29, *.tpnet.pl

@Cezary1916: Ja jestem z Grodziska i jakoś nie Mam z tym problemu

odpowiedz
Cezary1916 - 25.12.2019 / 19:55, *.com.pl

Niech się mury pną do góry niech kominy mają pion zbudujemy Legii drugi dom.

odpowiedz
Filip - 25.12.2019 / 19:37, *.t-mobile.pl

Trzeba bajoro wysuszyc bo chlopakow beda komary zarly :)

odpowiedz
Kuba - 25.12.2019 / 19:33, *.t-mobile.pl

Wspaniale! Brawo! Bravissimo! A gdzie boiska treningowe pod stadionem Legii od strony Czerniakowskiej? Mija kolejny rok, a boisk nie ma. Czy kiedykolwiek powstaną?

odpowiedz
Zduneq - 31.12.2019 / 23:35, *.play-internet.pl

@Kuba:
Jak tylko sięgniesz do portfela i wyciagniesz kilka mln zł

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 25.12.2019 / 18:15, *.chello.pl

Dobrze chlopaki robia, szybko buduja. Bedzie skonczone to sie wysle Mioduskiego do akademi na nauki, bedzie mial kajet, jak sie nie nauczy to dostanie pałe, żarty sie pomału kończą!

odpowiedz
PodhaLe - 25.12.2019 / 17:48, *.inetia.pl

A czemu myslisz że inne kluby nie dostały?
To największy projekt w polsce więć i suma adekwatna do projektu.
Każdy kto buduje może sie starac o dofinansowanie min z urz. kultury i sportu itp i zapewne tak jest ale powtarzam takiej skali budowy nie bylo w polsce.

odpowiedz
Olo - 25.12.2019 / 16:58, *.chello.pl

Czemu Legia dostała 20 baniek od rządu na to, a inne kluby nie dostają takich sum, albo w ogóle nie dostają żadnych? Trochę to dziwne, w końcu to prywatny klub. Niech mi ktoś wyjaśni, bo zielony jestem w temacie.

odpowiedz
Hoho - 25.12.2019 / 17:43, *.tpnet.pl

@Olo: z tego co wiem to nie tylko Legia dostała Cracovia i Jagiellonia tez

odpowiedz
Lolo - 25.12.2019 / 18:39, *.play-internet.pl

@Olo: Inne klubu dostają dofinansowania z urzędów miasta i płacą dosłownie grosze za użytkowanie swoich stadionów, a Legia co? A Legia płaci grube miliony chociaż jest najbardziej rozpoznawalnym za granicą polskim klubem, przez to również dzięki Legii nazwa miasta pojawia się w zagranicznych mediach. Gdzie dotacje z wydziału promocji miasta?

odpowiedz
Rado1916 - 25.12.2019 / 22:36, *.com.pl

@Olo: Olo stary polonisto!! Każdy klub, który ładuje swoje pieniądze w rozwój polskiej piłki może liczyć na 20% dofinansowania z budżetu państwa. Pogadaj z decyzyjnymi dziewczynami u was w klubie, zróbcie zrzutkę wśród kibicek, może z tausena uzbieracie. Wtedy też możecie starać się o dofinansowanie 20%. Dostaniecie 200plnów i gitara.

odpowiedz
ma boleć ... - 26.12.2019 / 12:17, *.cyfrowypolsat.pl

@Olo: bo tak :)

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 26.12.2019 / 12:55, *.chello.pl

@Olo: pajacu z kur....torskiej pier...lolo

odpowiedz