Jose Kante, Michał Karbownik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Plusy grudnia: Czterech wyróżnionych

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W grudniu legioniści rozegrali trzy ligowe mecze ze: Śląskiem Wrocław, Wisłą Płock oraz Zagłębiem Lubin, oprócz tego rywalizowali z Górnikiem Łęczna w Pucharze Polski. W tym miesiącu aż czterech piłkarzy znalazło się na pierwszym miejscu w klasyfikacji: Artur Jędrzejczyk, Jose Kante, Michał Karbownik oraz Paweł Wszołek. Każdy z tych zawodników zdobył po trzy plusy. Najniżej znalazł się Iniaki Astiz, który zagrał tylko jedno spotkanie oraz otrzymał negatywną ocenę.
Artur Jędrzejczyk - 3
Jose Kante - 3
Michał Karbownik - 3
Paweł Wszołek - 3
Domagoj Antolić - 3 / 1
Andre Martins - 3 / 1
Jarosław Niezgoda - 2
Marko Vesović - 2
Luquinhas - 2 / 1
Igor Lewczuk - 1
Walerian Gwilia - 1 / 1
Radosław Majecki - 1 / 1
Mateusz Wieteska - 1 / 1
Iniaki Astiz - 1

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
ben - 24.12.2019 / 00:07, *.inetia.pl

Jędrzejczyk za ucieczke z Lubina powinien ze czery plusy dostac !

odpowiedz
m4pierwszy - 23.12.2019 / 22:35, *.icpnet.pl

fajne zestawienie

odpowiedz
Balon - 23.12.2019 / 17:13, *.chello.pl

Kante albo Wszolek. Karbownik super że młody i gra ale bez porównania na razie do w/w dwójki. Jedzą solidnie ale bez fajerwerków.

odpowiedz
Janinho - 23.12.2019 / 16:13, *.t-mobile.pl

Włodarczyk za wysoko

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.