Drukarz - Legia - fot. Bodziach / Legionisci.com

Futsal

Drukarz Warszawa 0-8 Legia Warszawa

W zaległym meczu 4. kolejki II ligi futsalu Legia Warszawa wygrała z Drukarzem Warszawa 8-0. "Wojskowi" mają na swoim koncie komplet pięciu zwycięstw i zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Przez 12 minut pierwszej połowy na tablicy widniał bezbramkowy remis, ale jeszcze przed przerwą rozwiązał się worek z bramkami dla Legii. Po dwóch trafieniach Kamila Hernika oraz jednym Mateusza Glińskiego i Tomasza Dolińskiego legioniści schodzili na przerwę prowadząc 4-0. Po zmianie stron przewaga Legii bezdyskusyjna i zaowocowało to kolejnymi czterema bramkami.

Kolejny mecz futsalowa Legia rozegra w poniedziałek, 6 stycznia o godzinie 13:00 z Victorią Sulejówek w ramach Pucharu Polski. Spotkanie odbędzie się w hali OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18 - wstęp wolny. Zapraszamy!

II liga: Drukarz Warszawa 0-8 (0-4) Legia Warszawa
Bramki: Mateusz Gliński 3, Kamil Hernik 2, Tomasz Doliński, Adam Grzyb, Paweł Tarnowski

Drukarz: Adam Filipiuk, Mateusz Bienias, Alan Krupa, Bogumił Łepecki, Oskar Żurawski - Piotr Buda, Bartosz Białobrzewski, Maciej Gawliński, Oliwier Żurawski.

Legia: Mateusz Łysik, Adam Świątkowski (bramkarze) - Mariusz Milewski (k), Krzysztof Jarosz, Dominik Skorża, Bartłomiej Świniarski, Tomasz Doliński, Kamil Wąchocki, Adam Grzyb, Kamil Hernik, Mateusz Gliński, Paweł Tarnowski.

Żółte kartki: Buda, Krupa (Drukarz)