REKLAMA

Życzenia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Redakcja

Wszystkim Czytelnikom Legionisci.com z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności. Wielu głębokich i radosnych przeżyć w rodzinnym gronie, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i odpoczynku. Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Cult⚽️Poland and Friends Forever - 26.12.2019 / 15:08, *.200.72

Zdrowych Wesołych! Wesołych ! Wesołych !

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 26.12.2019 / 20:28, *.chello.pl

@Cult⚽️Poland and Friends Forever: dobrze sie rozpedziles w te święta

odpowiedz
Cult⚽️Poland and Friends Forever - 27.12.2019 / 12:48, *.204.13

@I tak powiem, ze polowe.... : Świèta ,świèta I po Świètach....

odpowiedz
Cult⚽️Poland and Friends Forever - 26.12.2019 / 15:04, *.200.72

zdr

odpowiedz
PAWLO - 25.12.2019 / 12:26, *.tpnet.pl

Spokojnych i Wesołych Świąt

odpowiedz
Wolfik - 25.12.2019 / 11:37, *.mm.pl

Wszystkim Kolegom Legionistom, a w szczególności tym z którymi wielokrotnie wymianiałem - nie zawsze zgodne - poglądy (Sebo(L), Tomek Mokotów, Arek, Siepacz, WWL, Sputnik 44, Jerz z Potoku, Kibic Emeryt - kolejność przypadkowa :) ) życzę Spokojnych, Szczęśliwych Swiąt. Bracia Legioniści, pamiętajmy również że mimo dzielących nas róznic, łączy nas jedno - Legia. Dlatego pamiętajmy o tym pisząc posty lub odpowiadając na nie.

odpowiedz
Piotr 66 - 25.12.2019 / 09:47, *.chello.pl

Wesołych świąt.

odpowiedz
Andrew LEGIA - 25.12.2019 / 02:13, *.175.89

Merry Christmas

odpowiedz
Kozioł - 25.12.2019 / 00:17, *.t-mobile.pl

Wesołych.

odpowiedz
J.M. - 24.12.2019 / 23:59, *.centertel.pl

Wesołych Świąt dla całej redakcji

odpowiedz
Kielecki Sz.pieg - 24.12.2019 / 20:27, *.play-internet.pl

Magda, Woytek najLLepszego!

odpowiedz
Robert - 24.12.2019 / 19:31, *.ip-point.pl

Wesołych Świąt

odpowiedz
Legionista - 24.12.2019 / 16:09, *.chello.pl

Wesołych i Mistrza w nadchodzacym 2020 roku ((((L))))

odpowiedz
Darek - 24.12.2019 / 15:23, *.t-mobile.pl

Wesołych Świąt.

odpowiedz
Arecki - 24.12.2019 / 14:13, *.tpnet.pl

Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim osobą co mają w sercu ( L).

odpowiedz
WETERAN - 24.12.2019 / 13:57, *.chello.pl

Najlepszego i najweselszego dla wszystkich!

odpowiedz
Cult ,News,⚽️ and Friends Forever! - 24.12.2019 / 13:22, *.204.113

Merry Christmas!✨⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
Hehe - 24.12.2019 / 16:04, *.chello.pl

@Cult ,News,⚽️ and Friends Forever! Ten juz zrobiony chyba

odpowiedz
Kibolek - 24.12.2019 / 12:41, *.telefonica.de

WESOLYCH SWIAT DLA WSZYSTKICH KIBICÓW dużo zdrowia bracia i siostry. PILKARZYKI muszą jeszcze popracować na takie życzenia .mioduski oszuscie tylko żebyś nie sprzedawał za grosze dobrych chłopaków. LEGIA TO MY

odpowiedz
syrenka - 24.12.2019 / 11:59, *.orange.pl

Wszelkiej pomyślności! Radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Legio!
- Konin

odpowiedz
Tomko - 24.12.2019 / 11:46, *.cyfrowypolsat.pl

Wesołych świąt Legia i Zagłębie

odpowiedz
mi(L)u Legia Warszawa FC Piotrków Trybunalski - 24.12.2019 / 11:42, *.lrst.pl

wszystkiego najlepszego dla wszystkich od Emila,mi(L)a,dja Or-beata z Piomy

odpowiedz
matus007 - 24.12.2019 / 11:11, *.play-internet.pl

Wesołych Świąt tylko Legia !!!

odpowiedz
lucho_83 - 24.12.2019 / 11:02, *.com.pl

Wszystkiego Naj(L)epszego!!!

odpowiedz