Ricardo Sa Pinto i Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sa Pinto zwolniony z Bragi

Woytek

"Zaskakujące" wieści dotarły dziś z Portugalii - klub Braga SC rozwiązał umowę Ricardo Sa Pinto. Były trener Legii rozpoczął pracę w portugalskim klubie w lipcu tego roku, zdążył poprowadzić zespół w 29 spotkaniach, czyli o jednym więcej niż w Polsce.

Bilans Sa Pinto był bardzo podobny do tego, który wypracował w Warszawie: 17 zwycięstw, 5 remisów i 7 porażek (w Legii 16-6-6). Jego drużyna bardzo dobrze radziła sobie w fazie grupowej Ligi Europy - wygrała grupę i w 1/16 finału zagra z Glasgow Rangers. Natomiast bardzo słabo prezentowała się na krajowym podwórku. Po 14. kolejkach Braga zajmuje 10. miejsce i traci 21 oczek do lidera.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
sprite - 27.12.2019 / 14:42, *.play-internet.pl

Redakcja ma info np o Bergu, Jozaku, Hasim? Czy znowu ich gdzieś wywalili? :-)

odpowiedz
Mistrz - 24.12.2019 / 20:15, *.centertel.pl

Cóż za miłą wiadomość. Szok. Taki trener zwolniony?

odpowiedz
Yorick - 24.12.2019 / 13:00, *.tpnet.pl

Do Legii go! Wreszcie przyjedzie TRENER, który sprowadzi nam KOCURÓW

odpowiedz
(L)istek - 26.12.2019 / 11:12, *.play-internet.pl

@Yorick: Stanowski na trenera on nam sprowadzi kocurów z Kongo:)

odpowiedz
Motyl - 24.12.2019 / 00:44, *.plus.pl

no i to co pisałem w newsie pt. "Bukmacherzy: Zrobią prezent pod choinkę?". Od kilkunastu lat za każdym razem jak jest taka sytuacja, że można odskoczyć to zawsze drużyna przegrywa. JEdna wielka korupcja i oszustwo, ewidentnie w 2 połowie nie chciało im się już atakować, dorabiają hajs nieudacznicy od kilkunastu lat, a wy łazicie na ich mecze i zbijacie piątki, kiedy w końcu się ockniecie? Ten proceder zawsze był i będzie trwał. Ekstraklasa polega na dorabianiu dlatego każdy z piłkarzyn ma w d...ie trenowanie i większość chleje i chodzi do burdelów i kasyn dlatego wszyscy są słabi i nie potrafią prosto kopnąć piłki, a wałki powodują, że każdy wygrywa z każdym.

odpowiedz
Grzesiek - 24.12.2019 / 11:08, *.centertel.pl

@Motyl: to żeś Amerykę odkrył.

odpowiedz
powiślak - 24.12.2019 / 19:45, *.centertel.pl

@Grzesiek: dokładnie. Zanim sie urodzilem to juz tak bylo a ja nie pamiętam kiedy sie urodzilem

odpowiedz
Laguna - 23.12.2019 / 23:05, *.236.12

Brać go do nas na trenera koszykarzy!!!

odpowiedz
Wizjoner Mioduski - 23.12.2019 / 22:23, *.chello.pl

Poszło o wyczyszczenie jakiś butów

odpowiedz
Profesor - 29.12.2019 / 00:11, *.t-mobile.pl

@Wizjoner Mioduski : Chyba JAKICHŚ butów kolego ;)

odpowiedz
Spoko Loko Miodullo - 23.12.2019 / 21:57, *.chello.pl

To jest zwyczajny debil po prostu.

odpowiedz
Kozioł - 23.12.2019 / 20:23, *.t-mobile.pl

Brać go póki wolny!!!
Bracia,brać go!!!

odpowiedz
Yeti - 23.12.2019 / 20:16, *.play-internet.pl

Pasmo sukcesów tego palanta ;-)

odpowiedz
Yogi - 23.12.2019 / 18:56, *.chello.pl

Przypadek? .... nie sądzę ;)

odpowiedz
Kristof - 23.12.2019 / 18:46, *.stepco.nl

Szykuje sie na powrot do Legii.

odpowiedz
Wolfik - 23.12.2019 / 18:41, *.179.238

Dlaczego mnie to nie dziwi...

odpowiedz
Arek - 23.12.2019 / 18:49, *.tpnet.pl

@Wolfik: szczerze mówiąc, myślałem, że w ojczyźnie dłużej posadkę utrzyma tak np. Luty Marzec. Szybko tam się na typie poznali.U niego głowa nie dojeżdża i wywalają go z kolejnych klubów. To jest psychol najogólniej mówiąc.

odpowiedz
Wolfik - 23.12.2019 / 22:53, *.mm.pl

@Arek: Ciekawe, kto następny się nabierze...

odpowiedz
P. - 23.12.2019 / 18:12, *.com.pl

o jej.... :) Pewnie go nie szanowali

odpowiedz
lucho_83 - 23.12.2019 / 16:23, *.chello.pl

Jakże mi przykro nie jest ;-)

odpowiedz
nie w temacie - 23.12.2019 / 16:11, *.plus.pl

nie śledziłem wydarzeń w Legii od kilku lat - może mi ktoś przybliżyć skąd ta nienawiść do Sa Pinto? Co on tu zrobił, że jest negatywnie postrzegany? Spoliczkował gniazdowego czy co? Tylko konkretnie bez ogólników!

odpowiedz
(L)eszek - 23.12.2019 / 16:16, *.chello.pl

@nie w temacie: konfliktowy gość to był

odpowiedz
Hg - 23.12.2019 / 17:14, *.chello.pl

@nie w temacie: won na k6

odpowiedz
olew - 23.12.2019 / 17:20, *.vectranet.pl

@nie w temacie: Awanturujący się, taktyka raczej enerdowska, olewał młodych, po polsku raczej nie rozumiał ( a uczyć się nie chciał), ogólnie jak mawiał śp. Górski; był to świetny trener, tylko nie miał wyników... Nienawiści tu nie ma , jest lekkie zażenowanie i satysfakcja malutka . Nienawiść to my mamy zarezerwowaną dla innych...

odpowiedz
Elquatro - 23.12.2019 / 20:21, *.chello.pl

@nie w temacie: jak nie jestes w temacie to nie zagladaj tu i nie zadawaj glupich pytań w drwiacy sposób

odpowiedz
tomiacab - 23.12.2019 / 20:28, *.centertel.pl

@Elquatro: o to to. A wy powyżej, po kij z nim gadacie? Pała nawet zadając pytanie nie potrafi się powstrzymać od ubliżabia, a wy mu odpowiadacie.

odpowiedz
dejne3 - 23.12.2019 / 23:39, *.plus.pl

@nie w temacie: Śledź swoje czarne z k6 dziewczyny

odpowiedz
expert w papciach - 23.12.2019 / 16:08, *.plus.pl

fake news, przyjeżdża do Polski, bo w środę premiera jego filmu - "Futro z misia"

odpowiedz
Barry - 23.12.2019 / 16:06, *.t-mobile.pl

Traci 21 oczek do lidera... Tak dla pełni obrazu kunsztu trenerskiego tego magika

odpowiedz
kaktus - 23.12.2019 / 15:42, *.com.pl

No pacz pan.... taaaaaki fachowiec....

odpowiedz