Kamil Trzciński - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Trzciński: Wierzę, że najgorszy moment sezonu jest już za nami

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kamil Trzciński (trener Legii): Jestem zadowolony z zespołu, że pomimo ostatnich przegranych spotkań potrafiliśmy zmotywować się i walczyć do końca o zwycięstwo. Można powiedzieć, że wygrana w Spale była planowana, lecz wyniki meczów w naszej grupie drugiej ligi dowodzą, że każdy z każdym jest w stanie wygrać i nie ma łatwych spotkań. W pojedynku z SMS PZPS II bardzo dobrze zaprezentował się nasz podstawowy atakujący Arek Żakieta.Wierzę, że za nami jest już najgorszy moment sezonu i że wrócimy na dobrą drogę. Drużyna bardzo dobrze pracuje na treningach, nie brakuje motywacji, każdy „pali się” do gry w szóstce. Niestety, ostatnie porażki podkopały naszą pewność siebie, spowodowały trochę nerwowości i sportowej złości, co przekładało się na kolejne mecze w negatywny sposób.

Trenujemy już w 15, bowiem po kontuzji wrócił nasz podstawowy środkowy Tomasz Obuchowicz. Bardzo wierzę w nasz zespół i zapraszam do kibicowania w nowym roku.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.