Carlitos - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Carlitos rozwiązał kontrakt z Al-Wahda

Woytek

Carlitos nie jest już piłkarzem Al-Wahda. Hiszpan spędził w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zaledwie 4 miesiące, po tym jak we wrześniu odszedł z Legii Warszawa. Stołeczny klub zarobił na transferze napastnika ok 1,5 mln euro.

Carlitos wystąpił we wszystkich 9 spotkaniach Al-Wahda w tym sezonie i strzelił w nich pięć goli. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (95)

+dodaj komentarz
Rafał - 02.01.2020 / 18:55, *.tpnet.pl

Dla mnie to włosy mogą sobie grajki układać nawet i na guano , aby tylko dobrze grali :)

odpowiedz
Kader - 02.01.2020 / 12:34, *.play-internet.pl

Wraca temat Carlitosa - i dobrze, przyda sie.

odpowiedz
malarz - 30.12.2019 / 21:51, *.tpnet.pl

ponoć wino wwiózł a tam takie a nie inne prawo, dobrze, że gorzej się nie skończyło a mogło

odpowiedz
Kibolek - 30.12.2019 / 10:09, *.telefonica.de

MIODUSKIEGO NA NIEGO NIE STAĆ. Poza tym mamy super trenerio PINOKIO A z tego co wiem dobry napastnik nie pasuje do jego koncepcji .woli grać pomocnikami typu gwilia w ataku. MIODUSKI WONT

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.12.2019 / 08:45, *.inetia.pl

Legia pewnie miała 95% od następnego transferu, więc zrobił jej na złość i się zwolnił.

Vuković coś mówił o drobnych zmianach przed zimą. Może takie dwie: powrót Carlitosa i odejście Vukovicia?

odpowiedz
Yorick - 29.12.2019 / 20:31, *.orange.pl

W ogóle skąd informacja o tym winie. Z tego co widzę na sport pl jakiś gość robił sobie ewidentne jaja opisując wyimaginowane szczegóły rozmowy Carlitosa z policją. W żadnym innym źródłe nic takiego nie ma. A wszyscy łykają to jak pelikany.

odpowiedz
Kader - 29.12.2019 / 20:09, *.play-internet.pl

Pewnie ze brac, dac mu szanse, Na nizszych warunkach kontraktowych, napastnik sie przyda.
Przynajmniej wiadomo co potrafi i sprawdzony towar

odpowiedz
tekken (L) - 29.12.2019 / 20:04, *.chello.pl

Brać go i się nie zastanawiać.

odpowiedz
Wilanow - 29.12.2019 / 20:03, *.tpnet.pl

Szkoda gościa, może wróci do polski i się odbuduje, lubiłem go

odpowiedz
Dolny Mokotów - 30.12.2019 / 10:04, *.chello.pl

@Wilanow: te, panicz, Polska z dużej litery

odpowiedz
Matt - 29.12.2019 / 19:06, *.tpnet.pl

Carlitos miał swoją szansę i wiemy jak ją wykorzystał. Na koniec ostatniego sezonu potrzebowaliśmy jego bramek i dosłownie nic nie pokazał.

odpowiedz
tomeczek - 28.12.2019 / 19:24, *.vectranet.pl

Podobno w skali całej Warszawy sprzedaż żelu i odżywki do włosów drastycznie spadła.Ratujmy polski przemysł kosmetyczny

odpowiedz
Elquatro - 28.12.2019 / 20:34, *.chello.pl

@tomeczek : wiemy ze masz wolne i tesknisz za stolicą przebywajac gdzies bardzo daleko, wytrzymaj pare dni, zaraz wrócisz do roboty

odpowiedz
Elquatro i puenta finalna - 28.12.2019 / 20:39, *.chello.pl

@tomeczek : za to w twoim miasteczku popyt na maść na ból dupy nie dosc ze jest na bardzo wysokim poziomie kolejny rok, to wciąż rośnie!!!

odpowiedz
KowaL - 28.12.2019 / 18:29, *.vectranet.pl

Dobrze że go nie ścieli...teraz to tylko Chiny, USA albo.... Raków Częstochowa

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 28.12.2019 / 17:02, *.chello.pl

Zastanawiam sie co trzeba mieć na bani dostajac wzwodu na mysl o powrocie carlitosa, niko, prijo i ofoe... W jakim swiecie trzeba zyc bedac oderwanym tak bardzo od rzeczywistosci, wreszcie jakie leki lub prochy zażywać zeby wierzyc w to co piszecie???
Tamta era sie skonczyla. Obecny zarzad nie będzie sprowadzal graczy tej klady co kiedys. Bedziemy promowac mlodych i ich sprzedawać a grac u nas beda nasi oraz tani sredni mierni z zagranicy.

odpowiedz
Radol - 28.12.2019 / 22:36, *.centertel.pl

@I tak powiem, ze polowe.... : Ty też widać, że coś bierzesz, jakiś oderwany od rzeczywistości jesteś... Niby dlaczego któryś z wymienionych miałby nie przyjść jeszcze do Legii? Przecież nie spalili mostów za sobą? A transfery do Legii to tylko zagraniczni przeciętniacy? Wszolek to przeciętniak?

odpowiedz
Paul Visco - 29.12.2019 / 08:55, *.chello.pl

@Radol: Na Polskie warunki to całkiem mocny zawodnik , jednakże na skale europejską ... to wybacz , lecz grał w drugoligowcach angielskich i przeciętnych włoskich klubach , którym daleko do chociażby Valencji , Man.U. Bayer L. czy nawet Salzburg

odpowiedz
Gizior - 28.12.2019 / 16:52, *.alfa-system.net

Niko i carlitosa za kante i niezgodne

odpowiedz
Kkleg - 28.12.2019 / 15:25, *.play-internet.pl

Ja bym widział Orlando Sa albo Prijovicia. Ale Prijo za drogi na Legie

odpowiedz
eth - 28.12.2019 / 14:11, *.tpnet.pl

Jeśli Carlitos by tu wróćił, zaraz by się zaczęło mszczenie się na trenerze, Carlitos by szybko szatnię podzielił i zniszczył to co przez jesień dość sprawnie ułożył Vuko. Przyjęcie go z powrotem przy obecnym trenerze oznaczało by ryzyko spadku na 5-6 miejsce na koniec sezonu. Vuko nie jest wariatem, a jesienią jakoś nie tęskniliśmy chyba specjalnie za Hiszpanem, co nie?
Powrót do Legii byłby fatalną decyzją.

odpowiedz
... - 28.12.2019 / 14:19, *.master.pl

@eth: to vuko podzielił szatnię poprzednim trenerom

odpowiedz
Kapitan. - 28.12.2019 / 13:46, *.centertel.pl

Musi wyjechac z ZEA bo go zlapali za kólkiem na bani. I po karierze w Al-Wahada.

odpowiedz
Wolfik - 28.12.2019 / 15:20, *.mm.pl

@Kapitan. : Jeśli to prawda, to Carlitos wykazał się totalną głupotą. Potwierdziłoby to, co pisałem w poście poniżej. Debilizm w czystej postaci.

odpowiedz
xman - 28.12.2019 / 16:09, *.play-internet.pl

@Kapitan. : Nie prowadzil na bani tylko wino przewoził. Po ichniejszemu przemycał, bo oni tam mają prohibicje i to na ostro.

odpowiedz
Ttt - 28.12.2019 / 22:48, *.chello.pl

@xman: chyba nie byłeś w ZEA. Alkohol można przywozić do kraju. Do tego jest masa pubów gdzie alkoholu jest pod dostatkiem. Tyle ze drogi. Albo złapany na bani albo jechał przez Sharje. To najsurowszy z Emiratów, tuż obok Dubaju.

odpowiedz
xman - 30.12.2019 / 10:21, *.play-internet.pl

@Ttt: Faktycznie nie byłem. Rzecz się działa ponoć w As Sariqua.

odpowiedz
DzyndzeL - 28.12.2019 / 13:17, *.chello.pl

Z takich byłych doświadczonych Legionistów z legijnym sercem możnaby zrobić całkiem niezłą pakę, tylko Mioduski musiałby sypnąć groszem. Taki skład widzę:

Boruc
Jędrzejczak Salomon Choto Wawrzyniak
Grosicki Duda Odydja Ofoe Guilherme
Nikolicz Carlitos

odpowiedz
Gniady - 28.12.2019 / 13:46, *.optonline.net

@DzyndzeL: Jędrzejczak? Co to za jeden? Nie kojarzę gościa?

odpowiedz
Mks - 28.12.2019 / 13:56, *.tpnet.pl

@DzyndzeL: Grosicki L w sercu haha dobre

odpowiedz
ellis peters - 28.12.2019 / 14:20, *.tpnet.pl

@DzyndzeL: Boruc kończy w lutym 40 lat Choto w marcu skończy 39 lat a Wawrzyniak w lipcu 37 to chyba kompletujesz skład na ligę oldboyów

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.12.2019 / 15:25, *.247.82

@DzyndzeL: Odydia Ofoe też nie kojarzę

odpowiedz
DzyndzeL - 28.12.2019 / 19:38, *.chello.pl

@Gniady: Prawy / środkowy obrońca Legii! Podstawowa wiedza!

odpowiedz
Yorick - 28.12.2019 / 20:49, *.orange.pl

@DzyndzeL:
Jeśli dobrze rozumiem chodzi o Otylię Jędrzejczak oraz Salomona Haumono (te typy najbardziej pasują po średniej wieku oraz "Legii w sercu").

odpowiedz
DzyndzeL - 29.12.2019 / 00:24, *.chello.pl

@ellis peters: to jest defensywa musi być solidność a nie Klub nastolatków prosta sprawa no nie?

odpowiedz
DzyndzeL - 29.12.2019 / 00:30, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: nie znasz zawodników Legii sprzed 2 sezonów?? GRATULUJE!

odpowiedz
Sawo - 28.12.2019 / 13:11, *.cyfrowypolsat.pl

Szanse na powrot Carlitosa sa bardzo duze. Otoz w mysl przepisow zawodnik nie moze wystepowac w 3 klubach w ciagu jednego sezonu chyba ze gra sie w innym systemie np wiosna jesien. Pole manewru zatem Carlitos ma niewielkie a wlasciwie albo dogada sie z Legia albo bedzie zmuszony czekac do czerwca az skonczy sie sezon. Inna ciekawostka jest fakt ze w Polsce moze zagrac tylko w Legii lub wisle wiec zaden lech ani inna lechia go nie podbierze chyba ze po zakonczeniu tego sezonu.

odpowiedz
I LOVE CARLITO - 28.12.2019 / 14:09, *.centertel.pl

@Sawo: To dobrze, mam nadzieję, że wróci do Legii.

odpowiedz
Sputnik 44 - 28.12.2019 / 15:36, *.cyfrowypolsat.pl

@I LOVE CARLITO: oby nie wracał! Chyba, że chce znów szlifować ławkę hahahahaha

odpowiedz
Korek - 28.12.2019 / 15:49, *.chello.pl

@Sawo: kierunek Wisełka, to chyba optymalne rozwiązanie dla wszystkich stron.

odpowiedz
Wolfik - 28.12.2019 / 16:00, *.mm.pl

@Korek: Wisełka? Myślisz, że będzie grał dla idei? Carlitos??? Dobry żart.

odpowiedz
PPU - 28.12.2019 / 17:39, *.chello.pl

@Sawo: Jak coś piszesz to pisz do końca. Może grać w lidze która gra innym systemem np. Kilka kraji wschodnich albo skandynawskich, wiec nie musi na nic czekać ani wracać do ekstraklasy.

odpowiedz
Sawo - 28.12.2019 / 17:57, *.cyfrowypolsat.pl

@PPU: wlasnie to napisalem. Moze grac w lidze ktora gra systemem wiosna jesien. Przeczytaj uwaznie moj komentarz.

odpowiedz
PPU - 29.12.2019 / 09:11, *.chello.pl

@Sawo: No to zaprzeczasz sam sobie, jakie niewielkie pole manewru? Nie ważne. Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Sawo.

odpowiedz
Sawo - 29.12.2019 / 09:53, *.cyfrowypolsat.pl

@PPU: Dokladnie tak. Niewielkie. Z Europy zostaje mu opcja skandynawska tj. Szwecja Norwegia i Finlandia oraz Bialoruś i Łotwa. To twoim zdaniem duze pole manewru?

Systemem wiosna jesien gra sie jeszcze w Kazachstanie i w MLS.

odpowiedz
m57 - 28.12.2019 / 11:38, *.chello.pl

W ostatnich latach tylko raz Legia nie zdobyła żadnego trofeum w Polsce - w 2019 roku. Kto był wtedy środkowym napastnikiem?

odpowiedz
Zdzisław Antoniszyn - 28.12.2019 / 13:21, *.chello.pl

@m57: Kucharczyk i wszystko jasne!

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 28.12.2019 / 17:05, *.chello.pl

@Zdzisław Antoniszyn: Panu kucharczykowi to mozesz naskoczyc na pompkie

odpowiedz
lhm - 29.12.2019 / 01:09, *.t-mobile.pl

@m57:
Kto był wtedy trenerem???

odpowiedz
Szkodnik - 29.12.2019 / 02:57, *.t-mobile.pl

@lhm: a kto był asystentem trenera?

odpowiedz
Yorick - 28.12.2019 / 11:25, *.orange.pl

Psychofani niech zrobią składkę skoro jest do wzięcia. Panowie, no co jest, szybki zarobek czeka :).

odpowiedz
Obiektywnie - 28.12.2019 / 10:41, *.chello.pl

Carlitos też potrafił powalczyć na boisku. Miał niezła technikę tylko raczej gra pod siebie i tyle. Jest dobrym napastnikiem na nasze warunki. Z klubu tam wyleciał za wino w samochodzie podobno bo przewodził a nie można. Umiejętnościami byli tam zachwyceni ale z religia nie wygrasz.

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 28.12.2019 / 10:24, *.chello.pl

Jezeli wroci do polskiej ligi to pokaze jaki jest z niego cienias.

odpowiedz
AJG - 28.12.2019 / 09:44, *.t-mobile.pl

Nie powinien wracać do Legii -znowu byłyby kwasy w szatni.Zresztą to w sumie słaby zawodnik,humorzasty i mało ambitny!Typowy przedstawiciel 3 ligii hiszpanskiej-w grze z lepszymi sobie nie radzi!A nam potrzebny ktoś na wyższym poziomie,jeśli myślimy o LM albo chociaż LE.

odpowiedz
Rafal - 28.12.2019 / 09:59, *.play-internet.pl

@AJG: Antolicie są lepsze moze

odpowiedz
ajg - 28.12.2019 / 10:03, *.t-mobile.pl

@Rafal: lepsze i bardziej użyteczne!

odpowiedz
Grzesiek - 28.12.2019 / 09:21, *.centertel.pl

Przeciez Carlitos to nie jest profesjonalista tylko poł amator z hiszpanii co jeszcze celebryte z siebie robi. Z dala od Legii

odpowiedz
Ding - 28.12.2019 / 09:04, *.chello.pl

Pamiętajcie, że zaraz wraca Sanogo, a u Vuko to on na początku sezonu był pierwszym napastnikiem.

odpowiedz
Janex89 - 28.12.2019 / 06:55, *.kompex.pl

Zaraz będzie w lechii zobaczycie

odpowiedz
adson 78 - 27.12.2019 / 23:56, *.plus.pl

Carlitos wracaj na łazienkowską 3 do Legii , tam twoje miejsce , czekamy na ciebie !!!

odpowiedz
Żmija - 28.12.2019 / 09:57, *.cyfrowypolsat.pl

@adson 78 : chyba tylko ty...

odpowiedz
Radol - 28.12.2019 / 13:10, *.centertel.pl

@Żmija : ja też na niego czekam, czyli jest nas już dwóch.

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 28.12.2019 / 17:06, *.chello.pl

@Radol: zlapta sie za reke i idzta na spacer

odpowiedz
Radol - 28.12.2019 / 22:20, *.centertel.pl

@I tak powiem, ze polowe.... : Idziesz z nami? Będzie nam raźniej?

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 29.12.2019 / 08:31, *.t-mobile.pl

@Radol: lul

odpowiedz
Autor - 29.12.2019 / 14:32, *.t-mobile.pl

@I tak powiem, ze polowe.... : to zabierzcie ze sobą koleżkę Arka

odpowiedz
Pacan - 27.12.2019 / 23:54, *.47.84

I Choto nas to obchodzi?

odpowiedz
M. - 28.12.2019 / 11:00, *.tpnet.pl

@Pacan: Fajne, ale raczej: I Choto nas obchodzi?

odpowiedz
Elquatro - 28.12.2019 / 20:36, *.chello.pl

@M.: współczuję ci osobowości

odpowiedz
saski - 28.12.2019 / 22:36, *.play-internet.pl

@Elquatro:

A ja tobie poczucia humoru i ironii.

odpowiedz
Elquatro - 29.12.2019 / 08:30, *.t-mobile.pl

@saski: no to ja jeszcze tobie nicku haha

odpowiedz
lilo00 - 27.12.2019 / 23:40, *.play-internet.pl

Szejka zrobił w ...uja zarobił 2 mln euro w 4 miechy, dobry agent teraz pewnie Chiny i życie jak w Madrycie..dobrze to rozegrał je.niutki ;)

odpowiedz
matus007 - 27.12.2019 / 23:16, *.play-internet.pl

Carlitos wracaj do (L) !!!!

odpowiedz
matus007 - 27.12.2019 / 23:25, *.play-internet.pl

edit: Swoje tak i tak skasował $$$

odpowiedz
Wolfik - 27.12.2019 / 23:05, *.mm.pl

No to pograł... Po tym, jak wybrano go najlepszym graczem ligi trochę się pod kopułką zagotowało. Piłkarz to niezły (jak na naszą ligę), ale przy tym samolub, że hej.

odpowiedz
Ibis - 27.12.2019 / 23:29, *.chello.pl

@Wolfik: to fakt, ale Duda go przebijał. Dobrze, że obaj będą mogli "pobrylować" w innych klubach niż nasz.

odpowiedz
czajnik - 27.12.2019 / 22:53, *.vectranet.pl

Miejmy nadzieję,że nie wróci.Legia potrzebuję łowcy bramek,pracowitego,szybkiego i grającego w na granicy spalonego,a nie rozkapryszonej primadonny

odpowiedz
Rafciu - 28.12.2019 / 09:44, *.centertel.pl

@czajnik : weź się lepiej zalej bo już woda ci się zagotowała. Jeszcze raz przeczytaj co napisałeś i zobacz na grę i liczby Carlitosa w Polsce. Bez odbioru. Gimbazo.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 28.12.2019 / 15:28, *.play-internet.pl

@Rafciu:
To niech zaleje przy okazji i twoje wypociny gimbazo...

W słabiutkiej Wiśle grającej pod niego kręcił liczby. W Legii już nie było tak kolorowo a w szatni też mocno psuł atmosferę.

Dobry, solidny, nie na Legię.

odpowiedz
Andree (L) - 28.12.2019 / 15:36, *.plus.pl

@Rafciu: jakie liczby?
liczba mistrzostw?
liczba wygranych meczy i strzelonych bramek pod koniec poprzedniego sezonu?

odpowiedz
Wolfik - 28.12.2019 / 15:59, *.mm.pl

@Tomek Mokotów : Niestety to prawda. Umiejętności ma, ale głowa nieco "odpłynęła". Jeśli wróci do Polski, to chyba na północ. Innego kierunku raczej nie widzę.

odpowiedz
Pawelll - 30.12.2019 / 15:41, *.vectranet.pl

@czajnik : myślę że Luis suarez spełnił by twoje oczekiwania. Podpowiedź ta kandydaturę mioduskiemu, pewnie ci się odwdzięczy i w podziece dostaniesz koszulke, breloczek i kalendarz na 2018.
Zejdź na ziemię napastnik o takich walorach nie zawita do polskiej ligi bo i dla czego?

odpowiedz
Roman - 27.12.2019 / 22:42, *.chello.pl

Carletos Napletos oby leser sie w Legii wiecej nie pojawil

odpowiedz
WETERAN - 27.12.2019 / 22:22, *.chello.pl

Jakaś obsesja na punkcie Carlitosa, czy inna choroba? Mamy napastników, którym zależy na grze i są przydatni.

odpowiedz
Antyberg - 27.12.2019 / 22:13, *.centertel.pl

Carlitos wracaj do Nas!!!

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 27.12.2019 / 22:09, *.perfecteline.pl

Sprzedajemy Jarka. Zatrudniamy Carlitosa i Nikolicia. Niszczymy lige awansujemy do fazy grupowej LM Hiszpan odchodzi za 3-4 mln € interes sie kręci kibice kochaja prezesa Vuko doczeka sie pomnika i nazwy trybuny

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 28.12.2019 / 07:39, *.perfecteline.pl

@Mistrz: Na Twój ryj

odpowiedz
TediBoi - 29.12.2019 / 15:26, *.centertel.pl

@KasztanoRonaldo: proszę zejść z jareczka bo to jest rasowy snajper i król karnego pola. W dupie byłeś nic nie widziałes i się pompujesz do jareczka

odpowiedz
Szymon - 27.12.2019 / 21:54, *.chello.pl

Dajcie spokój. Vuko nie będzie go chciał, chyba że Pudel wyniuch interes do zrobienia. Potem kilkanaście męczy z rozkazu pudła zagra i znowu handel.

odpowiedz
Hiszpan - 27.12.2019 / 21:53, *.t-mobile.pl

Dawaj Carlos. Vuko się wścieka Warszawa na Ciebie czeka.

odpowiedz
Rambo - 27.12.2019 / 21:43, *.centertel.pl

Jeśli sprzedadzą Niezgodę... ;) to na Carlitosie można by za rok znowu zarobić z 2 melony euro. Miodek już zaciera ręce tym bardziej, że teraz za Carlitosa nie trzeba płacić ani złotówki. W ataku z Kante mogliby pomieszać a trybuny akurat Hiszpana lubiły.

odpowiedz
Rafciu - 27.12.2019 / 21:39, *.centertel.pl

Oby wrócił do Nas. Ale pewnie trener będzie miał obiekcje....

odpowiedz
Maniek - 27.12.2019 / 21:38, *.vectranet.pl

Biorąc pod uwagę że jarek zaraz odejdzie to mógłby wrócić... zawsze te kilkanaście bramek na sezon gwarantował

odpowiedz
Kle - 28.12.2019 / 09:30, *.centertel.pl

@Maniek: i zawodził w meczach, kiedy był najbardziej potrzebny

odpowiedz
Ktos - 28.12.2019 / 14:24, *.centertel.pl

@Kle: dokładnie. Grał dla siebie, a nie dla drużyny.

odpowiedz